На шляху навчання, отримання нових знань та навичок. Три нових іграшки Mi Bunny

  • 14.03.2018
  • 1465

Пам'ятаєте іграшки, якими ви грали в дитинстві? У людей різних поколінь різні відповіді на це питання і звичайно все розкажуть, що саме іграшки їх дитинства були найкращими. Але сьогодні іграшки стали більш цікавими та захоплюючими. Компанія Xaomi випускає декілька серій іграшок для розвитку. Розглянемо три новинки від компанії, презентованих на початку 2018 року.

Кубики MiTu Hape 70

Кубики - це класика дитячої іграшки, це гра проста за виглядом, але вона активізує уяву дитини, яка починає будувати вежі, будинки, фігурки звірів, птахів або літаки та автомобілі. Кубики MiTu Hape 70 зроблені спільно з германською компанією Hape, блоки не мають гострих кутів.

Всього в наборі 11 кольорових кубиків, 10 блоків складних форм, 26 кубиків з буквами та 10 - з цифрами, разом 70 кубиків для гри та навчання.

Mi Bunny mini Smart story 

Невелика іграшка лише 14 сантиметрів заввишки - не тільки симпатична фігурка кролика, але і програвач, який розповідає казки, співає пісеньки або створює звуки для кращого сну дитини, наприклад, шум морських хвиль, дощу та інші "білі шуми". Матеріал, з якого зроблений кролик, безпечний для дітей.

Mi Bunny mini Smart story випускається в рожевому і блакитному виконанні для хлопчиків і дівчаток. Іграшка зовсім невелика і її легко брати на прогулянку.

Mi Bunny Smart building blocks 

Іграшки мають вести дитину по шляху навчання, отримання нових знань та навичок. В інтелектуальних будівельних блоках Mi Bunny - 305 частин. Ця гра закладає основу для початку логічного мислення дітей. Основні частини оснащені магнітним інтерфейсом. Етапи будівництва показані за допомогою тривимірних малюнків. Діти можуть вільно обертатися і переглядати деталі, щоб реалізувати просторову уяву.

У результаті дити та дорослі можуть зібрати декілька фігур з рухомими частинами, наприклад, смішного шестипалого звіра, який може самостійно пересуватися. Іграшка підтримує дистанційне керування мобільним телефоном, голосове управління і графічне програмування трьох режимів управління. Інтелектуальні будівельні блоки Mi Bunny Smart building blocks більш підходять для дітей молодшого шкільного віку.

Інші новини