RunMi дісталася до сорочок, що не мнуться. Хто б сумнівався!

Сорочки 90 GO FUN – це той предмет одягу, який дуже довго чекали шанувальники компанії RunMi, торгової марки 90 GO FUN і всієї екосистеми MiJia в цілому.

90 GO FUN non-iron немнущиеся сорочки

Тому подвійно приємно, що відома своїм якісним і стильним одягом компанія випустила не просто сорочку, а сорочку серії non-iron, тобто таку, що не мнеться.

90 GO FUN non-iron практичні

Прагматизм і передбачливість модельєрів компанії тут видно неозброєним оком. Адже всім відомо, що сорочки, які не мнуться користуються величезною популярністю в світі, завдяки своїй високій практичності. Додамо сюди бездоганну фірмову якість 90 GO FUN, о, ми бачимо, що ви вже помітно зацікавилися!

90 GO FUN non-iron сорочки без складок

90 GO FUN non-iron стильні рубашки

Створена з відмінної бавовни, зі спеціальними вставками, які залишаються жорсткими навіть після неодноразового прання, а значить, дозволяють тримати контур одягу, ця сорочка, швидше за все, стане одним з ваших улюблених предметів одягу.

90 GO FUN non-iron вкладки

90 GO FUN non-iron сорочка що не мнеться

Намітилася термінова ділова зустріч і вам потрібно швидко зібратися? Сорочка 90 GO FUN non-iron, що не мнеться заощадить ваш час і дозволить постати перед діловими партнерами «у всій красі». Немає складок і зморшок на тканині – немає приводів для занепокоєння під час офіційної зустрічі або прийому.

90 GO FUN non-iron бавовна

Засиділися на роботі допізна, і у вас немає сил, щоб попрасувати сорочку для нового робочого дня? 90 GO FUN non-iron допоможе вам виглядати на всі 100%. Вона ж не мнеться!

90 GO FUN non-iron крутий дизайн

Відправляєтеся у відрядження або подорож і прання вам тільки сниться? Нічого страшного, якщо з вами бавовняна сорочка 90 GO FUN non-iron, що не мнеться!

90 GO FUN non-iron не мнеться

Звичайно ж, цей прекрасний стильний предмет одягу дуже скоро з'явиться в мережі наших магазинів.

90 GO FUN non-iron красива сорочка

90 GO FUN non-iron стильна сорочка

Інші новини
RunMi дісталася до сорочок, що не мнуться. Хто б сумнівався!
RunMi дісталася до сорочок, що не мнуться. Хто б сумнівався!
 • 10.03.2018
 • 1688
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини