Чохол книжка Nillkin Sparkle Leather XIAOMI Mi Note 3 SP-LC XM-NOTE 3 Gold

Яскравий та барвистий чохол Nillkin Sparkle Leather Case виконаний з якісних матеріалів PU-шкіри та PC-полікарбонату. Дані матеріали мають високі показники еластичності та зносостійкості. Вони надійно захистять ваш девайс від можливих механічних пошкоджень.

Зручне віконце на лицьовій стороні чохла, дозволить подивитися повідомлення або побачити вхідний дзвінок без необхідності відкривати дверцята чохла.

Автоматична розблокування смартфона при відкритті кришки чохла, дозволить максимально швидко зреагувати на важливий дзвінок або повідомлення.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Виконана з якісних матеріалів чохол-книжка, прекрасно прилягає до корпусу вашого мобільного девайса. Полікарбонат здатний ефективно захистити ваш гаджет від подряпин, відколів, тріщин і інших механічних пошкоджень, що виразно підкреслює той факт, що крім шикарного дизайну, він володіє високою міцністю.

Чохол книжка Nillkin Sparkle Leather XIAOMI Mi Note 3 SP-LC XM-NOTE 3 крупним планом 2 чохла

Дуже приємне на дотик матове покриття Nillkin Sparkle Leather Case, створює приємні тактильні відчуття при користуванні чохлом. Крім того, дане покриття забезпечує антиковзаючий ефект, що дозволить надійно утримувати смартфон в руці.

Чохол книжка Nillkin Sparkle Leather XIAOMI Mi Note 3 SP-LC XM-NOTE 3 супер тонкий дизайн

Чохол книжка має всі необхідні вирізами для екрану, кнопок управління, роз'єми для підключення зарядного пристрою та навушників.

Чохол книжка Nillkin Sparkle Leather XIAOMI Mi Note 3 SP-LC XM-NOTE 3 грані

Приємний бонус чохла книжки Nillkin Sparkle Leather Case - підтримка розумного пробудження, яке можна налаштувати безпосередньо на смартфоні.

Чохол книжка Nillkin Sparkle Leather XIAOMI Mi Note 3 SP-LC XM-NOTE 3 золотий і темно-сірий

Назва: Чохол книжка Nillkin Sparkle Leather XIAOMI Mi Note 3 SP-LC XM-NOTE 3 Gray
Бренд: Nillkin
Модель смартфона: Mi Note 3
Колір: Золото
Розміри: 154.07 х 77.58 х 11.57 мм