Валіза Xiaomi Ninetygo Business Travel Luggage 20` White (6941413216678)

  • Білий

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Валіза, зручна для будь-якої поїздки

Валіза, створена з високоякісного полікарбонату Makrolon, стійкого до ударів і подряпин, забезпечить надійне транспортування Ваших речей. Зручність і комфорт при у будь-яких подорожах - відрядженні або відпустці.

Стильна і надійна

Мінімалістичний дизайн, без надмірностей, відрізняється технічною продуманістю як механічних рухомих частин, так і відділення для зберігання речей. Об'єм внутрішнього простору складає 33 літри при досить компактній діагоналі у 20 дюймів.

! Фактичний вигляд коліс може відрізнятися від представлених на фото.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Валіза RunMi 90 Points suitcase Business Travel 20"

Для створення валізи були використані високоякісні матеріали, які забезпечать надійне транспортування Ваших речей, а також зручність і комфорт при використанні валізи в будь-яких подорожах - у відрядження, чи поїздках у відпустку.

Валіза Xiaomi Runmi 90 Ninetygo Business Travel Luggage 3 кольори

Стильна і надійна

Валіза стане красивим і надійним аксесуаром на відпочинку у відрядженні

Мінімалістичний дизайн, без надмірностей і химерності, відрізняється технічною продуманістю як механічних рухомих частин, так і відділенням для зберігання речей. Внутрішній об'єм складає 33 літра при досить компактній діагоналі у 20 дюймів.

Міцний корпус

Корпус валізи здатний витримувати удари і падіння

Корпус валізи повністю виконаний з полікарбонату Bayer Makrolon, що дозволяє при мінімальній вазі досягти максимальної міцності та стійкості до механічних пошкоджень. Тришарова композитна структура відрізняється стійкістю до стискань і розтягувань, а також запобігає деформації при падінні валізи. Текстура поверхні складається безлічі опуклостей, які складають малюнок з сотами. Така структура відштовхує воду і запобігає появі подряпин.

Пластик валізи витримує сидіння на ньому людини, масою до 40 кг, а також перегрузки до 5000 G.

Валіза Xiaomi Runmi 90 Ninetygo Business Travel Luggage крупним планом

Міцна алюмінієва ручка

Система антишоку запобігає передачі вібрації від коліс до руки

Ручка валізи має чотири ступені регулювання висоти, тому вона підійде для людини з будь-якою комплекцією і зростанням. Вона виготовлена з анодованого алюмінієвого сплаву, що значно продовжує термін її служби. Конструкція ручки має антишок, який не передає вібрації і поштовхи при кочінні валізи по нерівній поверхні, або бруківці. Ручка дозволяє піднімати валізу, масою до 18 кг.

Валіза Xiaomi Runmi 90 Ninetygo Business Travel Luggage телескопічна ручка

Продумана внутрішня структура

Кишені і фіксатори допоможуть розподілити речі у валізі

Поділ внутрішньої частини валізи передбачає найкращу упаковку ваших речей - одягу, взуття, ноутбука, фотоапарата та аксесуарів. Кишені, фіксатори і розділяють секції допомагають зафіксувати речі всередині. Підкладка у валізі створена з поліестеру, який стійкий до забруднення і розриву.

Ninetygo Business Travel Luggage всередині

Надійні і міцні колеса

"Плаваючі" колеса знижують трясіння

Вбудовані безшумні колеса, легко обертаються на 360° навколо своєї осі, полегшуючи рух валізи як на рівних, так і на ребристих поверхнях. Колеса з металевою втулкою і демпфуючою системою дозволяють зробити транспортування валізи простим і комфортним. Для перевірки надійності коліс валізу, масою 18 кг, провезли 12 км по нерівній поверхні.

RunMi-90-Points-suitcase-Business Travel

! Фактичний вигляд коліс може відрізнятися від представлених на фото.

Безпека ваших речей

Вбудований TSA-замок захистить ваші речі від крадіжки

Для захисту від розкриття валізи сторонніми людьми на його кришці має вбудований TSA-замок, створений за стандартами адміністрації транспортної безпеки США. Замок дозволяє залишати важливі документи і особисті речі без побоювань. Початковий код "000", його можна змінити на той, який підходить вам.

Валіза Xiaomi Runmi 90 Ninetygo Business Travel Luggage на вулиці

Тип: Валіза
Бренд: Runmi
Розмір: 20", 57.5х37.5х21.5 см
Маса: 3.01 кг
Об'єм: 33 л
Матеріал: Корпус - полікарбонат Bayer Makrolon, підкладка - поліестер
Телескопічна ручка: Алюмінієва, 4 положення
Замок: TSA
Колір: Білий