Дерев'яний конструктор Xiaomi Mitu Magnetic Building Blocks

Доставка

Звичайна ціна

Яскравий, дерев'яний, магнітний

20 красивих яскравих деталей різних кольорів, зроблених з першокласного бука з магнітними кріпленнями всередині. Створених, щоб розвивати та розважати вашу дитину.

Якісно пофарбованих, з ідеально округленими кутами і чудовим поліруванням. Так – це дитячий дерев'яний конструктор Mitu Magnetic Building Blocks!

 

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Дерев'яний конструктор Mitu Magnetic Building Blocks

Як відомо, конструктор є однією з найкращих іграшок для розвитку уяви та кмітливості у маленьких дітей. Адже створюючи з набору простих деталей будинок, фортецю або вигадану тільки що конструкцію, малюк вчиться, у нього розвивається фантазія, любов до творчості тощо.

Mitu Magnetic Building Blocks дитина конструктор із дерева

Саме тому при створенні дитячих конструкторів потрібна особлива уважність до будь-яких дрібниць – адже від цієї, здавалося б, простої іграшки, може залежати дуже багато.

Mitu Magnetic Building Blocks різнокольоровий

Інженери Mitu прекрасно розуміли, яка відповідальність лежить на їх плечах, тому надзвичайно скрупульозно підійшли до створення Magnetic Building Blocks – свого нового дитячого конструктора.

У його склад входить 20 різноманітних деталей, пофарбованих у різні яскраві привітні кольори. Кожна деталь дерев'яна – створена з бука високої якості. Усередині деталей розташовані магніти, щоб дитина могла поєднувати частини конструктора за своїм бажанням.

Mitu Magnetic Building Blocks безпечний конструктор

Корпус кожної деталі ретельно відшліфований і відполірований, а всі кути повністю заокруглені, щоб уникнути навіть натяку на можливу травму дитини через гострі грані.

Mitu Magnetic Building Blocks дерево бук

Всі складові Mitu Magnetic Building Blocks якісно пофарбовані, тому не варто хвилюватись, що неякісна фарба почне відпадати. У цьому конструкторі це просто неприпустимо. Крім того, фарба, що тут використовується є водовідштовхувальною.

Mitu Magnetic Building Blocks фарба водовідштовхувальна

Mitu Magnetic Building Blocks розроблений для дітей старше 1 року, тому розміри кожної його складової ретельно продумані. Деталі створені досить великими, щоб ваше чадо не змогло їх проковтнути в буквальному сенсі слова.

Безпека дитини понад усе!

Mitu Magnetic Building Blocks яскравий конструктор

Побудувати свою власну «казкову вежу», створити подобу робота, зібрати міст, – а що ваша дитина придумає сьогодні з дерев'яним конструктором Mitu Magnetic Building Blocks?!

Mitu Magnetic Building Blocks магнітне з'єднання

Mitu Magnetic Building Blocks конструктор який розвиває вашу дитину

Тип: Конструктор
Бренд: Mitu
Кількість деталей: 20
Матеріал: Бук