Валіза Xiaomi Runmi 90 Ninetygo Metal Suitcase 20" Gold (6970055340489)

  • Золотий

Доставка

Звичайна ціна

Валіза RunMi 90 Points Metal Suitcase Business Travel 20'' повністю виготовлений з алюмінієво-магнієвого сплаву, що надає валізі не лише неймовірний зовнішній вигляд, але і додаткову надійність, міцність і довговічність. Це саме та валіза, яка збереже ваші речі в будь-яких умовах польоту і поїздки.

Якісні матеріали

Ударостійкий 100% алюмінієво-магнієвий сплав робить корпус валізи стійким до негативних фізичних проявів. Здавайте багаж в аеропорту і не турбуйтеся про стан валізи після прильоту!

Продуманий дизайн

2 коліщаткових кодових TSA-замки, висувна ручка, безшумні колеса, Y-подібні ремені і посилена алюмінієва рама зроблять кожну вашу подорож приємною і простою.

Стиль і надійність

Мінімалістичний дизайн, без надлишкових деталей, відрізняється технічної продуманістю як механічних рухомих частин, так і відділення для зберігання речей. Обсяг внутрішнього простору складає 31 літр при досить компактному розмірі 551 x 383 x 203 мм.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Валіза RunMi 90 Points Metal Suitcase Business Travel 20''

Вибір активних людей

Згадайте, як вибираючи валізу для далеких перельотів і подорожей, ви замислювалися про те, чи витримає вона високі навантаження, перепетії транспортування багажу в аеропортах і нерівності доріг, по яких вам доведеться крокувати. Ми завжди звертаємо увагу на надійність корпусу, коліщаток і ручки. Це ті складові, які будуть відігравати вирішальну роль в нашому остаточному виборі.

Валіза RunMi 90 Points Metal Suitcase Business Travel 20'' не лише власник якісних матеріалів і грандіозного дизайну, але і ваш надійний супутник в далеких дорогах!

Валіза RunMi 90 Points Metal Suitcase Business Travel Silver 20

Сказати тріщинам "Ні"

Металевий корпус

Крім того, що дизайн валізи відмінно продуманий, - це і скруглені кути, які не заподіють вам болю при ударі, і рельєфна поверхня корпусу, додатково захищає внутрішній зміст, і стильний срібний колір, що ніколи не виходить з моди, RunMi 90 Points Metal Suitcase Business Travel 20'' має важливу і дуже значиму особливість – він зроблений зі 100% алюмінієво-магнієвого сплаву.

Валіза RunMi 90 Points Metal Suitcase Business Travel Silver 20 металевий корпус

Матеріал був розроблений спільно з американським "алюмінієвим" гігантом Alcoa. В результаті плідної співпраці, при виробництві валізи використали легкий алюмінієво-магнієвого сплав, що вирізняється високою твердістю, пластичністю і стійкістю до ударів. Тому проблеми вм'ятин, розломів, неестетичної поверхні не будуть турбувати вас довгий час.

Валіза RunMi 90 Points Metal Suitcase Business Travel Silver 20 якісні матеріали

Додамо, що накладки на "куточки" валізи забезпечують додаткову зносостійкість вашому "супутнику". Всього в валізі використано близько 84 кріпильних елемента, що надійно фіксують всі супутні деталі до основного корпусу. RunMi 90 Points Metal Suitcase Business Travel 20'' пройшов 150 різноманітних складальних операцій і обробок.

"За ручку" з валізою

4 ступені регулювання висоти

Висувна ручка валізи має чотири рівні регулювання висоти і підійде для людини з будь-якою комплекцією і зростом. Ручка зроблена з 100% алюмінієво-кремнієвого сплаву. Також вас потішать вбудовані безшумні колеса, що дозволяють зробити транспортування простим і комфортним. Крім висувної ручки у валізи є компактна бічна ручка.

Валіза RunMi 90 Points Metal Suitcase Business Travel Silver 20 ручка

Всебічна підтримка

Алюмінієва рама

Конструкція валізи була посилена потужною алюмінієвою рамою, що істотно збільшує опір аксесуара до тиску і зменшує ризик деформації від навантаження. Рама забезпечує збереження форми валізи протягом багатьох років.

Валіза RunMi 90 Points Metal Suitcase Business Travel Silver 20 алюмінієва рама

Безшумний рух

Коліщата

«Безшумні» коліщата з еластомеру TPE здатні обертатися на 360 градусів, що дозволяє зробити транспортування речей у валізі простим і комфортним. Вся справа в тому, що еластичний матеріал ТРЕ не лише амортизує навантаження, але і ефективно запобігає утворенню додаткового шуму під час руху. Коли колеса прийдуть у неналежний стан, їх можна буде замінити.

Валіза RunMi 90 Points Metal Suitcase Business Travel Silver 20 коліщата

Порядок всередині

Організація внутрішнього відділення

Завдяки продуманому плануванню простору та Y-подібних ременів, які регулюються, забезпечується ефективне і економне використання простору валізи. Гаджети та дрібні предмети зможуть лежати окремо від одягу. Також в комплекті до валізи йде сумочка з тканини, яку ви можете використовувати як аксесуар як ручну поклажу при посадці в літак. Укомплектуйте валізу так, як вам зручно. Зробіть подорож комфортною!

Валіза RunMi 90 Points Metal Suitcase Business Travel Silver 20 внутрішній простір

Посилений захист від зловмисників

Кодові TSA-замки

RunMi 90 Points Metal Suitcase Business Travel 20'' оснащений парою вбудованих кодових TSA-замків, створених за стандартами адміністрації транспортної безпеки США. Такий замок дозволяє без остраху залишати у валізі важливі документи і особисті речі. Ви можете налаштувати той пароль, який будете знати тільки ви.

Валіза RunMi 90 Points Metal Suitcase Business Travel Silver 20

Назва: Валіза RunMi 90 Points Metal Suitcase Business Travel 20''
Бренд: Runmi
Зовнішній матеріал корпусу: Алюмінієво-магнієвий сплав
Внутрішній матеріал: Поліефірне волокно
Розмір (мм): 551 x 383 x 203
Діагональ: 20 дюймів
Об'єм (л): 31
Вага (кг): 4.2 кг
Колір: Золото
Комплектація: Валіза, сумка з тканини, керівництво користувача

Завантаження…