Дерев'яний Конструктор головоломка Xiaomi BEVA Educational Gear toy Butterfly

Доставка

Звичайна ціна

Цікава розвиваюча іграшка-метелик для дітей

BEVA Educational Gear toy Butterfly - дуже яскрава іграшка-метелик, яка забезпечить цікаве проведення часу дитини та прискорить його розвиток. Адже в процесі гри у дитини розвивається уява, логічне мислення, а також дрібна моторика рук.

Конструктор допоможе відволікти увагу дитини від телевізора, смартфона, планшета та комп'ютера. Комплект складається з шестерень, трикутних, квадратних та інших кольорових елементів, створює масу можливостей для реалізації уяви і творчого потенціалу малюка. Барвисте забарвлення деталей конструктора допомагають дитині сприймати та розпізнавати різні кольори і відтінки.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Приємне та корисне проведення часу з конструктором Beva

Конструктор допомагає розвинути інтелектуальні здібності малюка. Адже навчання у вигляді гри - відмінний спосіб тренування мозкових і моторних навичок дитини віком від 18 місяців. Навички логіки, пам'яті, концентрації, терплячості, посидючості тощо - слід розвивати з раннього віку.

BEVA Educational Gear toy Butterfly - безсумнівно приверне увагу барвистістю та різноманітністю деталей, забезпечивши приємне і корисне проведення часу малюка.

Деревянный Конструктор головоломка BEVA Educational Gear toy крупным планом

Захоплюючий зовнішній вигляд

Привабливі кольори

BEVA Educational Gear toy - дуже красивий конструктор, що складається з деталей забарвлених в різні кольори. Іграшка-конструктор допоможе в розвитку дрібної моторики рук у вашої дитини, а настільки барвисті відтінки деталей виробу - допомагають налаштуватися на ігровий процес.

Деревянный Конструктор головоломка BEVA Educational Gear toy ребенок играется

Безпечна конструкція

Кожен блок конструктора проходить ретельну обробку і шліфування на стадії виробництва, щоб дитина не травмувала себе під час гри гострими кутами або чіпляючою поверхнею деталей.

У той же час дитина може привести в рух скомпоновані елементи конструкції, акуратно обертаючи шестерні.

Деревянный Конструктор головоломка BEVA Educational Gear toy элементы конструктора кручение шестеренок

Екологічність

Кожен виріб компанії контролюються національними стандартами КНР. Конструктор BEVA Butterfly - екологічно чистий продукт, який виготовлений з натурального дерева, нешкідливої водоемульсійної фарби, що пройшов багаторазові процедури шліфування і володіє безпечним дизайном. Все це залишить батьків спокійними за благополучну гру дитини з конструктором.

Деревянный Конструктор головоломка BEVA Educational Gear toy элементы конструктора

Різноманітність деталей конструктора, дозволить дитині проявити уяву, мислення і творчі здібності та підібрати найбільш оптимальне, на його погляд, розташування елементів набору.

Деревянный Конструктор головоломка BEVA Educational Gear toy детали набора

Деревянный Конструктор головоломка BEVA Educational Gear toy ребенок играет на полу

Найменування: Дерев'яний Конструктор головоломка BEVA Educational Gear toy Butterfly
Бренд: BEVA
Тип: Конструктор
Матеріал: Деревина, водоемульсійної фарби
Кількість деталей в комплекті: 11
Рекомендований вік: Від 18 місяців і старше
Розмір упаковки: 22 х 22 х 4.3 см