Дерев'яний конструктор Xiaomi Mitu Hape 70 M0001

Доставка

Звичайна ціна

Навчальний та розвиваючий

Конструктор включає в себе кубики з усіма літерами латинського алфавіту, а також з усіма цифрами, починаючи від 0 і закінчуючи 9. Ваша дитина зможе складати з них слова і дати!

Німецька якість

Всі деталі конструктора виготовлені відомою німецькою фірмою Hape з натурального бука. Кубики пофарбовані фарбою на водній основі, що не містить свинець. Екологічно та безпечно!

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Дерев'яний конструктор MiTu Hape 70

MiTu Hape 70 конструктор

Цей чудовий барвистий дерев'яний конструктор призначений для дітей у віці від 1 року. Створений з натурального бука фахівцями всесвітньо відомої німецької компанії Hape, він відмінно підійде для розвиваючих ігор з вашою дитиною.

MiTu Hape 70 конструктор з дерева

Конструктор складається з різних фігур-блоків, більшість з яких є кубиками. Кути кубиків закруглені, що виключає можливість травми дитини гострим краєм.

MiTu Hape 70 дизайн

MiTu Hape 70 обробка

Зроблені деталі конструктора з високоякісного бука і пофарбовані фарбою на водній основі, яка не містить свинець. Тому можете не хвилюватися – творці MiTu Hape 70 подумали про безпеку вашої дитини.

MiTu Hape 70 бук

Повністю сконцентруйтеся на розвитку вашого малюка – допоможіть йому розвинути просторове мислення, фантазію, вивчити алфавіт і цифри. З дерев'яним конструктором MiTu Hape 70 це буде неймовірно просто!

MiTu Hape 70 конструктор для дитини

MiTu Hape 70 комплект

Тип: Конструктор
Бренд: Mitu
Матеріал: Бук
Для дітей віком: Від 1 року

Завантаження…