Чохол бампер Xiaomi Nillkin Frosted shield F-HC HM до смартфонів Redmi Note 3 Black

  • Чорний

Доставка

Звичайна ціна

Чохол бампер Nillkin до смартфонів Redmi Note 3 виконаний при використанні імпортних екологічно чистих матеріалів. Сформований високоточним литтям під тиском і високою температурою. З обох сторін для обробки чохла використовували передову технологію матового фарбування за допомогою UV випромінювання, в результаті покриття приємне на дотик і має прекрасний зовнішній вигляд. Жорсткість матеріалу досить висока, що пом'якшує дію ударів і падінь. Відкрита форма точних отворів відповідно до реального розташування кнопок смартфона робить його дуже зручним у використанні. При розробці конструкції творці оснастили поверхню точковим покриттям, яке покращує зносостійкість виробу, запобігає ковзанню, володіє пилозахисним покриттям, на якому не залишається відбитків пальців. Чохол представлений в чотирьох кольорових рішеннях: чорний, білий, яскраво-червоний і золотий.

Відгуки користувачів
Михаил Дрожжин, 25.07.2017
Здравствуйте!А подойдёт ли этот чехол для версии Redmi Note 3 Pro SE (152,5 мм) ?
Ыгорь, 27.03.2017
Неудачный бампер. Меньше чем за год облезло матовое покрытие, и раскрошился по углам.
Всі відгуки

Чохол бампер Nillkin Frosted shield F-HC HM Redmi Note 3 Black

Чохол бампер Nillkin до смартфонів Redmi Note 3 виконаний при використанні імпортних екологічно чистих матеріалів. Сформований високоточним литтям під тиском і високою температурою. З обох сторін для обробки чохла використовували передову технологію матового фарбування за допомогою UV випромінювання, в результаті покриття приємне на дотик і має прекрасний зовнішній вигляд. Жорсткість матеріалу досить висока, що пом'якшує дію ударів і падінь.

Відкрита форма точних отворів відповідно до реального розташування кнопок смартфона робить його дуже зручним у використанні.

При розробці конструкції творці оснастили поверхню точковим покриттям, яке покращує зносостійкість виробу, запобігає ковзанню, володіє пилозахисним покриттям, на якому не залишається відбитків пальців. Чохол представлений в чотирьох кольорових рішеннях: чорний, білий, яскраво-червоний і золотий.

Тип Чохол бампер
Бренд: Nillkin
Сумісність Redmi Note 3
Додатково Пиленепроникність, ударостійкість, анти-відбитки пальців
Колір Чорний
Відгуки користувачів
Михаил Дрожжин, 25.07.2017
Здравствуйте!А подойдёт ли этот чехол для версии Redmi Note 3 Pro SE (152,5 мм) ?
Адміністрація Mi.UA, 25.07.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Михаил, нет.
Ыгорь, 27.03.2017
Неудачный бампер. Меньше чем за год облезло матовое покрытие, и раскрошился по углам.
Андрей, 14.01.2017
Для азиатской или европейской версии?
Адміністрація Mi.UA, 16.01.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Андрей, данный чехол подойдет к обеим версиям, размеры отличий габаритной длины SE версии смартфона в 2 мм, для чехла не значительны.
Алексей, 10.12.2016
Подскажите пожалуйста, подойдёт ли этот чехол для Redmi Note 3 Pro SE(международная версия)? Если нет, то какой мог бы подойти? Спасибо.
Анатолий, 14.07.2016
Можно добавить фото сбоку и сверху?
Юрий Голояд, 03.05.2016
Антон, чехол-книжка для этого действительно больше подойдет, но как вариант можно взять такой бампер + закаленное стекло.
Администрация Xiaomi.ua, 28.04.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Антон, для защиты от падений рекомендуем обратить свое внимание на чехлы книжки http://www.xiaomi.ua/cases-for-smartphones/?producers=&filters=170&price_from=0&price_to=499&view=box&orderby=ord&sortby=asc
Антон, 27.04.2016
Подскажите, ищу чехол который бы в первую очередь мог защитить экран от падения. Большая часть, как я прочитал, выполняют скорее декорактивную функцию.
Додати коментар