Bluetooth-модуль KZ AZ09 Pro з завушинами (C pin) (Чорний)

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

 

Ключові переваги:
- Чіп Qualcomm QCC3040
- Підтримка aptX / AAC / SBC
- Шумоприглушення мікрофона CVC
- Можна використовувати один навушник
- Bluetooth 5.2
- Роз'єм C Paragraph Pin

Як перетворити улюблені дротові навушники Knowledge Zenith на бездротову модель? Заручитись за допомогою Bluetooth-адаптера KZ AZ09 Pro. Він є двома завушинами з вбудованими акумуляторними блоками, які підключаються до чаш замість кабелю. У комплекті також є чохол-кейс для зберігання та підзарядки завушин. Оновлена ​​версія KZ AZ09 Pro тепер працює на іншому чіпі та підтримує не тільки формати кодування AAC та SBC, а й aptX.

Дизайн
Заушини AZ09 PRO виготовлені з м'якого силікону, приємного на дотик, досить еластичного та міцного. Ефект пам'яті допоможе завушинам краще відповідати вушній раковині користувача, роблячи їх зручнішими та міцнішими для носіння. Ви можете керувати навушниками за допомогою єдиної кнопки.

  • Відтворення/Пауза: натисніть один раз
  • Попередня пісня/наступна пісня: двічі клацніть ліве вухо/двічі клацніть праве вухо
  • Запустити Siri: натисніть та утримуйте кнопку протягом 2 секунд.
  • Відповісти/покласти слухавку: натисніть один раз
  • Відхилити виклик: довге натискання при вхідному дзвінку

Повністю заряджені гачки KZ AZ09 Pro можна використовувати протягом 8 годин, а портативний зарядний чохол забезпечує приблизно 6 додаткових годин автономної роботи для Bluetooth модулів. Індикатор навушників блимає червоним при низькому рівні заряду батареї, під час заряджання світиться червоне світло, а коли повністю заряджено — світиться зелений індикатор.

Функції
Qualcomm Industry визнана лідером у галузі бездротових технологій. AZ09 PRO оснащений чіпом QCC3040 із підтримкою нового Bluetooth 5.2. Версія має більшу свободу від перешкод, високу швидкість передачі і більш стабільний сигнал, меншу затримку, більш тривалий термін служби і надзвичайно високу продуктивність. Ви отримаєте по-справжньому якісні та сучасні бездротові навушники.

AZ09 PRO сумісний з 2pin роз'ємами для навушників 0,75/0,78 мм, підтримує кілька аудіоформатів стиснення для передачі через Bluetooth: aptX/AAC/SBC. Навушники можуть бути підключені за допомогою модуля до будь-якого пристрою, якщо він має функцію Bluetooth. Це забезпечує вам зручний бездротовий зв'язок та HD звук. Деякі пристрої не підтримують режим aptX, але можна використовувати режим AAC/SBC. Для пристроїв Android, які не підтримують режим AAC, можна використовувати режим SBC.

Ліві та праві завушини AZ09 Pro можна безпосередньо підключити до мобільного телефону. У порівнянні з технологією передачі, де використовується основний і допоміжний навушник, TWS+ затримка передачі менше, а відгук швидше. Ви також можете використовувати тільки один навушник як гарнітуру. Що значно збільшить час використання пристрою.

Особливості
Декодування AptX забезпечує передачу звуку високої чіткості бездротового зв'язку, з легкістю забезпечуючи слухача захоплюючим звуковим полем і багатими деталями. Завдяки високочутливому мікрофону та технології шумоподавлення CVC він може ефективно компенсувати ехо під час викликів та навколишній шум, зберігаючи лише природний та чистий вихідний звук виклику.

Підсумок
Ви можете перетворити свої дротові навушники на бездротові за допомогою Bluetooth адаптера KZ AZ09 Pro. Підключіть його до своїх навушників та насолоджуйтесь свободою! Комфортні завушини та хорога автономність роботи подарує вам задоволення від прослуховування музики у транспорті, на пробіжці, під час занять.

 

Підходить для навушників Knowledge Zenith ZSN/ZSN PRO/ZS10PRO/AST/AS16/AS12/ZSX/ZSN PRO X/ZAX/TRN VX/ ZAS/ DQ6/ EDX Pro/ ZEX; CCA CA4/C12/A10/CA16/C10 PRO/CA24;TRN ST1/ MT1/ST2.

Комплектація:

  • 2 Bluetooth-завушини,
  • зарядний кейс,
  • кабель USB A - USB Type-C,
  • інструкція.

Для зарядки кейса використовуйте адаптер з максимальним вихідним струмом, який не перевищує 1А. НЕ використовуйте адаптери для швидкого заряджання смартфонів, це призведе до швидкого виходу з ладу акумулятора пристрою.

Цвет Чорний
Бренд: KZ
Матеріал Пластик
Додатково Bluetooth 5.2. Время работы: около 6 часов. Радиус действия: до 15 метров
Чувствительность: 120±3dB. Кейс с размерами 8,7x7,4x3,5 см. Емкость батареи крючков: 50 мА. Емкость аккумулятора зарядного кейса: 800 мА. Комплектация: 2 Bluetooth-заушины, зарядный кейс, кабель USB A - USB Type-C, инструкция.
Тип Bluetooth адаптери
Вага Кейс: 85 г. Заушина: 4.5 г.
Гарантія 6 месяцев
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати