MIUI

MIUI 7 - основні функції прошивки

Нову версію прошивки MIUI 8 ви можете знайти за посиланням.

Ваш по дизайну

Зміст про який ви дбаєте найбільш, перероблений таким чином, що освіжає, але ще не знайомий. Швидкий, енергоефективний, ваш по дизайну. MIUI 7, пропонує кращий MIUI досвід на сьогоднішній день.

Дозвольте своєму телефону бути власною особистістю

Один розмір не підходить всім. Ось чому ми представляємо 4 красивих, індивідуалізованих UI дизайна в добавок до тисяч доступних в Themes. Персоналізуйте ваші налаштування вздовж і впоперек з анімованими стилями блокування, мінімалістичними іконками і багато іншого.

Краща продуктивність і енергоспоживання

Продуктивність і батарея не закінчується числом на аркуші специфікації. MIUI 7 забезпечує на 30% швидший час відгуку і на 10% більший термін служби батареї, так що ви можете здійснювати все це швидше, і на довший термін.

Оптимізує час відгуку системи при завантаженні даних і анімації додатків паралельно.

Зводить до мінімуму споживання енергії додатків, навіть якщо в режимі очікування. Підсилює термін служби батареї на 10%.

Особливості подвигу

MIUI 7 вводить нові продумані функції, такі як XXL текст, режим дитини, дитячий альбом, Showtime і управління сповіщень, що змінює спосіб взаємодії з вашим телефоном.

Від розробників, для розробників

Для розробників, MIUI готує грунт для всіх видів можливостей. Ми слухаємо і намагаємося створити кращі, більш зручні інструменти для вас, щоб ними грати, що в свою чергу, буде винагороджено.

MUSE

Розробляйте і створюйте теми з легкістю, немає необхідності в складному кодуванні
Комплект для розробки програмного забезпечення

Створюйте і випускайте свої власні додатки за найнижчою, можливою ціною.

Персоналізуйте

Rosé

Кожен піксель настільки ж елегантний, як і Ви

Ретельно виготовлений з ідеального відтінку рожевого, Rosé ідеально підібраний, якщо ви шукаєте елегантний, стильний інтерфейс. Воно черпає натхнення з делікатних плісе, стеганої шкіри, і пелюсток камелії.

Телефон для характеру

Спробуйте в класично-шоколадному смак світського життя або відчуйте подих океанського бризу. Кожен інтерфейс був ретельно опрацьований і додає характер вашому телефону.

Вибирайте з тисяч тем

MIUI курирує тисячами тем, з нашої спільноти дизайнерів і художників. Налаштуйте свій телефон з такою ж індивідуальністю, якими ви є самі.

Механізований воїн

Перейдіть на повністю металевий і трансформуйте ваш телефон.

Ніколи не залежати від погоди

Дощ чи сонце, красива анімація привносить погоду в життя і адаптується до змін в режимі реального часу.

Це птах! Це літак!

Направляйте Супермена, коли він уникає зіткнення з кріптонітом на LockScreen!

Дивовижні відчуття у використанні

MIUI не тільки виглядають чудово, він і почуває себе чудово. Завдяки MUSE, теми можуть виставляти в пріоритет контент, налаштовуючи LockScreen з іконками повідомлень, погодними віджетами, або невеликими іграми. Це дивно простий і інтуїтивно зрозумілий досвід, який вам варто випробувати.

Music Maker

Побринькайте кілька простих акордів і здивуйте ваших друзів пара-трійкою пісень.

Краща продуктивність і енергоспоживання

Як і в будь якому досвіді з OS, користувачі найбільше дбають про потужність і продуктивність. Ось чому MIUI 7 оптимізований так, щоб бути швидше і триматися довше, в результаті чого, залишаючи тільки найкраще у вашому телефоні.

Оптимізація продуктивності
Покращує час відгуку системи на 30%

MIUI 7 оптимізує час відгуку системи при завантаженні даних і додатків анімації паралельно. Це збільшення швидкості на 30%, те що відразу помітно, і дивно швидко.

Дає 10% більше батарей щодня, Фонові процеси споживають до 48% батареї

Ваш телефон споживає не менше 48% батареї на фонові процеси, навіть в режимі очікування. Це включає в себе геолокації, навіть якщо GPS-навігація не активна, або залишається підключеним до сервера навіть коли ви перестали читати новинний додаток. Акумулятор цінний, і 48% з нього вислизає без вашого відома.

Використання GPS і мережевих даних, навіть коли навігація в режимі очікування

Використання мережевих даних, навіть коли новинні додатки знаходяться в режимі очікування

Фонові програми продовжують працювати, підключаються до інтернету, шукають точки Wi-Fi і багато іншого.

MIUI 7 оптимізує фонові процеси, збільшує термін служби акумулятора на 10%

Нові особливості

Захоплюючі нові особливості, які налаштовують і змінюють спосіб взаємодії з вашим телефоном.

XXL Текст

Для більшої ясності

Який сенс в чудовому інтерфейсі, якщо ви жмуритесь, дивлячись на нього? Для тих, хто віддає перевагу більш великим шрифтам, MIUI 7 був переформатований так, щоб ідеально розмістити 5 різних текстових розмірів, починаючи від S до XXL.

Показує велику картину

Більше не завжди краще, не коли великі розміри шрифтів відрізаються на краю екрану, що впливають на контроль і читаність. Ми спеціально допрацювали MIUI 7 для красивого регулювання кожного розміру тексту, будь то S або XXL.

Дитячий альбом
Тому що діти ростуть надто швидко

MIUI 7 використовує розпізнавання осіб для виявлення фотографії дитини у вашому фотоальбомі. Після чого, воно автоматично групує їх і розподіляє в окремі альбоми, дозволяючи вам переглядати їх із легкістю.

Дитячий режим

Безпечний від дітей

Розроблений, щоб діти розважалися, у той же час запобігає доступ в листи, контактну інформацію, розкладку головного екрану і багато іншого. Керуйте списком додатків, які ви хочете зробити доступними в режимі дитини.

Предстаньте в найкращому світлі

Зробіть selfie і використовуйте його в якості ID. Просто зайдіть в Контакти і обновіть "Моя візитка". Друзі з якими ви поділитеся цим, зможуть побачити картинку кожен раз, коли ви телефонуєте.

Виділяйтеся

Підморгніть або відправте повітряний поцілунок. Запишіть 5-ти секундне відео з Showtime і здивуйте сім'ю і друзів, вашим черговим дзвінком.

Від розробників, для розробників

Для розробників, MIUI готує грунт для всіх видів можливостей. Ми слухаємо і намагаємося створити кращі, більш зручні інструменти для вас, щоб ними грати, що в свою чергу, буде винагороджено..

Створіть нову, кращу тему

Почати легко

MUSE надає візуальний інтерфейс, який дозволяє створювати теми легко, без знання складного кодування.

Багата анімація

Анімуйте так, як вам до душі. Створюйте рух значків або ігри для екрану блокування.

Підтримка сенсора

Магія відбувається, коли ви інтегруєте сенсорну інформацію з дизайном, на кшталт об'єднання анімаційних ефектів з датчиком гравітації.

Динамічний контент

Забирайте динамічний контент з серверів, щоб екран блокування міг відображати багатий контент, наприклад котирування акцій і результати спортивних змагань.

Набір інструментальних засобів для розробки програм

App послуга доступу

5 відкритих платформ з повним обладнанням і програмним забезпеченням

Мобільні послуги для розробки

Забезпечує розробників розвитком і сервісом даних на кожному етапі. Використовується тисячами додатків.

Cloud хостинг

Побудуйте безліч систем і послуг з швидким і безпечним Cloud хостингом

Структуроване сховище

Ефективне, стабільне і необмежено-структурований NoSQL сервіс зберігання

Зберігання файлів

Надійний, ефективний, сервіс зберігання з авто-розширенням файлового зберігання