Чохол Smart Case до планшетів Xiaomi Mi Pad 2 Buwen Grey

Не в наявності
  • Сірий

Доставка

Звичайна ціна

Чохол Smart Case до планшетів Xiaomi Mi Pad 2 виглядає стильно і вишукано - та напевне прикрасить ваш Xiaomi Mi Pad 2. Це не просто функціональний аксесуар, який суттєво спростить роботу з планшетом, але і надзвичайно красива річ, яку приємно тримати в руках. Чохол Smart Case до планшетів Xiaomi Mi Pad 2 переводить планшет у режим сну при закритті кришки і "пробуджує" його при відкритті.

Відгуки користувачів
Алексей, 15.07.2017
Смарт Чехлы для второго и третьего MiPad взаимозаменяемы или нет? Кто-то подскажет?
Юрий Гнаткович , 12.07.2017
На первый мирад он подходит?
Всі відгуки

Чохол Smart Case Xiaomi Mi Pad 2 Buwen Grey

Чохол Smart Case до планшетів Xiaomi Mi Pad 2 виглядає стильно і вишукано — та напевне прикрасить ваш Xiaomi Mi Pad 2. Це не просто функціональний аксесуар, який суттєво спростить роботу з планшетом, але і надзвичайно красива річ, яку приємно тримати в руках. Чохол Smart Case до планшетів Xiaomi Mi Pad 2 переводить планшет у режим сну при закритті кришки і «пробуджує» його при відкритті.

Тип: Чохол Smart Case
Бренд: Mi
Сумісність: Mi Pad 2
Колір: Сірий
Відгуки користувачів
Алексей, 15.07.2017
Смарт Чехлы для второго и третьего MiPad взаимозаменяемы или нет? Кто-то подскажет?
Администрация Xiaomi.ua, 18.07.2017
Спасибо за ваш интерес к Mi. Алексей, рекомендуем использовать чехол исключительно для той модели, для которой он разработан.
Юрий Гнаткович , 12.07.2017
На первый мирад он подходит?
Администрация Xiaomi.ua, 13.07.2017
Спасибо за ваш интерес к Mi. Юрий, у Mi Pad и Mi Pad 2 разные габаритные размеры, поэтому рекомендуем использовать чехол исключительно для той модель, для которой он разработан.
Андрiй Слабченко, 09.02.2017
Обкладинка зроблена з якісних, приємних на дотик матеріалів; блокується-розблокується відмінно. Але на планшет натягується погано - отвори під камеру та мікрофони зміщені, на одному куті кривувато сидить та зовсім легко висмикується. Магнітна фіксація у закритому стані трохи слабка, але достатня. Чекав кращого від оригінального продукту.
Додати коментар