Працьовиті роботи-пилосмоки Roborock. Що нового в новому поколінні домашніх прибиральників?

  • 09.03.2018
  • 1833

Roborock - один з найпопулярніших продуктів Mijia, і команда Roborock Technologу не зупиняється на досягнутому і представляє нове покоління роботів-пилосмоків.

Roborock датчик

У новому гаджету помітні приємні споживацькі поліпшення.

На перших погляд, відмінностей не так багато, зовнішній вигляд роботів схожий.

Roborock комплектация

Але на новому Roborock датчик лазерного далекоміра розміщений ближче до центру, а кількість кнопок збільшена з двох до трьох.

Також виріс обсяг пилозбірника, хоча він займає меншу площу.

Roborock влажная уборка

Roborock обеспечивает эффектиную уборку

Далекомір сканує навколишнє середовище під кутом 360°, одночасно займаючись прибиранням. Робот здатний побудувати карту дому та мінімізувати наявність неприбраних зон.

Roborock технические параметры

Робот-пилосмок контролюється через додаток Mi Home, в нього є додаткова функція Finger Sweep. Клацання по певному місцю розташування на мобільній мапі покаже роботу, де саме зараз потрібно швидко навести порядок. Також можна встановити на мобільній мапі уявні прямокутники, в кордонах яких робот буде проводити прибирання без найменших суперечок.

Також додану функцію вологого підмітання.

Roborock додаток

Roborock эффективная уборка

У робота-пилосмока є чотири режими прибирання - тихий, стандартний, потужний і максимальний.

Зарядна база нового пилосмока більш мініатюрна, але сильний інфрачервоний сигнал на відстані до 4 метрів може вказати роботу шлях на підзарядку.

Roborock мощная щетка

Було проведено тест робота- пилосмока на різних поверхнях і в кімнатах різного призначення.

У вітальні з паркетом робот-пилосмок Roborock прибрав 11 квадратних метрів в стандартному режимі за 13 хвилин, витратив 6% заряду. Одержана чистота гідна похвали.

У приміщенні з кахельною підлогою робот-пилосмок прибрав 7 квадратних метрів простору на потужному режимі, це зайняло 15 хвилин, що становить в середньому близько 0,5 квадратних метрів на хвилину. Робот зміг очистити навіть кути.

Roborock бездротова зарядка

Roborock робот пилосос заряджается

В офісі з бетонною підлогою і килимовим покриттям, робот-пилосмок автоматично ідентифікував область килима і там включив максимальне всмоктування, на іншій ділянці підлоги він повертавться до тихого режиму. Навіть спеціально насипані крихти від чипсів Roborock здолав (залишив близько 5% чипсів) у найвищому режимі MAX.

Roborock якість очищення

Roborock чиста підлога

Інші новини