Огляд: iWoWn i6HR - фітнес-браслет, який крутіше ніж Mi Band? Виявляється, це можливо!

  • 11.03.2018
  • 2269

iWoWn i6HR фітнес трекери

Коли ми вперше почули про те, що iWoWn i6HR по функціональності перевершує знаменитий Mi Band 2, а його ціна більш прийнятна, то не повірили своїм вухам. А коли переконалися в правдивості цього, то відразу ж взяли цей фітнес-трекер для тестування в своїй лабораторії. Причому взяли не один гаджет, а відразу два – в чорному та зеленому кольорі!

Упаковка та комплектація

iWoWn i6HR коробка

Пристрій упаковано в просту, але, в той же час досить стильну пластикову упаковку в зелених тонах з написами, які злегка блищать.

iWoWn i6HR упаковка

Комплектація гаджета максимально мінімалістична. Завдяки особливостям конструкції iWoWn i6HR вона складається тільки з самого фітнес-трекера та інструкції до нього.

iWoWn i6HR комплектация

Дизайн і конструкція

iWoWn i6HR дизайн

Крутий дизайн розумного браслета визначають дві його конструкційні особливості: OLED-дисплей, діагональ якого становить цілих 0.96 дюйма і відсутність будь-яких кабелів для зарядки гаджета.

iWoWn i6HR конструкция

І якщо перший момент не викликає особливих питань, то на другому варто зупинитися докладніше.

Вся справа в тому, що одна з частин капсули фітнес-браслета закінчується повноцінним USB, який дозволяє підключити гаджет безпосередньо до ПК або павербанку для зарядки.

iWoWn i6HR ремінець і капсула

iWoWn i6HR поглиблення

При цьому конструкція силіконового ремінця iWoWn i6HR розрахована таким чином, щоб цей USB-штекер повністю переховувався всередині нього, завдяки спеціальному поглибленню.

iWoWn i6HR USB штекер

Технічні характеристики

iWoWn i6HR технічні характеристики

iWoWn i6HR істотно виділяється своїми технічними параметрами. Для свого цінового діапазону і форм-фактора вони більш ніж вражаючі:

  • OLED-дисплей з діагоналлю 0.96 дюйма;
  • Роздільна здатність дисплея 128х64 точок;
  • Захист від вологи та пилу за стандартом IP 67;
  • Сумісність з Android і iOS;
  • Вимірювання фаз сну і можливість налаштування будильника;
  • Можливість налаштування повідомлень;
  • Можливість повідомлення про дзвінки, SMS, повідомлення соціальних мереж, месенджерів та інше;
  • Крокомір, вимірювання пульсу, пройденої дистанції тощо.

iWoWn i6HR пульс

Звучить непогано, чи не так? А на ділі то все ще краще!

iWoWn i6HR вимірювання пульсу

Практичне використання

iWoWn i6HR практичне використання

Отже, почнемо з найпростішої та звичайної справи – одягнемо фітнес-трекер на руку. Для чого ми розповідаємо так докладно? Все тому що обхват ремінця iWoWn i6HR становить 252 мм, чого вистачить на досить велике зап'ястя дорослого чоловіка, що важливо! Як бачите, це дійсно правда.

iWoWn i6HR комфортний ремінець

Потім переходимо до найважливішого елементу розумного браслета – його дисплею. Ви тільки подивіться наскільки він ефективний! Фактично весь екран зайнятий якоюсь корисною інформацією. Не якась одна частина, а фактично весь OLED-дисплей з діагоналлю 0.96 дюйма. Ви очікували такого від звичайного фітнес-трекера? Особисто ми не очікували.

У стандартному режимі «годинника» екран виглядає наступним чином. У верхній частині дисплея розташовується інформація про наявність з'єднання, статус батареї та дата. Посередині відображається час. Коли фітнес-трекер синхронізується зі смартфоном, в нижній частині екрана з'являється інформація про погоду.

iWoWn i6HR годинник

Тут відразу ж варто відзначити одну досить приємну і важливу деталь. Творці, за замовчуванням, додали в фітнес-браслет функцію активації екрану, при повороті браслета. Тобто, якщо ви захочете подивитися час або інформацію на дисплеї, просто піднявши руку і піднісши її до обличчя, як це зазвичай робиться з класичним годинником – екран тут же активується без будь-яких додаткових торкань. Зручно, чи не так?

Щоб «гортати» меню фітнес-браслета, слід рухати пальцем по дисплею вертикально, щоб закріпити свій вибір, потрібно натиснути і утримувати палець на екрані iWoWn i6HR близько 3 секунд.

Меню пристрою надзвичайно просте й абсолютно зрозуміле.

Гаджет може вимірювати кроки.

iWoWn i6HR вимірювання кроків

Витрачені калорії.

iWoWn i6HR встрачені калорії

Пройдену дистанцію

iWoWn i6HR дистанція

Пульс. Причому тут є один цікавий момент. Запустивши вимірювач пульсу, готуйтеся, що браслет буде його вимірювати, що називається в режимі «онлайн», тобто до тих пір, поки не зупините.

iWoWn i6HR пульс

iWoWn i6HR вимірювання пульсу

Окремими пунктами меню йдуть папки для списку дій і списку різного роду повідомлень. Всього гаджет може зберігати в своїй пам'яті до 5 різних повідомлень.

iWoWn i6HR повідомлення

iWoWn i6HR SMS

Розділ Function дає нам доступ до різного роду налаштувань розумного браслета.

iWoWn i6HR функції

Find Phone – з'являється, коли iWoWn i6HR синхронізований зі смартфоном і служить для того щоб відновити з ним зв'язок, якщо з якоїсь причини він «відвалився».

iWoWn i6HR зв'язок

No Disturb – класичне «не турбувати». Відключає вібрацію фітнес-браслета переводячи його в безшумний режим.

iWoWn i6HR не турбувати

Dial – зовнішній вигляд основного фону годинника на екрані браслета. Пропонує вам вибрати потрібний з 4 базових варіантів.

iWoWn i6HR годинник

iWoWn i6HR робочий стіл

Information – технічна інформація про даний фітнес-трекер.

iWoWn i6HR інформація

iWoWn i6HR технічні параметри

Restore Set – відновлення налаштувань.

iWoWn i6HR відновлення налаштуваннь

Power Off – вимкнення гаджета.

iWoWn i6HR вимкнення

Розділ Training пропонує нам кілька спеціальних режимів, при яких буде обчислюватися відразу комплекс дій. А саме: час заняття, кількість спалених під час нього калорій і подолану відстань.

iWoWn i6HR режим тренування

iWoWn i6HR комплекс данних

Список режимів складається з:

Бігу

iWoWn i6HR бг

Стрибків зі скакалкою

iWoWn i6HR стрибки зі скакалкою

Настільного тенісу

iWoWn i6HR настільний теніс

Баскетболу

iWoWn i6HR баскетбол

Рухів по пересіченій місцевості (гори)

iWoWn i6HR гори

І, наостанок, найсоковитіше. Після синхронізації зі смартфоном, iWoWn i6HR почне відображати на своєму екрані й інформувати власника вібрацією не тільки про вхідні дзвінки й SMS, але і про пропущені повідомлення зі Skype, соціальних мереж, месенджерів і навіть ігор або програм, встановлених на смартфоні! Все залежить від того, що ви вкажете в списку налаштування сповіщень в мобільному додатку.

Причому зауважте, в разі дзвінка, на дисплеї з'явиться також не просто номер, а ім'я абонента, якщо він записаний у вашій телефонній книзі. Причому все одно – латиницею або кирилицею!

iWoWn i6HR дзвінок

Що стосується повідомлень і SMS, на браслеті ви зможете переглянути їх текст! Аналогічно, все одно, буде він на латиниці або на кирилиці! Як вам таке?!

iWoWn i6HR Skype

iWoWn i6HR SMS

Тепер докладніше про синхронізацію зі смартфоном. Вона відбувається за допомогою спеціального мобільного додатку iWownFit. Він на англійській мові, надзвичайно простий та інтуїтивно зрозумілий.

iWoWn i6HR синхронізація iWoWn i6HR синхронізація зі смартфоном

Після заповнення стандартної інформації про себе (стать, вага, день народження тощо), ви потрапляєте в приємне для ока робоче меню програми.

Щоб синхронізуватися з iWoWn i6HR, необхідно запустити на смартфоні Bluetooth і перейти в підменю додатку, яке відповідає за пошук браслетів для сполучення.

iWoWn i6HR пошук браслету iWoWn i6HR синхронізація зі смартфоном

Там будуть перераховані та показані всі моделі гаджетів компанії-виробника, а вам залишається тільки вибрати потрібний і дочекатися синхронізації. У разі якщо смартфон не зміг знайти конкретну модель, слід натиснути на напис Search All Devices і розумний браслет буде знайдений.

iWoWn i6HR налаштування iWoWn i6HR параметри

Після того, як пристрій синхронізовано, вам відкриється доступ до налаштувань різних параметрів. Особливо цікавим з них є Message Notification. Саме з його допомогою ви, як було зазначено вище, зможете налаштувати відображення сповіщень на екрані браслета не тільки про SMS і дзвінки, але і про повідомлення фактично від будь-якої програми в зв'язаному смартфоні. Крута штука, чи не так?!

iWoWn i6HR ідентифікація повідомлень iWoWn i6HR параметри додатку

Крім того, додаток має функцію підрахунку і контролю фаз сну, а також можливість виставити на iWoWn i6HR вібраційний будильник або нагадування про будь-яку подію.

iWoWn i6HR контроль фаз сну iWoWn i6HR статистика

iWoWn i6HR виміри iWoWn i6HR параметри

Саме так, пишіть текст нагадування, програмуєте його на потрібну дату і час та вуаля – в призначену годину воно порадує вас своєю появою на екрані фітнес-трекера!

iWoWn i6HR розумний будильник iWoWn i6HR налаштування повідомлень

iWoWn i6HR нагадування

Відмінна функціональність в такому компактному фітнес-браслеті. iWoWn i6HR зуміє приємно здивувати вас і допомогти в безлічі різних життєвих ситуацій!

Висновок

iWoWn i6HR розумний браслет

Фітнес-трекер iWoWn i6HR став для нас справжнім відкриттям. Стильний, зручний, з великим дисплеєм, на якому відображається купа даних! І, звісно ж, з надзвичайно вражаючим, як для фітнес-браслета функціоналом. Додамо сюди прийнятну ціну, так, дійсно, у Mi Band з'явився надзвичайно сильний конкурент!

Інші новини