Валіза Xiaomi Runmi 90 Ninetygo Metal Suitcase 20" Silver (6970055340304)

  • Срібло
  • 14 днів

Доставка

Звичайна ціна

RunMi suitcase Metal Silver повністю виготовлено із алюмінієво-магнієвого сплаву, що надає валізі не тільки неймовірний зовнішній вигляд, але і додаткову надійність, міцність і довговічність. Це саме та валіза, яка збереже ваші речі в будь-яких умовах польоту і поїздки.

Ємність розумної валізи становить 31 літр, тому ви зможете спокійно вмістити багато необхідних вам речей: одяг, техніку, аксесуари і багато іншого. Габарити валізи складають 550 х 375 х 215 мм.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Валіза RunMi 90 Points Metal Suitcase Silver 20''

RunMi Metal Silver повністю виготовлено із алюмінієво-магнієвого сплаву, що надає валізі не тільки неймовірний зовнішній вигляд, але і додаткову надійність, міцність і довговічність. Це саме та валіза, яка збереже ваші речі в будь-яких умовах польоту і поїздки.

Ємність розумної валізи становить 31 літр, тому ви зможете спокійно вмістити багато необхідних вам речей: одяг, техніку, аксесуари і багато іншого. Габарити валізи складають 550 х 375 х 215 мм.

Система замка відповідає виморам адміністрації транспортної безпеки США, тому ви можете подорожувати без зайвих турбот.

Ручка виготовлена з авіаційного алюмінію ультра легкого і безшумного. Ви можете з легкістю відругелювати необхідну висоту ручки. відповідно до вашого росту. Валіза RunMi suitcase Metal Silver зручно переміщати, а її аккуратна конструкція не має виступів, які можуть заважати рухові.

Не лише конструкція, але й дизайн не залишить вас байдужими. Красиві ліній. точне лиття і надзвичайно компактні форми забезпечують вишуканий зовнішній вигляд.

Тип: Валіза
Бренд: Runmi
Тип замка: D901
Зовнішній матеріал: алюмінієво-магнієвий сплав
Внутрішній матеріал: поліестер
Робоча температура: - 15 0С 〜 55 0С
Розмір: 550 х 375 х 215 мм
Об’єм: приблизно 31 литр
Вага: 4.2 кг
Колір: Срібло

Завантаження…