Чохол книжка Nillkin Sparkle Leather XIAOMI Mi 5X / A1 SP-LC XM-5X White

  • Білий

Доставка

Звичайна ціна

Яскравий та барвистий чохол Nillkin Sparkle Leather Case виконаний з якісних матеріалів PU-шкіри і PC-полікарбонату. Дані матеріали мають високі показники еластичності і зносостійкості. Вони надійно захистять ваш девайс від можливих механічних пошкоджень.

Зручне віконце на лицьовій стороні чохла, дозволить подивитися повідомлення або побачити вхідний дзвінок без необхідності відкривати дверцята чохла.

Автоматичне розблокування смартфона при відкритті кришки чохла, дозволить максимально швидко зреагувати на важливий дзвінок або повідомлення.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Виконана з якісних матеріалів чохол-книжка, прекрасно прилягає до корпусу вашого мобільного девайса. Полікарбонат здатний ефективно захистити ваш гаджет від подряпин, відколів, тріщин і інших механічних пошкоджень, що виразно підкреслює той факт, що крім шикарного дизайну, він має високу міцність.

Чохол книжка Nillkin Sparkle Leather XIAOMI Mi 5X Gray SP-LC XM-5X 2 чохол крупним планом

Матове покриття Nillkin Sparkle Leather Case, створює приємні тактильні відчуття. Крім того, дане покриття забезпечує антиковзаючий ефект, що дозволить надійно утримувати смартфон в руці.

Чохол книжка Nillkin Sparkle Leather XIAOMI Mi 5X Gray SP-LC XM-5X віконце

Чохол книжка має всі необхідні вирізи для екрану, кнопок управління, роз'єми для підключення зарядного пристрою та навушників.

Чохол книжка Nillkin Sparkle Leather XIAOMI Mi 5X Gray SP-LC XM-5X межі

Чохол книжка Nillkin Sparkle Leather XIAOMI Mi 5X Gray SP-LC XM-5X вирізи

Приємний бонус чохла книжки Nillkin Sparkle Leather Case, є підтримка розумного пробудження, яке можна налаштувати безпосередньо на смартфоні.

Чохол книжка Nillkin Sparkle Leather XIAOMI Mi 5X Gray SP-LC XM-5X зручності відповіді на дзвінок

Чохол книжка Nillkin Sparkle Leather XIAOMI Mi 5X Gray SP-LC XM-5X в різних кольорах

Назва: Чохол книжка Nillkin Sparkle Leather XIAOMI Mi 5X/A1 Gray SP-LC XM-5X
Бренд: Nillkin
Модель смартфона: Mi 5X/A1
Колір: Білий
Розміри: 156.83 x 79.06 x 10.56 мм
Вага: 39.9 г