Валіза Xiaomi Ninetygo PC Luggage 20'' White (6970055340052/6941413216869)

  • Білий

Доставка

У магазині.
Безкоштовно
Доставити додому.
Завтра та пізніше

Надійний та стильний

Стильна та зручна валіза RunMi 90 points suitcase, виконана в сучасному «хай-тек» стилі, зробить кожну вашу подорож комфортною та простою.

Внутрішній простір валізи становить 36 літрів, при розмірі діагоналі основного відділення аксесуара 20 дюймів. Конструкція валізи включає посилену алюмінієву раму, яка здатна витримати істотне навантаження.

Зручний

90 points suitcase легкий та водостійкий, він має безшумні колеса і адаптивну під будь-який зріст ручку з міцного алюмінію. Два колісні кодові TSA-замки дозволять убезпечити валізу від злому та крадіжки особистих речей.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Валіза RunMi 90 Points Suitcase 20''

Валіза Xiaomi Runmi 90 Ninetygo PC Luggage біля дівчини

Компанія RunMi використала свої високоякісні матеріали для того, щоб створити 90 points suitcase для надійного зберігання ваших речей і зручного транспортування.

Дизайн виконаний мінімалістично, без надмірностей. Внутрішній простір досить місткий, і становить 36 літрів. Розмір теж досить компактний - 20 дюймів.

Валіза Xiaomi Runmi 90 Ninetygo PC Luggage білого кольору

Корпус валізи повністю виконаний з полікарбонату Makrolon, від компанії Bayer, що дозволяє досягти хороших вагових показників, також він володіє тришаровою композитною структурою, стійкою до стисканням і розтягування та уникнення сильних деформація при падінні валізи.

Текстура поверхні спеціально розроблена так, що з безлічі точкових опуклостей складається малюнок у виді бджолиних сотів. Така структура відштовхує воду і запобігає появі подряпин. Підкладка виконана з поліестеру.

Валіза Xiaomi Runmi 90 Ninetygo PC Luggage матеріал конструкції

Ручка валізи має три ступені регулювання висоти і підійде для людини з будь-якою комплекцією і зростом. Ручка зроблена з 100% сплаву алюмінію, до того ж анодованого, що значно подовжує термін служби. Також вас порадують вбудовані безшумні колеса, що дозволяє зробити транспортування простим і комфортним.

Валіза Xiaomi Runmi 90 Ninetygo PC Luggage телескопічна ручка

Валіза 90 points має вбудований TSA-замком, створений за стандартами адміністрації транспортної безпеки США, що дозволяє залишати важливі документи і особисті речі без усіляких побоювань.

Початковий код "000". Звісно, ви можете налаштувати той пароль, який будете знати тільки ви. Подорожуйте з комфортом і легкістю. Ви зможете укомплектувати валізу так, як вам зручно. При цьому вона буде максимально збалансована, що також дозволяє полегшити процес переміщення.

Валіза Xiaomi Runmi 90 Ninetygo PC Luggage всередині

Тип: Валіза
Бренд: Runmi
Розмір: 375 х 223 х 550 мм
Вага: 2.9 кг
Місткість: 36 літрів
Матеріали: Зовнішня поверхня - 100% полікарбонат, підкладка - 100% поліестер
Телескопічна ручка: Алюмінієвий сплав
Колір: Білий

Завантаження…