Робот пилосос миючий Xiaomi Roborock Vacuum Cleaner 2 White S50

«Розумний» пилосос нового покоління!

Робот-пилосос Roborock оснащений функцією вологого прибирання і можливістю розпізнавання поверхні автоматично підлаштувати необхідну потужність! Прибрати приміщення площею в 250 м²? Ніяких труднощів! RoboRock Sweep One впорається з прибиранням такої площі за 2.5 години. Крім того, розумний пилосос здатний легко долати перешкоди заввишки до 2 см. RoboRock Sweep One - робот-пилосос нового покоління, який забезпечить ідеальну чистоту в вашому домі!

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Василь, 03.09.2019
Доброго дня! Чи можна здійснити покупку за сервісом "Оплата частинами" від ПриватБанку розраховуючись у магазині?
Адміністрація MIOT.UA 03.09.2019
Дякуємо за Вашу зацікавленість до MiOT. Василь, наразі ні.
Іван, 07.03.2019
Доброго дня, питання про рівень шуму в різних режимах роботи? де можна побачити таку інформацію?
Адміністрація MIOT.UA 07.03.2019
Спасибо за Ваш интерес к MiOT. Іван, шум (мін/макс) 54 – 67 Дб.
Всі відгуки

Розумний робот-помічник

Пилосос з набором корисних датчиків

Розумний пилосос RoboRock Sweep One забезпечить ефективне прибирання приміщення, а набір вбудованих датчиків - дозволить йому правильно визначати відстань до предметів і стін, автоматично визначати покриття, швидкість обертання вентилятора, потужність роботи, визначення місця розташування (завдяки фірмовому алгоритму SLAM) і багато інших параметрів, які спрямовані на максимально якісний процес збирання за не настільки тривалий період часу.

Робот-пилосос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner на підлозі

Вологе прибирання

Ємність для води і мікрофібра

Розумний пилосос RoboRock дозволяє робити вологе прибирання. У нижній частині розумного пилососа розміщується ємність для води, яка в свою чергу, в процесі збирання, зволожує спеціальну мікрофібру (основою нитки мікроволокна є поліамід і поліефір) призначену для ефективного протирання підлоги. Резервуара наповненого водою буде достатньо для 45-60 хвилинного вологого прибирання в кімнаті.

Робот-пилосос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner миє підлогу

Фільтрація і контроль подачі води

Прецизійний фільтр

Розташований усередині Sweep One прецизійний фільтр завдяки інтелектуальній системі управління та внутрішній трубчастій конструкції не тільки очищає воду від різних домішок, а й контролює рівень її подачі (грунтуючись на капілярному принципі впорскування) при «змочуванні» мікрофібри. При припиненні вологого прибирання фільтр автоматично блокує подачу води. Фільтр можна промивати і рекомендується міняти не рідше 1 разу на рік.

Робот-пилосос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner крупним планом

Принцип побудови системи вологого прибирання

Дерева поглинають перенесення води капілярною дією судинних пучків в коренях і транспирації листя. Коли транспирація листя стає менше, поглинена вода також зменшується відповідно.

Робот-пилосос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner система впорскування

Ідеально підібрана конструкція очищення

Точність конструкції бака для води і мікрофібри

Конструкція мікрофібри розроблена дуже точно для її ідеального кріплення «паз в паз» до резервуару для води, що виключить її прослизання і забезпечить більш якісний процес прибирання.

Робот-пилосос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner мікрофібра

Розбірна конструкція

Інсталяція та деінсталяція бака для води

Перед стартом вологого прибирання або після його закінчення виникне необхідність дістати резервуар, щоб долити води (або її замінити) для наступного прибирання, яке ви запланували. Ємність для води розміщується в нижній частині розумного пилососа і дістається за принципом побудова шухляди, що позбавить від необхідності перевертати корпус пилососа і відповідно від пролиття води. Швидко, зручно і ніякого хвилювання!

Робот-пилосос RoboRock Sweep One Vacuum Клеаньер резервуар для води

Лазерне сканування

SLAM-алгоритм і LDS-лазер

Завдяки високоточному датчику вимірювання відстані LDS-лазера (потужний лазерний далекомір встановлений на обератючийся на 360 градусів "вежі» розумного пилососа) до предметів, стін і інших перешкод, зі швидкістю сканування 5 секунд за оборот в 360 градусів і ведучого в галузі алгоритму SLAM (алгоритм одночасної навігації і побудови карти місцевості / приміщення в реальному режимі часу), карти простору формуються в режимі реального часу. В результаті Sweep One може чітко визначити маршрут очищення (в тому числі і Z-подібний) для забезпечення максимально ефективного прибирання ввіреного роботу-пилососу приміщення.

Робот-пилосос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner лазерне сканування

Налаштування зони прибирання

Управління через смартфон

Якщо ви хочете очистити одну кімнату, все спальні або невеликий передпокій, вам потрібно тільки перетягнути віконце сканування на карті, яка відображається в вашому смартфоні, щоб пилосос очистив задану область.

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner управління зі смарфтону

Просто як у грі

Вказівка місця очищення на екрані смартфона

Торкніться карти на екрані смартфона, щоб вказати інструкції для прибирання, робот може переміщатися в цільову точку (зазначену вами) також може автоматично планувати маршрут, щоб уникнути перешкоди на своєму шляху. Немає карти? Просто встановіть цільову точку прибирання, а робот буде прибирати в зазначеному місці.

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner налаштування прибирання через смартфон

Підвищена продуктивність розумного помічника

Більш потужний двигун

Робот-пилосос оснащений ультрасучасним безщітковим двигуном NIDEC, який створює тиск у 2000 Паскалей. Крім того, Sweep One здатний долати різні перешкоди з висотою до 2 сантиметрів. А про безперебійну 2.5 годинну роботу розумного пристрою подбає потужний акумулятор ємністю 5200 мАг.

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner двигун пристрою

Ультрапотужне всмоктування 2000 Па

Очистить поверхню від різних забруднень

Завдяки ультрасильному всмоктуванню безщіткового мотора, робот-пилосос легко очистить забруднену поверхню від пилу, пшона (і інших круп), сої і навіть маленьких сталевих кульок.

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner демонстрація потужності всмоктування

Ефективне прибирання і ніяких залишків сміття

Процес очищення поверхні

Основна щітка пилососа, яка має V-образну структуру щетинок і дуже значну швидкість обертання (1350 об / хв) в сукупності з бічними щітками з Z-подібною структурою щетинок і швидкістю обертання 330 об / хв забезпечать ефективне видалення сміття навіть з кутових ділянок приміщення. Сильний потік повітря (перевищує 0.67 м3 / хв) і ультрапотужне всмоктування, дозволять зібрати сміття з підлоги, килима, ламінату і багатьох інших поверхонь.

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner конструкція елемінтів очищення

Кілька хвилин і пилосос готовий до роботи

Швидке очищення фільтра

Підкладка фільтра E11 покрита водонепроникним тефлоном. Сірий та брудний пилозбірник промитий під струменем води через пару хвилин буде як новенький. Регулярне чищення підкладки фільтра допоможе забезпечити до 95% його продуктивності протягом року.

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner миття фільтра під водою

Ніяких перешкод

Просте подолання 2 сантиметрових перешкод

Sweep One може цілком вільно переміщатися між кімнатами, адже йому не страшні пороги висота яких не перевищує 2 сантиметри.

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner подолання 2 см порога

2.5 годинна безперебійна робота

Потужний літій-іонний акумулятор

Вбудований акумулятор з високою щільністю енергії 18650 і потужністю 5200 мАч в стандартному режимі використання може забезпечити безперервну роботу розумного помічника протягом 2.5 годин і за цей час Sweep One здатний очистити до 250 квадратних метрів поверхні.

* Ці лабораторні показники були отримані на основі тестування пилососа на поверхні дерев'яної підлоги в стандартному режимі і можуть відрізнятися при його фактичному повсякденному застосуванні.

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner акумулятор пристрою

Інтелектуальна ідентифікація

Автоматичне чищення килимів

Розумний пилосос Roborock Sweep One автоматично розпізнає поверхню килима і активує максимальну силу всмоктування для очищення, після «відходу» з поверхні килима він автоматично повертається в нормальний режим всмоктування.

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner розпізнавання поверхні

Захист від намотування волосся

3 щітки для очищення поверхні

Особлива конструкція основної і бічної щітки, а також чистячих валиків розроблена спеціально проти намотування волосся і вовни, щоб запобігти їх потрапляння в мотор і тим самим убезпечити його від перегріву.

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner основна и бокові щітки

Ретельна настройка зниження шуму

Вбудований глушник

Sweep One оснащений ще і глушником, унікальна конструкція якого забезпечить більш тихий процес чищення. Комфортна очищення і ніяких шумів!

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner глушник

Безпечне та комфортне прибирання

Система датчиків

На верхівку купола, а також на бічні грані пилососа можна одягати спеціальну прогумовану кришку, щоб убезпечити ваші меблі від подряпин під час очищення поверхні безпосередньо під меблями. Вбудований LDS-датчик дозволить скорегувати траєкторію руху пилососа, щоб уберегти пристрій від застрявання і зіткнення. Датчик падіння не дозволить пристрою «звалитися» зі сходів або височин під час переміщення.

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner в різних ракурсах

Подвійний електронний компас

Віртуальна стіна

Спеціальна віртуальна стіна, яку ви можете встановити для Sweep One не дозволить йому увійти в зону обмеженого доступу.

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner в процесі роботи

Безперервний процес оптимізації

App додаток для розумного пристрою

За допомогою спеціального мобільного додатку ви можете здійснювати контроль і управління розумним пилососом, а також оновлювати програмне забезпечення, яке регулярно оптимізується, щоб зробити процес прибирання ще більш і більш інтелектуальним.

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner APP додаток

Автоматична зарядка пилососа

Зарядна станція з ІК-датчиком

Якщо рівень заряду пристрою не досить для його подальшої роботи, він повертається на зарядну станцію обладнану ІЧ-датчиком. ІЧ-сигнал передається на відстань до 4 метрів і на 180°. Зарядна станція має ідеальний захист від перевантаження по струму, перенапруги, короткого замикання і низької напруги.

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner зарядна станція та пилосос

Пошук і визначення зарядної станції

Лазерний LDS-датчик

Після завершення очищення розумний пилосос повернеться на зарядну станцію для зарядки акумулятора. При пошуку зарядної станції розумний помічник Sweep One може швидко досліджувати навколишнє середовище за допомогою лазерного LDS-датчіка.Чтоби пилосос ефективно очистив приміщення він має бути добре заряджений, тому не поспішайте продовжувати прибирання, якщо рівень заряду недостатній.

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner повернення на зарядну станцію

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner розмір

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner комплектація

Найменування: Робот-пилосос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner
Бренд: Roborock
Потужність всмоктування: 2000 Па (Паскаль)
Батарея: Літій-іонна
Ємність: 14.4V / 5200mAh
Номінальна потужність (пилососа): 58 Вт
Номінальна напруга: 14.4 В
Бездротове з'єднання: Wi-Fi (інтелектуальне швидке з'єднання)
Пилосос (розмір): 353 x 350 x 96.5 мм
Док-станція (розмір): 130 x 151 x 98 мм
Номінальна потужність (док. cтанції): 42 Вт
Вхідна напруга (док. cтанції): 100-240 В ~
Вихід (док.станціі): 20В  1.8А
Номінальна частота (док. станції): 50/60 Гц

Завантаження…

Відгуки користувачів
Василь, 03.09.2019
Доброго дня! Чи можна здійснити покупку за сервісом "Оплата частинами" від ПриватБанку розраховуючись у магазині?
Адміністрація MIOT.UA 03.09.2019
Дякуємо за Вашу зацікавленість до MiOT. Василь, наразі ні.
Іван, 07.03.2019
Доброго дня, питання про рівень шуму в різних режимах роботи? де можна побачити таку інформацію?
Адміністрація MIOT.UA 07.03.2019
Спасибо за Ваш интерес к MiOT. Іван, шум (мін/макс) 54 – 67 Дб.
Марина, 04.03.2019
Подскажите, будет ли пылесос в наличии?
Адміністрація MIOT.UA 04.03.2019
Спасибо за Ваш интерес к MiOT. Марина, поставка планируется в течение 30 рабочих дней.
Алексей, 30.01.2019
Подскажите, когда будет поставка? В комплекте кабель с какой вилкой идет? Какая будет стоимость?
Адміністрація MIOT.UA 30.01.2019
Спасибо за Ваш интерес к MiOT. Алексей, поставка планируется в течение 30 рабочих дней. Кабель с азиатской вилкой, переходник для евророзетки в комплекте.
Володимир, 16.01.2019
Тільки зібрався купляти, а вони закінчились. Коли планується наступна поставка?
Адміністрація MIOT.UA 16.01.2019
Дякуємо за Вашу зацікавленість до MiOT. Володимир, поставка планується протягом 30 робочих днів.
Oleksiy, 17.12.2018
Це азіатська версія чи інтернешнл?
Адміністрація MIOT.UA 17.12.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Oleksiy, локалізована версія пристрою.
Александр, 07.11.2018
добрый день, в приложении Mi Home в настройках пылесоса есть пункт Расходные материалы и обслуживание в котором указаны индикаторы сколько осталось до замены разных частей пылесоса. меня смущает что на Датчики Xiaomi даёт всего 300 часов работы пылесоса а затем подразумевается из замена. Пылесос куплен у Вас и Ваш сервисный центр на моё обращение не смог дать ответ. Исходя из Вашей практики и опыта что происходит с датчиками какой у них ресурс, действительно ли требуется замена их через 300 часов. заранее спасибо за ответ
Адміністрація MIOT.UA 07.11.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Александр, данную информацию производитель предоставляет в рекомендательных целях, по результатам тестирования в производственных условиях.
Vladimir Isaenko, 12.11.2018
Подивіться уважніше в меню "Расходные материалы" там про заміну датчиків немає нічого. Лише чистка через 30 годин.
Валерия Ананьева, 18.09.2018
А чи можна встановити українську мову до вже купленого пилососа, в якого її зараз немає? Є багато китайської, англійська, німецика та французька :)
Адміністрація MIOT.UA 18.09.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Валерия, так. З даного питання Ви зможете отримати повну консультацію у відділі технічної підтримки: +38 (044) 503-35-81; Сайт: miot.com.ua e-mail: [email protected]
Вікторія Шеманаєва, 30.10.2018
Подскажите что сейчас входит в комплект..? запасные щетки,тряпочка?
Адміністрація MIOT.UA 30.10.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Вікторія, основна та бокова щітки, а також два НЕРА фільтри у комплекті. Також до комплекту входить зарядна база для пилососу та силовий кабель зарядного пристрою, ємність для вологого прибирання, інструкція користувача.
Юрій, 13.09.2018
Тільки зібрався купляти, а вони закінчились. Коли планується наступна поставка?
Адміністрація MIOT.UA 13.09.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Юрій, поставка планується протягом 10 робочих днів.
Юрій, 04.09.2018
Читав на форумах, що при встановленні Mi Home на телефон та вибору англійської мови зникає українська мова. Якщо не змінювати мову, то додаток відображається на китайській мові. Як правильно встановлювати та які регіональні налагодження обирати, щоб додаток працював на українській або російській мові і робот розмовляв українською? Чи можна дозволяти оновлювати прошивку, щоб зберегти українську локалізацію? Які сервери бажано оберати для облікового запису Mi Home в Україні (Європа, Сінгапур, Other)?
Адміністрація MIOT.UA 04.09.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Юрій, сервер бажано обирати "Сингапур", оновлювати можна, мова украінська не злітає.
Василь, 28.04.2019
ох блін скільки тут нюансів...
пан Володимир, 17.08.2018
Добрий день, Як встановити/повернути українську мову ?
Адміністрація MIOT.UA 17.08.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Володимир, з даного питання Ви зможете отримати повну консультацію у відділі технічної підтримки: +38 (044) 503-35-81; Сайт: miot.com.ua e-mail: [email protected]
Вероника, 30.07.2018
Добрый день! Известно-ли уже когда появится в продаже?
Адміністрація MIOT.UA 30.07.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Вероника, да поставка планируется в течение 14 рабочих дней.
Мария, 23.07.2018
Когда ожидается поставка этой модели в магазины Киева ?
Адміністрація MIOT.UA 23.07.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Станислав, поставка данной модели ещё планируется, точные сроки на данный момент не подскажем.
Андрій, 14.07.2018
Чи вміє розпізнавати килими на підлозі? яку висоту ворсу здатен "подолати"?
Адміністрація MIOT.UA 14.07.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Андрій, ні, але здатен розпізнавати перешкоди та прибирати навколо них. Висоту ворсу не підкажемо.
Алла, 02.07.2018
Доброго дня, скажіть чи є резервуар для вологого прибирання? Яка хімія підходить? На яку територію вистачає одного резервуару?
Адміністрація MIOT.UA 02.07.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Алла, резервуар для вологого прибирання є, підходить хімія для чистки килимів.
Антон, 14.05.2018
Работает ли подключение к iOS устройству?
Адміністрація MIOT.UA 14.05.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Антон, да.
Микола, 10.04.2018
Чи можна ганчірку для вологого прибирання мити з пральними засобами і чи можна її прати в пральній машині? Нажаль ні де про це ні слова. Дякую.
Адміністрація MIOT.UA 10.04.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Микола, прати ганчірку рекомендується при температурі 50 градусів або нижче. Висока температура негативно впливає на унікальні волокна тканини. Під час прання ганчірки не можна використовувати відбілювач.
Константин, 06.04.2018
Добрый день на когда планируется поставка?
Адміністрація MIOT.UA 06.04.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Константин, поставка данной модели планируется в течение 21 рабочего дня.
Максим, 30.03.2018
А є до цього пилососа в окремому продажі резервуар для води/миючого засобу? У нас тріснув по шву і робити вологе прибирання зараз не має можливості. В цілому пилосос супер! Особливо раджу тим, у кого є домашні тварини. Про шерсть в квартирі можна забути. Дякую!
Адміністрація MIOT.UA 30.03.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Максим, резервуара наразі не має в наявності у продажу.
Євгенія, 17.03.2018
Що входить до комплектації пилесоса? Чи входять бокові кісті, фільтри і Rolling Brush?
Адміністрація MIOT.UA 17.03.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Євгенія, основна та бокова щітки, а також два НЕРА фільтри у комплекті. Також до комплекту входить зарядна база для пилососу та силовий кабель зарядного пристрою, ємність для вологого прибирання, інструкція користувача.
Микола, 09.03.2018
Вже 2 рази отримав повідомлення про наявність цього пилососа. Заходжу на сайт, а його нема. Він є чи його нема? Чи є опція "замовити з Китаю" аналогічно до багатьох інших Ваших товарів?
Адміністрація MIOT.UA 09.03.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Микола, замовлення данного товару не доступно зі складу в Китаї, оскільки товар відсутній на зазначеному складі.
Артем, 04.03.2018
Март начался. Есть более детальная информация? Заказать через Вас сразу из Китая можно?
Адміністрація MIOT.UA 04.03.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Артем, поставка планируется в течение 30 рабочих дней.
Микола, 18.02.2018
Якщо на підлозі буде килим, як можна зробити так, щоб пилосос на нього не заїзджав без використання стрічки? Чи може цей пилосос робити виключно сухе прибирання без вологого? Чи буде він робити сухе прибирання, якщо контейнер для води або ганчірку з нього просто зняти?
Адміністрація MIOT.UA 18.02.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Микола, пилосос можна налаштувати на сухе прибирання. Обмеження території прибирання пилососа можливо лише за допомогою магнітної стрічки.
Віталій, 11.03.2018
Якщо пилосос автоматично може розпізнавати поверхню для прибирання та відповідно регулювати потужність, то чи може він підчас прибирання килима автоматично вимикати вологе прибирання?
Адміністрація MIOT.UA 11.03.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Віталій, ні. Керування режимами прибирання пилососу здійснюється за допомогою додатку до смартфона.
Вова, 17.02.2018
Коли даний товар буде в м. Києві, по фірмових магазинах? А саме в ТРЦ Проспект. Чи можливо замовити на магазин?
Адміністрація MIOT.UA 17.02.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Вова, замовити на магазин можна, поставка моделі очікується в березні.
Dima, 01.02.2018
Є інформація по даті поставки?
Адміністрація MIOT.UA 01.02.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Dima, очікуємо поставку у другій половині лютого.
Александр, 22.11.2017
Ответьте на пару вопросов, пожалуйста. 1. Розетка наша или китайская? 2. Подходят ли расходники (щетки, фильтры) от первой версии? 3. Что входит в комплектацию (в описании, например, указана виртуальная стена)? Thanks in advance
Адміністрація MIOT.UA 22.11.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Александр, вилка зарядного устройства - европейская. Расходники от первой версии подходят. Виртуальная стена (лента) в комплектацию не входит, приобретается дополнительно отдельно. В комплекте сам пылесос, укомплектован мусоросборником и всеми необходимыми щетками, зарядная база, зарядный силовой кабель базы, инструкция.
Ярослав, 11.01.2018
В разных источниках указывается, что виртуальные стены можно задавать в приложении, как и область для уборки, чего не было в предыдущей версии.
Vitalii, 19.11.2017
Коли появиться в Україні?
Адміністрація MIOT.UA 19.11.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Vitalii, планируется поставка в январе.
Мари, 15.11.2017
Как долго длится процес сертификации, если он начался? Большое спасибо
Адміністрація MIOT.UA 16.11.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Мари, процесс сертификации занимает от 30 до 60 дней.
Александр, 13.11.2017
Цена актуальна на момент доступности? Это полотёр лишних 5 тысяч стоит? :)
Адміністрація MIOT.UA 14.11.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Александр, цена на данный момент актуальна.
Vitalii, 27.10.2017
Коли чекати в наявності?
Адміністрація MIOT.UA 28.10.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Vitalii, ожидаем поставку новинки в течении 14 рабочих дней.
Додати коментар