MIUI 8

MIUI 8 нова платформа

Оновлена прошивка MIUI 8 - новий передовий продукт від компанії Xiaomi

Він увібрав у себе всі досягнення попередніх версій. Програмний продукт отримав багато нових функцій, програм і нововведень в інтерфейсі, що додало зручності користування та продуктивності.

Перше враження – найважливіше! Тому всіх користувачів MIUI 8 зустрічає п'ятьма елегантними темами – від Rose для шанувальників гламуру, до суворої High Life, що перетворює ваш смартфон в розкішний аксесуар.

Творці MIUI 8 дотримувались концепції material design – лаконічної суворої форми іконок з великими піктограмами, які легко читаються. Ніяких тіней або розмитих деталей – тільки чіткість і зручність використання.

MIUI 8 додаток

Більше зручних додатків та шрифт для людей з поганим зором

У новій прошивці є можливість використовувати шість шрифтів – від XS до XXL. Великі шрифти призначені для людей з поганим зором.

У MIUI 8 докорінної переробки піддалася шторка сповіщень. Тепер вона поєднана з ярликами швидкого доступу до налаштувань, і досить двох рухів, щоб включити Wi Fi, Bluetooth, GPS. Користувачі можуть самі вибирати, які ярлики їм поставити на панель.

Також дуже змінився пул власних додатків Mi. Вони стали більш зручними і продуктивними, деякі з них зовсім не мають аналогів.
Калькулятор отримав здатність виробляти не тільки інженерні розрахунки, але й розраховувати іпотеку та бути конвертором валют.

MIUI 8 шрифт для людей з поганим зором

Нова Фотогалерея

Одна з найважливіших складових інтерфейсу сучасного смартфона - Фотогалерея, теж зазнала значних змін. Тепер фотографії в ній розташовані в хронологічному порядку. Також вони сортуються по автоматично створюваним альбомами, таким, як, наприклад, Скріншоти.

Крім того, в Галереї з'явився альбом Обличчя, в який складаються фотографії, обличчя на яких були розпізнані смартфоном. Вам залишається тільки дати їм імена і кожен з ваших знайомих або членів сім'ї отримає свій альбом в вашому смартфоні.

MIUI 8 нова фотогалерея MIUI 8 зображення

Ділитися своїми фото стало ще простіше!

Крім цього, тепер вибирати зображення стало ще легше, це можна зробити одним рухом пальця. Так само просто стало відправляти свої фотографії в соціальні мережі або ділитися ними з друзями по електронній пошті, Bluetooth або Mi Mover.

MIUI 8 фотографії MIUI 8 соціальні мережі

Фотогалерея оснащена набором фільтрів і повноцінним фоторедактором, який дозволяє обрізати фотографію, змінити її розмір, поліпшити яскравість, насиченість і контрастність.

MIUI 8 редагування MIUI 8 поліпшення

MIUI 8 колір зображення MIUI 8 обличчя

Вбудований в Галерею відеоредактор дозволяє розрізати або склеїти фрагменти відеофайлів, а також додати в них титри і інші написи.

MIUI 8 відеоредактор

Повністю перероблені Нотатки дозволять створити ілюстрований каталог ваших записів і завдань. Нотатки синхронізуються з Mi-аккаунтом – це дозволить не забути важливі моменти або плани, а також обійтися без сторонніх додатків.

MIUI 8 перероблені нотатки

Можливість клонування - головна відмінність MIUI 8 від попередниць

Дуже важливою відмінністю MIUI 8 від попередніх прошивок, а також, від подібних надбудов над ОС Android, є можливість клонувати додатки.

Наприклад, у вас є кілька акаунтів у Facebook. Щоб не змінювати логін кожен раз, коли вам потрібно написати в тому чи іншому акаунті, потрібно просто клонувати додаток і в кожному авторизуватися в свій аккаунт.

Клонований додаток створює свої папки з даними і ніяк не перетинається з «батьком», дозволяючи користуватися ним як окремим додатком.
Клонований додаток має відповідний значок на іконці.

MIUI 8 клонування

Логічним продовженням ідеї розмежування прав доступу є Подвійний простір - найпрогресивніше рішення в MIUI 8

Ця опція дозволяє не просто клонувати додаток, а створити ще один робочий простір, в який можна зайти з іншим паролем або відбитком пальця. Фактично, це реалізація режиму розрахованого на багато користувачів.

Для кожного простору існує свій набір додатків, логінів, паролів і даних. Також кожний з просторів можна прив'язати до різних Mi-акаунтів.

MIUI 8 подвійний простір

Ще одним корисним додатком, який з'явився у восьмій версії прошивки MIUI, є Quick Ball. Це маленький помічник, при натисненні на якого з'являється додаткове меню швидкого доступу до функцій або додатків системи. При необхідності, його можна викликати натисканням на екран, а в інший час – заховати за кромкою екрану.

MIUI 8 Quick Ball

«Довгі скріншоти» та запис відео «по-новому»

У прошивці MIUI 8 також можна зробити «довгі скріншоти», тобто, «зняти» не тільки вміст екрану, а також, наприклад, зміст веб-сторінки повністю, з областями, прихованими за нижньою межею екрану.

Крім цього, в новій прошивці реалізована можливість записувати відео з усім, що відбувається на екрані смартфона. Це дозволяє ділитися скрінкастами, створювати онлайн відео уроки та ін.

MIUI 8 довгі скріншоти

Ви можете зберігати часто використовувані фрази, щоб в потрібний момент скористатися ними для швидкого набору тексту або SMS-повідомлення.

MIUI 8 швидкий набір

Вбудований спам-фільтр і захист конфіденційності

Компанія Xiaomi цінує конфіденційність своїх користувачів, тому в додатку дзвінків і SMS-повідомлень вже вбудовані фільтри, що захищають власників смартфонів від спаму, дзвінків торгових агентів та інших небажаних контактів.

Фільтрація відбувається на основі існуючих списків небажаних контактів, номерів і адрес, що регулярно поповнюються користувачами. У той же час, повідомлення з кодами підтвердження або сповіщення від сервісів і магазинів, відокремлюються від решти кореспонденції в списку SMS-повідомлень, щоб на них було легше відреагувати.

MIUI 8 спам-фільтр

Також, прямо в тексті повідомлення ви можете вибрати дію: створити завдання, поповнити рахунок, заблокувати адресата тощо.

MIUI 8 обрати дію

Також смартфон з MIUI 8 може грати роль універсального пульта управління. Тисячі пристроїв, які внесені в дані програми, відгукнуться на команду вашого смартфона.

MIUI 8 універсальний пульт керування

Синхронізація з Mi Cloud

Синхронізація майже всіх даних вашого смартфона з хмарним сховищем Mi Cloud позбавить вас від ризику втрати даних: телефонів, SMS-повідомлень, заміток, налаштувань системи і даних додатків.

Навіть якщо з вашим смартфоном щось трапиться або він буде вкрадений, ви легко можете відновити всі свої дані, включаючи фотографії, скріншоти, записи диктофона та багато іншого, підключившись до свого Мi-акаунту.

Крім того, Mi Cloud дозволить вам визначити місцезнаходження вашого смартфона.

MIUI 8 синхронізація з Mi Cloud

MIUI 8 – це дуже зручний програмний комплекс, який зібрав у собі всі переваги популярних інтерфейсів операційних систем для мобільних пристроїв.
Успішних вам роботи і розваг зі смартфонами Xiaomi та MIUI 8!

Огляд попередньої версії платформи MIUI 7 можна знайти за посиланням.