Чохол бампер Nillkin Frosted shield F-HC XM до смартфонів Xiaomi Mi4i/c Black

Чохол бампер Nillkin до смартфонів Xiaomi Mi4i/c виконаний при використанні імпортних екологічно чистих матеріалов. Сформований високоточним литтям під тиском і високою температурою. З обох сторін для обробки чохла використано передову технологію матового фарбування за допомогою UV випромінювання, в результаті покриття приємне на дотик і має прекрасний зовнішній вигляд. Жорсткість матеріалу досить висока, що пом'якшує вплив ударів і падінь. Відкрита форма точних отворів відповідно до реального розташуванням кнопок смартфона робить його дуже зручним у використанні. При розробці конструкції творці оснастили поверхню точковим покриттям, яке покращує зносостійкість вироби, запобігає ковзанню, має пилозахисне покриттям, на якому не залишається відбитків пальців. Чохол представлений в чотирьох кольорових рішеннях: чорний, білий, яскраво-червоний і золотий.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Чохол бампер Nillkin F-HC XM Xiaomi Mi4i/c Black

Чохол бампер Nillkin до смартфонів Xiaomi Mi4i/c виконаний при використанні імпортних екологічно чистих матеріалов. Сформований високоточним литтям під тиском і високою температурою.

З обох сторін для обробки чохла використано передову технологію матового фарбування за допомогою UV випромінювання, в результаті покриття приємне на дотик і має прекрасний зовнішній вигляд. Жорсткість матеріалу досить висока, що пом'якшує вплив ударів і падінь.

Відкрита форма точних отворів відповідно до реального розташуванням кнопок смартфона робить його дуже зручним у використанні. При розробці конструкції творці оснастили поверхню точковим покриттям, яке покращує зносостійкість вироби, запобігає ковзанню, має пилозахисне покриттям, на якому не залишається відбитків пальців.

Чохол представлений в чотирьох кольорових рішеннях: чорний, білий, яскраво-червоний і золотий.

Тип Чoхол бампер
Бренд: Nillkin
Сумісність Xiaomi Mi4i/c
Додатково Пиленепроникнісь, ударостійкість, анти-відбитки пальців
Колір Чорний