Робот пилосос миючий Xiaomi Roborock Vacuum Cleaner 2 White S50

«Розумний» пилосос нового покоління!

Робот-пилосос Roborock оснащений функцією вологого прибирання і можливістю розпізнавання поверхні автоматично підлаштувати необхідну потужність! Прибрати приміщення площею в 250 м²? Ніяких труднощів! RoboRock Sweep One впорається з прибиранням такої площі за 2.5 години. Крім того, розумний пилосос здатний легко долати перешкоди заввишки до 2 см. RoboRock Sweep One - робот-пилосос нового покоління, який забезпечить ідеальну чистоту в вашому домі!

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Александр, 10.10.2020
Делюсь опытом использования данного устройства. В эксплуатации 9 месяцев, площадь уборки 130 кв.м., в основном ламинат, немного плитки и три небольших коврика. Убирает два - три раза в неделю. Зарядки АКБ хватает для уборки данной площади. Качество уборки отличное, здорово разгружает от обязанности пылесосить. Вроде бы при визуальной чистоте пола, умудряется где-то находить до пол-бачка пыли. Лучше запускать в присутствии людей, так как были случаи, что зажевывал шторы, находил мелкие предметы, провода, зажевывал их и останавливался. Длинные волосы наматывает на барабан, надо регулярно осматривать и чистить. Програмное обеспечение использовали на Apple, Xiaomi, Samsung. Работает нормально за исключением последнего, там были глюки. Языковой пакет украинский отрабатывает отлично. Можно устанавливать виртуальные стены, что очень удобно. Полы не моет, это только важная уборка, по сути смачивание поверхности, но претензий к этому нет. Резервуара для воды на 130 кв.м. не хватает, делаем дозаправку. Настолько привыкли к нему, что закинули старый ручной пылесос, не пользуемся. Подумываем взять в дополнение вертикальный аккумуляторный на случай оперативной уборки мусора. Щетки и фильтры пока еще в нормальном состоянии, нет необходимости заменять на новые. На сайте, кстати, не видел, чтобы в наличии были фильтры и тряпочки.
Роман, 09.06.2020
Доброго дня ! для керування порохотягом з смартфону може бути смартфон "не xiaomi" ?
Адміністрація MIOT.UA 09.06.2020
Доброго дня, так, звичайно
Всі відгуки

Розумний робот-помічник

Пилосос з набором корисних датчиків

Розумний пилосос RoboRock Sweep One забезпечить ефективне прибирання приміщення, а набір вбудованих датчиків - дозволить йому правильно визначати відстань до предметів і стін, автоматично визначати покриття, швидкість обертання вентилятора, потужність роботи, визначення місця розташування (завдяки фірмовому алгоритму SLAM) і багато інших параметрів, які спрямовані на максимально якісний процес збирання за не настільки тривалий період часу.

Робот-пилосос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner на підлозі

Вологе прибирання

Ємність для води і мікрофібра

Розумний пилосос RoboRock дозволяє робити вологе прибирання. У нижній частині розумного пилососа розміщується ємність для води, яка в свою чергу, в процесі збирання, зволожує спеціальну мікрофібру (основою нитки мікроволокна є поліамід і поліефір) призначену для ефективного протирання підлоги. Резервуара наповненого водою буде достатньо для 45-60 хвилинного вологого прибирання в кімнаті.

Робот-пилосос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner миє підлогу

Фільтрація і контроль подачі води

Прецизійний фільтр

Розташований усередині Sweep One прецизійний фільтр завдяки інтелектуальній системі управління та внутрішній трубчастій конструкції не тільки очищає воду від різних домішок, а й контролює рівень її подачі (грунтуючись на капілярному принципі впорскування) при «змочуванні» мікрофібри. При припиненні вологого прибирання фільтр автоматично блокує подачу води. Фільтр можна промивати і рекомендується міняти не рідше 1 разу на рік.

Робот-пилосос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner крупним планом

Принцип побудови системи вологого прибирання

Дерева поглинають перенесення води капілярною дією судинних пучків в коренях і транспирації листя. Коли транспирація листя стає менше, поглинена вода також зменшується відповідно.

Робот-пилосос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner система впорскування

Ідеально підібрана конструкція очищення

Точність конструкції бака для води і мікрофібри

Конструкція мікрофібри розроблена дуже точно для її ідеального кріплення «паз в паз» до резервуару для води, що виключить її прослизання і забезпечить більш якісний процес прибирання.

Робот-пилосос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner мікрофібра

Розбірна конструкція

Інсталяція та деінсталяція бака для води

Перед стартом вологого прибирання або після його закінчення виникне необхідність дістати резервуар, щоб долити води (або її замінити) для наступного прибирання, яке ви запланували. Ємність для води розміщується в нижній частині розумного пилососа і дістається за принципом побудова шухляди, що позбавить від необхідності перевертати корпус пилососа і відповідно від пролиття води. Швидко, зручно і ніякого хвилювання!

Робот-пилосос RoboRock Sweep One Vacuum Клеаньер резервуар для води

Лазерне сканування

SLAM-алгоритм і LDS-лазер

Завдяки високоточному датчику вимірювання відстані LDS-лазера (потужний лазерний далекомір встановлений на обератючийся на 360 градусів "вежі» розумного пилососа) до предметів, стін і інших перешкод, зі швидкістю сканування 5 секунд за оборот в 360 градусів і ведучого в галузі алгоритму SLAM (алгоритм одночасної навігації і побудови карти місцевості / приміщення в реальному режимі часу), карти простору формуються в режимі реального часу. В результаті Sweep One може чітко визначити маршрут очищення (в тому числі і Z-подібний) для забезпечення максимально ефективного прибирання ввіреного роботу-пилососу приміщення.

Робот-пилосос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner лазерне сканування

Налаштування зони прибирання

Управління через смартфон

Якщо ви хочете очистити одну кімнату, все спальні або невеликий передпокій, вам потрібно тільки перетягнути віконце сканування на карті, яка відображається в вашому смартфоні, щоб пилосос очистив задану область.

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner управління зі смарфтону

Просто як у грі

Вказівка місця очищення на екрані смартфона

Торкніться карти на екрані смартфона, щоб вказати інструкції для прибирання, робот може переміщатися в цільову точку (зазначену вами) також може автоматично планувати маршрут, щоб уникнути перешкоди на своєму шляху. Немає карти? Просто встановіть цільову точку прибирання, а робот буде прибирати в зазначеному місці.

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner налаштування прибирання через смартфон

Підвищена продуктивність розумного помічника

Більш потужний двигун

Робот-пилосос оснащений ультрасучасним безщітковим двигуном NIDEC, який створює тиск у 2000 Паскалей. Крім того, Sweep One здатний долати різні перешкоди з висотою до 2 сантиметрів. А про безперебійну 2.5 годинну роботу розумного пристрою подбає потужний акумулятор ємністю 5200 мАг.

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner двигун пристрою

Ультрапотужне всмоктування 2000 Па

Очистить поверхню від різних забруднень

Завдяки ультрасильному всмоктуванню безщіткового мотора, робот-пилосос легко очистить забруднену поверхню від пилу, пшона (і інших круп), сої і навіть маленьких сталевих кульок.

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner демонстрація потужності всмоктування

Ефективне прибирання і ніяких залишків сміття

Процес очищення поверхні

Основна щітка пилососа, яка має V-образну структуру щетинок і дуже значну швидкість обертання (1350 об / хв) в сукупності з бічними щітками з Z-подібною структурою щетинок і швидкістю обертання 330 об / хв забезпечать ефективне видалення сміття навіть з кутових ділянок приміщення. Сильний потік повітря (перевищує 0.67 м3 / хв) і ультрапотужне всмоктування, дозволять зібрати сміття з підлоги, килима, ламінату і багатьох інших поверхонь.

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner конструкція елемінтів очищення

Кілька хвилин і пилосос готовий до роботи

Швидке очищення фільтра

Підкладка фільтра E11 покрита водонепроникним тефлоном. Сірий та брудний пилозбірник промитий під струменем води через пару хвилин буде як новенький. Регулярне чищення підкладки фільтра допоможе забезпечити до 95% його продуктивності протягом року.

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner миття фільтра під водою

Ніяких перешкод

Просте подолання 2 сантиметрових перешкод

Sweep One може цілком вільно переміщатися між кімнатами, адже йому не страшні пороги висота яких не перевищує 2 сантиметри.

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner подолання 2 см порога

2.5 годинна безперебійна робота

Потужний літій-іонний акумулятор

Вбудований акумулятор з високою щільністю енергії 18650 і потужністю 5200 мАч в стандартному режимі використання може забезпечити безперервну роботу розумного помічника протягом 2.5 годин і за цей час Sweep One здатний очистити до 250 квадратних метрів поверхні.

* Ці лабораторні показники були отримані на основі тестування пилососа на поверхні дерев'яної підлоги в стандартному режимі і можуть відрізнятися при його фактичному повсякденному застосуванні.

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner акумулятор пристрою

Інтелектуальна ідентифікація

Автоматичне чищення килимів

Розумний пилосос Roborock Sweep One автоматично розпізнає поверхню килима і активує максимальну силу всмоктування для очищення, після «відходу» з поверхні килима він автоматично повертається в нормальний режим всмоктування.

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner розпізнавання поверхні

Захист від намотування волосся

3 щітки для очищення поверхні

Особлива конструкція основної і бічної щітки, а також чистячих валиків розроблена спеціально проти намотування волосся і вовни, щоб запобігти їх потрапляння в мотор і тим самим убезпечити його від перегріву.

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner основна и бокові щітки

Ретельна настройка зниження шуму

Вбудований глушник

Sweep One оснащений ще і глушником, унікальна конструкція якого забезпечить більш тихий процес чищення. Комфортна очищення і ніяких шумів!

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner глушник

Безпечне та комфортне прибирання

Система датчиків

На верхівку купола, а також на бічні грані пилососа можна одягати спеціальну прогумовану кришку, щоб убезпечити ваші меблі від подряпин під час очищення поверхні безпосередньо під меблями. Вбудований LDS-датчик дозволить скорегувати траєкторію руху пилососа, щоб уберегти пристрій від застрявання і зіткнення. Датчик падіння не дозволить пристрою «звалитися» зі сходів або височин під час переміщення.

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner в різних ракурсах

Подвійний електронний компас

Віртуальна стіна

Спеціальна віртуальна стіна, яку ви можете встановити для Sweep One не дозволить йому увійти в зону обмеженого доступу.

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner в процесі роботи

Безперервний процес оптимізації

App додаток для розумного пристрою

За допомогою спеціального мобільного додатку ви можете здійснювати контроль і управління розумним пилососом, а також оновлювати програмне забезпечення, яке регулярно оптимізується, щоб зробити процес прибирання ще більш і більш інтелектуальним.

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner APP додаток

Автоматична зарядка пилососа

Зарядна станція з ІК-датчиком

Якщо рівень заряду пристрою не досить для його подальшої роботи, він повертається на зарядну станцію обладнану ІЧ-датчиком. ІЧ-сигнал передається на відстань до 4 метрів і на 180°. Зарядна станція має ідеальний захист від перевантаження по струму, перенапруги, короткого замикання і низької напруги.

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner зарядна станція та пилосос

Пошук і визначення зарядної станції

Лазерний LDS-датчик

Після завершення очищення розумний пилосос повернеться на зарядну станцію для зарядки акумулятора. При пошуку зарядної станції розумний помічник Sweep One може швидко досліджувати навколишнє середовище за допомогою лазерного LDS-датчіка.Чтоби пилосос ефективно очистив приміщення він має бути добре заряджений, тому не поспішайте продовжувати прибирання, якщо рівень заряду недостатній.

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner повернення на зарядну станцію

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner розмір

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner комплектація

Найменування: Робот-пилосос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner
Бренд: Roborock
Потужність всмоктування: 2000 Па (Паскаль)
Батарея: Літій-іонна
Ємність: 14.4V / 5200mAh
Номінальна потужність (пилососа): 58 Вт
Номінальна напруга: 14.4 В
Бездротове з'єднання: Wi-Fi (інтелектуальне швидке з'єднання)
Пилосос (розмір): 353 x 350 x 96.5 мм
Док-станція (розмір): 130 x 151 x 98 мм
Номінальна потужність (док. cтанції): 42 Вт
Вхідна напруга (док. cтанції): 100-240 В ~
Вихід (док.станціі): 20В  1.8А
Номінальна частота (док. станції): 50/60 Гц

Завантаження…

Відгуки користувачів
Александр, 10.10.2020
Делюсь опытом использования данного устройства. В эксплуатации 9 месяцев, площадь уборки 130 кв.м., в основном ламинат, немного плитки и три небольших коврика. Убирает два - три раза в неделю. Зарядки АКБ хватает для уборки данной площади. Качество уборки отличное, здорово разгружает от обязанности пылесосить. Вроде бы при визуальной чистоте пола, умудряется где-то находить до пол-бачка пыли. Лучше запускать в присутствии людей, так как были случаи, что зажевывал шторы, находил мелкие предметы, провода, зажевывал их и останавливался. Длинные волосы наматывает на барабан, надо регулярно осматривать и чистить. Програмное обеспечение использовали на Apple, Xiaomi, Samsung. Работает нормально за исключением последнего, там были глюки. Языковой пакет украинский отрабатывает отлично. Можно устанавливать виртуальные стены, что очень удобно. Полы не моет, это только важная уборка, по сути смачивание поверхности, но претензий к этому нет. Резервуара для воды на 130 кв.м. не хватает, делаем дозаправку. Настолько привыкли к нему, что закинули старый ручной пылесос, не пользуемся. Подумываем взять в дополнение вертикальный аккумуляторный на случай оперативной уборки мусора. Щетки и фильтры пока еще в нормальном состоянии, нет необходимости заменять на новые. На сайте, кстати, не видел, чтобы в наличии были фильтры и тряпочки.
Роман, 09.06.2020
Доброго дня ! для керування порохотягом з смартфону може бути смартфон "не xiaomi" ?
Адміністрація MIOT.UA 09.06.2020
Доброго дня, так, звичайно
Роман, 09.06.2020
Чи можете порадити Вашого офіційного представника/партнера у Львівській області ? Дякую!
Адміністрація MIOT.UA 09.06.2020
Львів площа Ярослава Осмомисла, 10 (навпроти ринку Добробут) Відділ продажу - (067) 200-98-26; (050) 451-27-68; e-mail: [email protected] щоденно з 12-00 до 17-00
Валентина, 30.04.2020
Добрый день, я заинтересовалась этим пылесосом. У меня в доме проживает собачка. Очень шерстистая. И соответственно часто по углам появляется много шерсти. Есть ли смысл в покупке такого пылесоса в таком случае? И не позабиваются ли фильтры практически сразу, а если они будут забиваться постоянно, то не поломается ли этот пылесос из-за этого быстро после покупки? Переживаю, чтоб не "пролететь" с таким дорогим удовольствием.. Благодарю
Адміністрація MIOT.UA 30.04.2020
Добрый день, в вашем случае шерсть будет наматывать на уборочный валик и его придется часто чистить, для фильтра это не страшно.
Станислав, 26.11.2019
Здравствуйте. Как пылесос справляется с длинными волосами на полу?? не запутываются ли щетки?
Адміністрація MIOT.UA 26.11.2019
Добрый день, справляется, но периодически щетку нужно чистить от волос.
Александр, 10.10.2020
Волосы запутываются. Надо регулярно чистить крутящийся элемент.
Ксения, 11.09.2019
Первый месяц была очень довольна. Потом перестала увлажнятся тряпка. Фильтры в резервуаре с водой промывала, но проблему это не решило. Потом через несколько месяцев пылесос стал чудить. После запуска елозит по базе и в 50 см от нее, на этом уборка завершается. Полноценная уборка начинается с 3 попытки. Иногда может не убрать одну комнату и поехать на зарядку. Плохо ищет свою базу, даже находясь возле нее (несколько раз крутится и тыкается-мыкается, прежде чем становится на зарядку. Из другой комнаты вообще может по тыкаться и никуда не уехать). Если находясь рядом, прикасаешься ногой к нему, выезжает с базы и начинает тыкаться-мыкаться. Вообще, вроде бы очень удобный гаджет, но "бестолковость поведения" очень раздражает.
Адміністрація MIOT.UA 11.09.2019
Спасибо за Ваш интерес к MiOT. Ксения, дополнительные фильтры по надобности можно приобрести здесь - https://www.xiaomi.ua/pylesosy/water-tank-filter-element-component-of-roborock-vacuum-cleaner-white/
Виталий, 05.09.2019
Добрый день, подскажите пожалуйста, в чем разница пылесоса "Робот-пылесос Xiaomi RoboRock Vacuum Cleaner 2 Black S55" и "Робот-пилосос Xiaomi Mi RoboRock S50 Sweep One Vacuum Cleaner" кроме цвета понятное дело. Спасибо.
Адміністрація MIOT.UA 05.09.2019
Спасибо за Ваш интерес к MiOT. Виталий, технических и функциональных отличий, кроме цвета, нет.
Василь, 03.09.2019
Доброго дня! Чи можна здійснити покупку за сервісом "Оплата частинами" від ПриватБанку розраховуючись у магазині?
Адміністрація MIOT.UA 03.09.2019
Дякуємо за Вашу зацікавленість до MiOT. Василь, наразі ні.
Роман, 22.08.2019
Добрый день. Подскажите когда появиться в продаже s6.
Адміністрація MIOT.UA 22.08.2019
Спасибо за Ваш интерес к MiOT. Роман, ожидается этой осенью. Более точные сроки будут известны немного позже.
Александр, 18.06.2019
Добрый день. Как понять надпись "говорит на Украинском" ? В настройках Украинской озвучки не вижу.. только Китайские и Английский. Какой регион выбрать? или где увидеть Украинский? Может есть и Русский ? Спасибо
Адміністрація MIOT.UA 18.06.2019
Спасибо за Ваш интерес к MiOT. Александр, по данному вопросу Вы сможете получить полную консультацию в отделе технической поддержки: +38 (044) 503-35-81; Сайт: miot.com.ua e-mail: [email protected]
Alex, 27.06.2019
Тут походу никто из поддержки не знают даже таких простых ответов. У них стандартный ответ на все вопросы, обратитесь в сервис. Зачем? Я не нашел простого ответа. Я найду сайт и куплю там, где мне точно дадут ответ на такой вопрос.
Адміністрація MIOT.UA 27.06.2019
Спасибо за Ваш интерес к MiOT. Alex, необходимо сделать перепрошивку устройства в условиях сервисного центра. Детальнее, Вы сможете получить полную консультацию в отделе технической поддержки: +38 (044) 503-35-81; Сайт: miot.com.ua e-mail: [email protected]
Виталий, 16.06.2019
Добрый день, пылесос перестал распылять воду , в чем причина ?? После 1 часа работы емкость для воды стала меньше всего на 10% .
Адміністрація MIOT.UA 16.06.2019
Спасибо за Ваш интерес к MiOT. Виталий, по данному вопросу Вы сможете получить полную консультацию в отделе технической поддержки: +38 (044) 503-35-81; Сайт: miot.com.ua e-mail: [email protected]
Ксения, 11.09.2019
посмотрите в дне резервуара есть маленькие фильтры, через которые вода поступает на тряпку. они быстро засоряются
Адміністрація MIOT.UA 11.09.2019
Спасибо за Ваш интерес к MiOT. Ксения, сменный комплект фильтров также можно найти здесь - https://www.xiaomi.ua/pylesosy/water-tank-filter-element-component-of-roborock-vacuum-cleaner-white/
Наталья, 10.06.2019
Спасибо за ответ. А вынимать резервуар, когда уже пылесос подключился к зарядке - безопасно?
Адміністрація MIOT.UA 10.06.2019
Спасибо за Ваш интерес к MiOT. Наталья, да ;)
Наталья, 08.06.2019
Добрый день. Подскажите пожалуйста, как трактовать такую фразу в инструкции: >Обязательно снимайте резервуар для воды при зарядке роботизированного пылесоса. После уборки он же сам возращается на зарядку. Нельзя его пускать с резервуаром для воды и влажной тряпкой туда, останавливать в ручную и снимать резервуар с тряпкой и вручную отправлять на зарядку?
Адміністрація MIOT.UA 08.06.2019
Спасибо за Ваш интерес к MiOT. Наталья, это рекомендация по по безопасности использования устройства. Рекомендуем их придерживаться. Не обязательно останавливать пылесос на ходу, можно снять резервуар уже при зарядке пылесоса на базе.
Андрей, 03.06.2019
Добрый день! Подскажите пожалуйста, а если дома маленькая собачка, которая реально может сделать каку на пол, в наше отсутствие, я так понимаю, что лучше что-бы он убирал когда мы дома?
Адміністрація MIOT.UA 03.06.2019
Спасибо за Ваш интерес к MiOT. Андрей, да верно ;)
Михаил, 03.04.2019
добрый день когда планируется наличие, и будет ли цена дешевле, чем за черную версию?
Адміністрація MIOT.UA 03.04.2019
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Михаил, поставка планируется в течение 21 рабочего дня. Точная цена будет известна ближе к дате поставки.
MARIIA, 02.04.2019
Доброго дня! Скажіть, чи є відмінність у роботі між Roborock Vacuum Cleaner 2 White S50 та RoboRock S51 Sweep One Vacuum Cleaner крім кольору?
Адміністрація MIOT.UA 02.04.2019
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. MARIIA, ні. Різниця лише у кольорі.
Pavlo B, 25.03.2019
Коли планується наявність даного пилососа на сайті?
Адміністрація MIOT.UA 25.03.2019
Дякуємо за Вашу зацікавленість до MiOT. Pavlo, поставка планується протягом 30 робочих днів.
Іван, 07.03.2019
Доброго дня, питання про рівень шуму в різних режимах роботи? де можна побачити таку інформацію?
Адміністрація MIOT.UA 07.03.2019
Спасибо за Ваш интерес к MiOT. Іван, шум (мін/макс) 54 – 67 Дб.
Марина, 04.03.2019
Подскажите, будет ли пылесос в наличии?
Адміністрація MIOT.UA 04.03.2019
Спасибо за Ваш интерес к MiOT. Марина, поставка планируется в течение 30 рабочих дней.
Alexandr, 26.02.2019
Добрый день , купил пылесос и покупкой очень доволен ( брал чёрную версию ) каждый день полный пылезборник и на тряпке тоже достаточно набирается грязи . ( для поддержания чистоты ) на больших площадях просто незаменимая штука.
Василий, 25.02.2019
скажите плз, а какая разница этой модели с RoboRock Sweep One ?
Адміністрація MIOT.UA 25.02.2019
Спасибо за Ваш интерес к MiOT. Василий, разницы нет, это и есть модель RoboRock Sweep One.
Олег, 16.02.2019
А яка його відмінність від Робот пылесос Roborock Vacuum Cleaner 2 Black S55 ?
Адміністрація MIOT.UA 16.02.2019
Дякуємо за Вашу зацікавленість до MiOT. Олег, відмінність лише у кольорі.
Павел, 08.02.2019
Уточните, а как настроить украинский язык?
Адміністрація MIOT.UA 08.02.2019
Спасибо за Ваш интерес к MiOT. Павел, по данному вопросу Вы сможете получить полную консультацию в отделе технической поддержки: +38 (044) 503-35-81; Сайт: miot.com.ua e-mail: [email protected]
Алексей, 30.01.2019
Подскажите, когда будет поставка? В комплекте кабель с какой вилкой идет? Какая будет стоимость?
Адміністрація MIOT.UA 30.01.2019
Спасибо за Ваш интерес к MiOT. Алексей, поставка планируется в течение 30 рабочих дней. Кабель с азиатской вилкой, переходник для евророзетки в комплекте.
Николай Козаченко, 25.01.2019
Здравствуйте, я уже приобрёл пылесос, никаких нареканий в работе нет, но меня очень интересуют некоторые детали, нельзя ли как-то связаться с Вами чтобы подробнее о них узнать, конкретно есть ли функция создания нескольких карт(живу в 3-этажном доме) и можно ли разбирать основную щетку, так как в боковые части забивается невероятное количество ворсинок? Заранее спасибо
Адміністрація MIOT.UA 25.01.2019
Спасибо за Ваш интерес к MiOT. Николай, по данному вопросу Вы сможете получить полную консультацию в отделе технической поддержки: +38 (044) 503-35-81; Сайт: miot.com.ua e-mail: [email protected]
Iryna, 21.01.2019
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, коли очікується в наявності?
Адміністрація MIOT.UA 21.01.2019
Дякуємо за Вашу зацікавленість до MiOT. Iryna, поставка планується у лютому.
Володимир, 16.01.2019
Тільки зібрався купляти, а вони закінчились. Коли планується наступна поставка?
Адміністрація MIOT.UA 16.01.2019
Дякуємо за Вашу зацікавленість до MiOT. Володимир, поставка планується протягом 30 робочих днів.
Кристина, 20.12.2018
Добрый день. Возможно ли включать /выключать функцию влажной уборки? Спасибо
Адміністрація MIOT.UA 20.12.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Кристина, да.
Oleksiy, 17.12.2018
Це азіатська версія чи інтернешнл?
Адміністрація MIOT.UA 17.12.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Oleksiy, локалізована версія пристрою.
Антон, 28.11.2018
Здравствуйте. Подскажите как устранить ошибку: «Cause of error: 120 wall sensor init error». Пылесос проработал меньше месяца.
Адміністрація MIOT.UA 28.11.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Антон, по данному вопросу Вы сможете получить полную консультацию в отделе технической поддержки: +38 (044) 503-35-81; Сайт: miot.com.ua e-mail: [email protected]
Александр, 21.11.2018
Добрый день, а не будет случайно в ближайшее время акций на данную версию пылесоса?) Возможно к черной пятнице? Спасибо
Адміністрація MIOT.UA 21.11.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Александр, подписывайтесь на наш новостной канал, а также каналы социальных сетей, и Вы один из первых узнаете о новинках в нашем магазине, а также акциях и скидках.
Елена, 20.11.2018
Добрый вечер. Русский язык встроен?
Адміністрація MIOT.UA 20.11.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Елена, русскоязычная озвучка поддерживается.
Элина, 11.11.2018
Добрый день, на черной плитке бдет нормально функционирвать?
Адміністрація MIOT.UA 11.11.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Элина, да.
Александр, 07.11.2018
добрый день, в приложении Mi Home в настройках пылесоса есть пункт Расходные материалы и обслуживание в котором указаны индикаторы сколько осталось до замены разных частей пылесоса. меня смущает что на Датчики Xiaomi даёт всего 300 часов работы пылесоса а затем подразумевается из замена. Пылесос куплен у Вас и Ваш сервисный центр на моё обращение не смог дать ответ. Исходя из Вашей практики и опыта что происходит с датчиками какой у них ресурс, действительно ли требуется замена их через 300 часов. заранее спасибо за ответ
Адміністрація MIOT.UA 07.11.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Александр, данную информацию производитель предоставляет в рекомендательных целях, по результатам тестирования в производственных условиях.
Vladimir Isaenko, 12.11.2018
Подивіться уважніше в меню "Расходные материалы" там про заміну датчиків немає нічого. Лише чистка через 30 годин.
Егор, 28.10.2018
Скажите чем S50. отличается от S55? https://www.xiaomi.ua/robot-pylesos-roborock-vacuum-cleaner-2-black-s55-3003312/p21303/ Только ценой и цветом, или есть какие то другие отличия?
Адміністрація MIOT.UA 28.10.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Егор, да, разница только в цвете и цене.
Smotrov Oleksii, 10.10.2018
Подскажите, как установить дату? В логах уборки время пишет правильное, но вместо даты пишет «**(день) **(месяц)». Заранее благодарен.
Адміністрація MIOT.UA 10.10.2018
Спасибо за ваш интерес к Mi. Oleksii, по данному вопросу Вы сможете получить полную консультацию в отделе технической поддержки: +38 (044) 503-35-81; Сайт: miot.com.ua e-mail: [email protected]
Валерия Ананьева, 18.09.2018
А чи можна встановити українську мову до вже купленого пилососа, в якого її зараз немає? Є багато китайської, англійська, німецика та французька :)
Адміністрація MIOT.UA 18.09.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Валерия, так. З даного питання Ви зможете отримати повну консультацію у відділі технічної підтримки: +38 (044) 503-35-81; Сайт: miot.com.ua e-mail: [email protected]
Вікторія Шеманаєва, 30.10.2018
Подскажите что сейчас входит в комплект..? запасные щетки,тряпочка?
Адміністрація MIOT.UA 30.10.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Вікторія, основна та бокова щітки, а також два НЕРА фільтри у комплекті. Також до комплекту входить зарядна база для пилососу та силовий кабель зарядного пристрою, ємність для вологого прибирання, інструкція користувача.
Анна, 13.09.2018
у кого такой пылесос, поделитесь опытом как он моет/протирает пол? у меня квартира 90 кв.м. не будет ли это растирание пыли ? т.к. тряпочку он сам ведь не полощет
Юрій, 14.09.2018
Как пишут пользователи на форуме 4p*a есть возможность с телефона поставить уборку на паузу, отсоединить резервуар с тряпкой и прополоскать тряпку. Если полоскать пару раз на комнату, то тряпка не успевает сильно загрязнится. Только главное не сдвигать пылесос, а то карта сдвинется. Я только собираюсь купить себе такой пылесос, жду когда появится в продаже. Насколько я понял смысл этой влажной уборки в том, что пылесос собирает влажной тряпкой мелкую пыль, которую не может задержать его фильтр. Соответственно запускать её нужно в режиме протирки без всасывания уже после того как пылесос закончит основную уборку.
Oleg, 21.09.2018
Анна, у меня тоже квартира 90 кв.м., преимущественно ламинат и плитка. Из этой площади робот убирает около 68 кв.м. (то есть за исключением шкафов, диванов и др. мебели, под которую не может забраться). Мне нравится как он протирает полы, после уборки реальное ощущение свежести в квартире. Основную пыль/шерсть/волосы он всасывает, а задней частью тут же протирает начисто. То есть на тряпку цепляется пыли намного меньше, чем вы видите на полу. Конечно, ее желательно мыть или стирать перед каждой уборкой, но такого ужаса как на швабре, на этой тряпочке не будет )) И кстати в комплекте идет 2 тряпочки и 2 воздушных фильтра, можно их чередовать. Иногда я ставлю на паузу и доливаю воду в бачок, но это редко. И раз в месяц нужно использовать швабру, чтобы поубирать пятна и все что прилипло и не берет робот!
Святослав, 15.10.2018
Я купив цей пилесос ще на початку літа саме тут , українська озвучка була встановлена , після підключення до телефону оюновилась і на деякі нові функції говорить англійською, маю маленьку дитину тому включаю кожен день або через день , якість прибирання мене влаштовує , пилесосить дуже добре (правда біля порогів пропускає так як підноситься вверх при переїзді порогів) одного контейнера води вистарчає на 90 м . кв прибраної площі - це не миття а тільки вологе прибирання хоч і досить хороше. для полегчення очистки ХЕПА фільтра поверх надіваю звичайну медичну маску ( в інтернеті є відео) дуже ефективно рекомендую.
Юрій, 13.09.2018
Тільки зібрався купляти, а вони закінчились. Коли планується наступна поставка?
Адміністрація MIOT.UA 13.09.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Юрій, поставка планується протягом 10 робочих днів.
Юрій, 04.09.2018
Читав на форумах, що при встановленні Mi Home на телефон та вибору англійської мови зникає українська мова. Якщо не змінювати мову, то додаток відображається на китайській мові. Як правильно встановлювати та які регіональні налагодження обирати, щоб додаток працював на українській або російській мові і робот розмовляв українською? Чи можна дозволяти оновлювати прошивку, щоб зберегти українську локалізацію? Які сервери бажано оберати для облікового запису Mi Home в Україні (Європа, Сінгапур, Other)?
Адміністрація MIOT.UA 04.09.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Юрій, сервер бажано обирати "Сингапур", оновлювати можна, мова украінська не злітає.
Василь, 28.04.2019
ох блін скільки тут нюансів...
Юрий, 30.08.2018
А это какая модель - Международная версия (Glodal version) International или Азиатская? И какая именно модель s50 или s51 (какого цвета ободок сверху)?
Адміністрація MIOT.UA 30.08.2018
Спасибо за ваш интерес к Mi. Юрий, версия модели глобальная, s50, с поддержкой украинской озвучки.
Евгений, 28.08.2018
Добрый день, подскажите если не интересует влажная уборка то имеет ли смысл смотреть эту модель или стоит сразу смотреть в сторону "Mijia Robot Vacuum Cleaner" ? Какая у них разница кроме влажной уборки ? Спасибо!
Адміністрація MIOT.UA 28.08.2018
Спасибо за ваш интерес к Mi. Евгений, данная модель также мощнее, уверены, в выборе Вам поможет следующая статья-сравнение - https://www.xiaomi.ua/news-and-actions/sravnivaem-roboty-pylesosy-mijia-roborock-sweep-one-i-xiaowa-kajdyy-krut-po-svoemu/
Максим, 26.08.2018
Здравствуйте, голосовую информацию он говорит только на английском и украинском? На русском нет?
Адміністрація MIOT.UA 26.08.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Максим, голосовые подсказки на русском языке также можно настроить.
Smotrov Oleksii, 06.10.2018
Подскажите, а как настроить русский или Украинский голос?
Адміністрація MIOT.UA 06.10.2018
Спасибо за ваш интерес к Mi. Oleksii, необходима перепрошивка устройства, по данному вопросу Вы сможете получить полную консультацию в отделе технической поддержки: +38 (044) 503-35-81; Сайт: miot.com.ua e-mail: [email protected]
Alexey Smotrov, 10.10.2018
Подскажите, как настроить украинский или русский язык?
Адміністрація MIOT.UA 10.10.2018
Спасибо за ваш интерес к Mi. Alexey, необходима перепрошивка устройства, по данному вопросу Вы сможете получить полную консультацию в отделе технической поддержки: +38 (044) 503-35-81; Сайт: miot.com.ua e-mail: [email protected]
Oleg, 18.08.2018
Высота 97 мм - это включая датчик сверху?
Адміністрація MIOT.UA 18.08.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Oleg, да.
пан Володимир, 17.08.2018
Добрий день, Як встановити/повернути українську мову ?
Адміністрація MIOT.UA 17.08.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Володимир, з даного питання Ви зможете отримати повну консультацію у відділі технічної підтримки: +38 (044) 503-35-81; Сайт: miot.com.ua e-mail: [email protected]
Дмитрий, 17.08.2018
Замечательный пылесос. Пока игрался с меню настроек, поэкспериментировал с различными голосами озвучки. Только украинского в этом меню нет. Как его вернуть?
Адміністрація MIOT.UA 17.08.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Дмитрий, по данному вопросу Вы сможете получить полную консультацию в отделе технической поддержки: +38 (044) 503-35-81; Сайт: miot.com.ua e-mail: [email protected]
Александр, 15.08.2018
Подскажите пожалуйста не возникнут ли проблемы с владной уборкой на пробковом полу. Переживаю за количество воды которая остаётся и вздутие пола
Адміністрація MIOT.UA 15.08.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Александр, нет, проблем с уборкой пробкового пола не возникнет.
Николай Козаченко, 15.08.2018
Что делать если робот не создаёт свою интернет сеть?
Адміністрація MIOT.UA 15.08.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Николай, необходимо выполнить сброс Wi-Fi настроек, детальнее здесь - http://files.xiaomi.ua/files/instructions/roborock-vacuum/roborock-ru.pdf
Николай Овельчин, 15.08.2018
Что делать если в программе mi home что бы подключиться к пылесосу нужно ввести пароль к интернету от пылесоса, а пылесос создаёт вай фай без пароля
Адміністрація MIOT.UA 15.08.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Николай, необходимо выполнить сброс Wi-Fi настроек, детальнее здесь - http://files.xiaomi.ua/files/instructions/roborock-vacuum/roborock-ru.pdf
Николай, 14.08.2018
Здравствуйте, не подскажите что делать если он не хочет подключатся к вай-фаю, просто его не видит
Адміністрація MIOT.UA 14.08.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Николай, по данному вопросу Вы сможете получить полную консультацию в отделе технической поддержки: +38 (044) 503-35-81; Сайт: miot.com.ua e-mail: [email protected]
Екатерина, 12.08.2018
Я в восторге!!!! Очень довольна работой! Это мой первый робот пылесосси мне не с чем сравнивать, НО не знаю как может робот еще лучше пылесосить и протирать пыль на полу! Плюсы: 1. Тихий режим уборки действительно тихий! (комфортно смотреть телевизор в час ночи, когда он пылесосит). На максимальном режиме работает тише, чем обычный пылесос. 2. Очень качественно убирает, всасывает все за один проход, углы и дорожки убирает отлично, волосатый ковер для него вообще не проблема (толстый ворс 2см). Кухонные стулья на металических трубочках, которые лежат на полу тоже не проблема для робота, он перепрыгиват через них и тщательно убирет вдоль трубочек. Толстые провода не всасывает, а вот шнурок от кроссовка засосал и возил за собой его пока вручную не извлекла. 3. Протирает пыл отлично. Пятна он не уберет, но от пыли избавится. контейнера воды хватает где-то на 40 кв.м 4. Мобильное преложение просто супер. Установила без проблем. Большое количество функций как: тихий час (в этот период времени он не издает никаких звуков и не производит уборку), уборка по расписанию, уборка определенных зон, функция распознования ковровых покрытий (это основные, которыми я пользуюсь) Минусы: нет контроля количества воды в баке при влажной уборке Это отличный робот-пылесос. Он 100% стоит своих денег. Для меня это незаменимая вещь в доме. От него я просто в восторге :)
Вероника, 30.07.2018
Добрый день! Известно-ли уже когда появится в продаже?
Адміністрація MIOT.UA 30.07.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Вероника, да поставка планируется в течение 14 рабочих дней.
Дмитрий, 25.07.2018
Подскажите пожалуйста, стоит ли ждать появления этой модели в наличии или можно взять пылесос предидущего поколения, если функция влажной уборки не востребована. Есть ли какие либо преимущества этой модели по сравнению с роботом-пылесосом предидущего поколения в аспекте только сухой уборки?
Адміністрація MIOT.UA 25.07.2018
Спасибо за ваш интерес к Mi. Дмитрий, в аспекте сухой уборки, важных отличий от модели предыдущего поколения нет. Поставка данной модели ожидается в течение 14 рабочих дней.
Мария, 23.07.2018
Когда ожидается поставка этой модели в магазины Киева ?
Адміністрація MIOT.UA 23.07.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Станислав, поставка данной модели ещё планируется, точные сроки на данный момент не подскажем.
Евгений, 22.07.2018
Скажите пожалуйста, а когда будет доставлена в Киев эта модель?
Адміністрація MIOT.UA 22.07.2018
Спасибо за ваш интерес к Mi. Евгений, поставка данной модели планируется в течение 30 рабочих дней.
Андрій, 14.07.2018
Чи вміє розпізнавати килими на підлозі? яку висоту ворсу здатен "подолати"?
Адміністрація MIOT.UA 14.07.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Андрій, ні, але здатен розпізнавати перешкоди та прибирати навколо них. Висоту ворсу не підкажемо.
Алла, 02.07.2018
Доброго дня, скажіть чи є резервуар для вологого прибирання? Яка хімія підходить? На яку територію вистачає одного резервуару?
Адміністрація MIOT.UA 02.07.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Алла, резервуар для вологого прибирання є, підходить хімія для чистки килимів.
Юрий, 25.06.2018
Свою функцию выполняет очень хорошо. Но есть один большой недостаток - синхронизация и подключение к телефону и домашней сети это нечто
Pavel, 24.06.2018
это международная версия? то есть голосовую информацию пылесос будет выдавать на английском?
Адміністрація MIOT.UA 24.06.2018
Спасибо за ваш интерес к Mi. Pavel, да на английском.
Nikolay Ignatev, 10.06.2018
Вопрос: Можно ли в воду добавлять моющее? Мистер пропер например. Спасибо за ответ!
Адміністрація MIOT.UA 10.06.2018
Спасибо за ваш интерес к Mi. Nikolay, можно, но не рекомендуется.
Anna, 04.06.2018
Как он себя ведёт, если кот наблеват на ковёр?
Адміністрація MIOT.UA 04.06.2018
Спасибо за ваш интерес к Mi. Anna, поверхностно уберет, подобного рода загрязнения необходимо самостоятельно детально чистить.
Яна, 03.06.2018
скажите пожалуйста, в комплекте есть фильтр очень похожий на НЕРА фильтр, бумажный, его нельзя мыть водой, только вытряхивать, здесь такой же? в обычных пылесосах есть такая проблема- они быстро забиваются и для одной уборки их нужно чистить несколько раз. как здесь обстоит дело с фильтрами и очисткой пылесоса? ) я правильно понимаю, если будет лестница вниз то пылесос туда не поедет? ) Легко ли чистится блок для мусора?
Адміністрація MIOT.UA 03.06.2018
Спасибо за ваш интерес к Mi. Яна, расходные фильтры и тряпочки есть в наличии, менять их рекомендуется один раз в 3-6 месяцев, в зависимости от интенсивности использования пылесоса. В ситуации с лестницей, Вы всё правильно понимаете ;) Блок с мусором чистится легко.
Яна, 03.06.2018
он работает только с Wi-fi? пылесосит ли ковры и очищает ли от шерсти?
Адміністрація MIOT.UA 03.06.2018
Спасибо за ваш интерес к Mi. Яна, наличие Wi-Fi соединения для работы пылесоса не обязательно. С коврами и шерстью пылесос отлично справляется.
Дмитрий, 02.06.2018
Через две недели пользования начал очень плохо делать влажную уборку. Не на все площадь тряпочки а позади оставляет две тонкие влажные полоски. Что может быть? Уже поменял и тряпку и форсунки
Адміністрація MIOT.UA 02.06.2018
Спасибо за ваш интерес к Mi. Дмитрий, рекомендуем сдать устройство в сервисный центр для диагностики неполадки. По данному вопросу Вы сможете получить полную консультацию в отделе технической поддержки: +38 (044) 503-35-81; Сайт: service.mi.ua e-mail: [email protected]
Яна, 01.06.2018
1. обычную воду нужно лить или дистилированную? 2. где купить и почем расходники к нему? фильтры, тряпочки..
Адміністрація MIOT.UA 01.06.2018
Спасибо за ваш интерес к Mi. Яна, допускается использование обычной воды. Расходные материалы к пылесосу найдете здесь - https://www.xiaomi.ua/pylesosy/
Яна, 01.06.2018
какая у него мощность всасывания если сравнивать с пылесосами современными?
Адміністрація MIOT.UA 01.06.2018
Спасибо за ваш интерес к Mi. Яна, мощность всасывания пылесоса 2000 Па.
Анна, 17.05.2018
где можно посмотреть видео как пылик моет пол???
Антон, 14.05.2018
Работает ли подключение к iOS устройству?
Адміністрація MIOT.UA 14.05.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Антон, да.
Олег, 14.05.2018
Ребята... это БОМБА!!! Давно его приглядел, и вот решился на покупку. Активно пользуюсь 3 дня. Если в двух словах, ставлю ему 9 баллов из 10! Все, что писали о нем хорошего - правда. Пылесосит отлично (в квартире кошка и много пыли из окна), под кроватью, столом, между стульями катается, шторы и тюли аккуратно объезжает, на ковре автоматически включает турбо-режим, строит карту помещения, после чего его можно отправить в любую точку на карте и попросить убрать это место до 3-х раз. Протирает пол умеренно, после чего оставляет ощущение свежести. Что ОЧЕНЬ порадовало - качество уборки ковра со средним ворсом (около 1-1,5 см). Раньше после уборки ковра обычным пылесосом всегда оставались длинные волосы, запутавшиеся в ворсе. Приходилось либо шваброй сверху протирать, либо руками собирать. Робот пустили на ковер с 3-мя прохождениями на турбо-режиме - и ни одной волосинки!!! Специально ползали на коленях и выискивали :) Это заслуга турбо-щетки, которая кроме обычного всасывания, еще и "причесывает" ковер. Из недостатков (или скорее нерешенных вопросов): 1) почему-то видит, но не хочет подключаться к сети 5 GHz; пришлось специально для него поднимать сеть 2,4 GHz. Может кто-нибудь знает как эту проблему решить? 2) часто при запуске на полную уборку квартиры перерисовывает карту по новой. Может быть проблема связана с тем, что расшарил девайс с телефоном жены и мы запускаем его по очереди (у нее отдельный эккаунт Xiaomi), еще не разобрался. 3) бачок для воды очень малой емкости: площадь открытого пола пылесос определил около 65 кв.м., после уборки чуть больше половины квартиры тряпочка уже не влажная, нужно ставить на паузу и доливать. Расписание уборок еще не настраивали, потому что хочется сначала побольше самим наиграться с ним )) К покупке рекомендую!
Антон, 07.05.2018
Добрый день. Подскажите пожалуйста, как вернуть украинский голосовой пакет ? При установке Mi Home (Андрод) язык интерфеса программы русский, регион Европа. В итоге, меню управления роботом-пылесосом в смартфоне на китайском, голосовые подсказки при этом на украинском. В результате тыкания по интерфейсу с иероглифами успешно был активирован английский и китайский язык голосовых подсказок. В итоге. Для того что бы интерфейс управления пылесосом был на английском - необходимо в настройках интерфеса Mi Home выбрать английский язык. В этом случае при подключении к роботу-пылесосу интерфейс управления на английском языке. При этом есть возможность выбора между китайскими и английскими голосовыми подсказками. Они переключатся без проблем.
Адміністрація MIOT.UA 07.05.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Антон, необходима перепрошивка устройства в условиях сервисного центра. По данному вопросу Вы сможете получить полную консультацию в отделе технической поддержки: +38 (044) 503-35-81; Сайт: service.mi.ua e-mail: [email protected]
Станислав, 04.05.2018
Добрый день, скидки для постоянных есть?
Адміністрація MIOT.UA 04.05.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Станислав, да, к каждому клиенту индивидуальный подход. Детальнее здесь - https://www.xiaomi.ua/easy/discount/
Василий, 02.05.2018
Пользуюсь уже дней 5. Само устройство в принципе ожидания оправдало. В квартире стало значительно чище при минимальных усилиях. Влажная уборка тоже нормально (ожидаемо) выполняется. Остается не промытая полоса вдоль плинтуса, а также пятно не промытого пола возле ножек стульев и стола. Что тоже ожидаемо, достаточно посмотреть на конструкцию. На вид все сделано достаточно красиво и надежно. Что внутри и как будет работать покажет время. Тут как повезет. Софт достаточно кривой и не удобный. Жалко не нашел открытого SDK, а то сам бы переписал. Тем более на борту у нашего агрегата Linux. За несколько дней цена упала с 15800грн до 14999. Чувствую что меня где то нае... (обманули).
ваня, 06.06.2018
слухай вася, вот раз ти такий умний і сам би зараз переписав софт, хулі ти сидиш в себе в селі а не в пекіні роботім конструюєш?
Натали, 09.06.2018
Ахаха))) я смотрю, не у одной меня есть желание это сделать )))
Василий, 23.01.2019
Для Вани. На самом деле я по профессии программист. И занимаюсь проектами несколько сложнее чем робот-пылесос. Поэтому знаю о чем говорю. Не лезу в робота по двум причинам. Первая, это гарантия. Есть 24 месяца гарантии. До ее окончания не собираюсь предпринимать никаких действий с ПО робота, кроме обновления через официальное приложение. Никаких root-ов и экспериментов. Во вторых, как уже говорил раньше если ПО было бы с открытым исходным кодом, документацией, то можно было доработать его под свои требования. При этом выиграли бы все, в том числе и Xiaomi. Но, к сожалению это закрытый продукт, и его изучение и самостоятельная доработка чревата просто выводом пылесоса из стоя. Поэтому буду просто пользоваться, ожидая что Xiaomi когда нибудь выложит исходники в свободный доступ.
Юрий, 22.04.2018
Купили вчера. Пока очень довольны. Закачал приложение на свой iPhone, но не могу поделиться устройством с телефоном жены, а именно на телефоне жены почему-то устройство не принимается.
Андрій, 22.04.2018
Добрий день, 1. Чи можна дистанційно з моб апки вибирати тип прибирання вологе/сухе. 2. Чи можна вказати зони для вологого і для сухого прибирання? 3. Чи можна зберігати в апці зони, чи то треба кожен новий раз їх промальовувати? 4. Чи є можливість використовувати його на 2 х поверхах, наприклад, кожен день змінювати поверх. Це більше питання тих самих карт, чи він зрозуміє, що потрапив на інше планування. Чи карти там при кожному новому старті промальовуються наново. Дуже подякую за розгорнуті відповіді на кожне запитання
Адміністрація MIOT.UA 22.04.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Андрій, 1. - Так, але є один ньюанс - у пилососа крапельна система подавання води, тому заповнивши резервуар водою, вона сама витече. 2 - Ні. 3. - Так, при проходженні пилососом приміщення, карта зберігається у додатку, тому на смартфоні можна вказати, де саме на збереженій карті робити прибирання. Якщо змінити місцеположення бази пилососа, дані налаштування необхідно буде знову встановлювати. 4. Ні, див. пункт 3.
Оксана, 22.04.2018
Скажите, какие поверхности моет пылесос? Только влагостойкие или паркет тоже? Спасибо
Адміністрація MIOT.UA 22.04.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Оксана, паркет пылесосом тоже можно мыть, без проблем ;)
Андрей, 17.04.2018
Очень долго ждал появления в наличии этого пылесоса. Дождался. Из огорчений - как только я его купил, через пару дней упала цена на существенные 600 грн - было ощущение что тебя где-то на***ли. Нехрошо так делать. В комплекте был хороший, качественный шнур питания с европейской вилкой. Но шнур ОЧЕНЬ короткий. Пришлось колхозить удлинитель, пока не куплю шнур нужной длины. Пылесос работает отлично, благодаря куче датчиков - не бьется о препятствия, объезжает их. Мощность всасывания достаточная даже на стандартном режиме работы. По коврам ездит вообще без проблем. Карту строит не очень хорошо: после уборки почему-то карта немного повернулась, и правильно выбрать прямоугольник для зонной уборки - не получается. Базу иногда либо не находит либо находит с трудом, а иногда и с легкостью возвращается на зарядку: пока не могу понять почему так происходит. Порожки на кухню, и в одну из комнат ему оказались не по зубам: теперь думаю как приподнять линолеум перед порожком, чтоб пылесос мог заехать\выехать. Итого: Набор функций более чем достойный. Незаменимый помощник для тех, кто не хочет тратить драгоценное время на уборку. Дороговато, с учетом "детских болезней", которые, я надеялся, исправили в новой версии пылесоса.
Евгений, 16.04.2018
Заменили старый iRobot Roomba 560 2009 го г.в. на это чудо. Поэтому напишу достоинства и недостатки по сравнению со старичком. Начну с недостатков, благо их немного: - Отсутствует ручка для переноски. iRobot можно было носить за удобную складывающуюся ручку, Xiaomi приходится носить за бока. - Чуть менее удобно опорожнять корзину с мусором. А теперь достоинства: + Работает намного тише. + Убирает быстрее (за счёт того, что рассчитывает оптимальную траекторию и движется по ней, а не хаотично) + Строит карту помещения. На карте можно задать области для уборки, даже несколько несвязанных областей, пылесос уберёт только заданные области и вернётся на базу. + Более точно становится на базу. + Есть несколько режимов, отличающихся по мощности и шумности. Есть режим влажной уборке - у айробота для него надо было купить другой пылесос. + Можно запускать удалённо через приложение и наблюдать удалённо за ходом уборки. Без относительно сравнения: понравилось, что пылесос умеет говорить на нескольких языках, в том числе на украинском. Но дефолтное приложение из Play Marketтолько на английском и китайском. Если поставить язык английский, то и робот будет говорить по-английски. А если поставить язык системы (украинский), то робот будет говорить по-украински, но приложение будет на китайском. По ссылке есть локализованные приложения, но они более старые, чем дефолтное. Вопрос к техническим специалистам: Mi Home предлагает обновить прошивку пылесоса. Если я соглашусь, он разучится говорить по-украински?
KVINTA, 13.04.2018
Классный аппарат, делает влажную уборку. Зарядка стоит в зале, сначала убирает в зале, затем едет в прихожую, далее в кухню, потом через зал едет в спальню , возвращается в зал на парковку на зарядку. Покупал не здесь и на много дешевле.
Ирина, 11.04.2018
Купили это умное чудо... Подключить подключили, установили приложение, но столкнулись с проблемой управления, оно на китайском. Подскажите, как изменить язык управления? (В интернете нашла много стремных загрузок и установок приложения, боюсь, что после них и телефон работать не будет). Очень буду благодарна за ответ.
Адміністрація MIOT.UA 11.04.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Ирина, локализованное приложение Mi Home для смартфона найдете здесь.
Микола, 10.04.2018
Чи можна ганчірку для вологого прибирання мити з пральними засобами і чи можна її прати в пральній машині? Нажаль ні де про це ні слова. Дякую.
Адміністрація MIOT.UA 10.04.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Микола, прати ганчірку рекомендується при температурі 50 градусів або нижче. Висока температура негативно впливає на унікальні волокна тканини. Під час прання ганчірки не можна використовувати відбілювач.
Константин, 06.04.2018
Добрый день на когда планируется поставка?
Адміністрація MIOT.UA 06.04.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Константин, поставка данной модели планируется в течение 21 рабочего дня.
Максим, 30.03.2018
А є до цього пилососа в окремому продажі резервуар для води/миючого засобу? У нас тріснув по шву і робити вологе прибирання зараз не має можливості. В цілому пилосос супер! Особливо раджу тим, у кого є домашні тварини. Про шерсть в квартирі можна забути. Дякую!
Адміністрація MIOT.UA 30.03.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Максим, резервуара наразі не має в наявності у продажу.
Евгений, 21.03.2018
Ну вообщем, с большим трудом, стал я счастливым обладателем данного зверька. Это было довольно не просто из-за почти полностью нерабочей функции предзаказа. Два раз заполнял форму предзаказа и два раза мне приходило письмо со ссылкой ведущей на 404 страницу. Среди ночи увидел его в наличии и оформил заказ. Успел, как я вижу. Теперь по зверьку. Из недостатков, которые надеюсь исправятся в дальнейшем. Программа для телефона берет язык системы (русский в моем случае), вроде худо-бедно руссифицированна, но вот управление зверьком полностью на китайском. Благо я догадался переключить язык приложения на английский и управление зверьком тоже стало английским. Ну очевидно же - китайский же основной международный язык и если не найдены языковые файлы то лучше использовать его чем английский по умолчанию. Зверек испытывает определенные трудности с плюшевым ковриком в ванной, пару раз застрявал на нем. Один из этих разов смог выехать сам после повторного удаленного запуска. Коврик с высоким ворсом просто игнорирует как препятствие, но может это в целом и лучше - меньше застряет. Приложение для управления зверьком довольно удобное, если не считать описанного выше. Показывает карту уборки, есть возможность повторно отправить убирать или почистить определенную зону. Влажная уборка - довольно приятная опция. Не могу сказать что пол моет прям идеально, но за счет большого количества ежедневных итераций, со своей функцией справляется. Пол стал заметно чище, с учетом что полы мыть мы очень не любим. Алгоритм определения препятствий работает хорошо, обувь не таскается по всему коридору, как у прошлого моего помощника. Хотя коврики тоже любит за собой повозить, пришлось приклеить двусторонним скотчем. На базу возвращается исправно. В целом покупкой мы довольны. Рекомендую.
Денис, 07.04.2018
Везет тебе. А я все только мечтаю. А тут "завтраками" кормят. Апрель скоро закончится, а звкрька все нет. Они по 1 штуке в пол года привозят?)))
Serg, 21.03.2018
Уже март :) Коооогда ?
Адміністрація MIOT.UA 21.03.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Serg, ожидаем поставку в течение 10 рабочих дней.
Ирина, 20.03.2018
Подскажите 1. если уборка не окончена, а пылесос поехал на подзарядку, возвращается ли самостоятельно для продолжения уборки? 2. управление на смартфоне только на китайском?
Адміністрація MIOT.UA 20.03.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Ирина, 1 - да пылесос продолжает уборку после подзарядки; 2 - управление пылесосом на смартфоне доступно на английском.
Євгенія, 17.03.2018
Що входить до комплектації пилесоса? Чи входять бокові кісті, фільтри і Rolling Brush?
Адміністрація MIOT.UA 17.03.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Євгенія, основна та бокова щітки, а також два НЕРА фільтри у комплекті. Також до комплекту входить зарядна база для пилососу та силовий кабель зарядного пристрою, ємність для вологого прибирання, інструкція користувача.
Микола, 09.03.2018
Вже 2 рази отримав повідомлення про наявність цього пилососа. Заходжу на сайт, а його нема. Він є чи його нема? Чи є опція "замовити з Китаю" аналогічно до багатьох інших Ваших товарів?
Адміністрація MIOT.UA 09.03.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Микола, замовлення данного товару не доступно зі складу в Китаї, оскільки товар відсутній на зазначеному складі.
Артем, 04.03.2018
Март начался. Есть более детальная информация? Заказать через Вас сразу из Китая можно?
Адміністрація MIOT.UA 04.03.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Артем, поставка планируется в течение 30 рабочих дней.
Микола, 18.02.2018
Якщо на підлозі буде килим, як можна зробити так, щоб пилосос на нього не заїзджав без використання стрічки? Чи може цей пилосос робити виключно сухе прибирання без вологого? Чи буде він робити сухе прибирання, якщо контейнер для води або ганчірку з нього просто зняти?
Адміністрація MIOT.UA 18.02.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Микола, пилосос можна налаштувати на сухе прибирання. Обмеження території прибирання пилососа можливо лише за допомогою магнітної стрічки.
Віталій, 11.03.2018
Якщо пилосос автоматично може розпізнавати поверхню для прибирання та відповідно регулювати потужність, то чи може він підчас прибирання килима автоматично вимикати вологе прибирання?
Адміністрація MIOT.UA 11.03.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Віталій, ні. Керування режимами прибирання пилососу здійснюється за допомогою додатку до смартфона.
Вова, 17.02.2018
Коли даний товар буде в м. Києві, по фірмових магазинах? А саме в ТРЦ Проспект. Чи можливо замовити на магазин?
Адміністрація MIOT.UA 17.02.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Вова, замовити на магазин можна, поставка моделі очікується в березні.
Евгений, 17.02.2018
Здравствуйте. Есть ли какие-то более подробные сроки поставки чем в течении первого квартала? Уже половина квартала прошла, а зверька все нет.
Адміністрація MIOT.UA 17.02.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Евгений, планируем поставку в марте.
Константин, 15.02.2018
Подскажите, взаимозаменяемые ли расходники между двумя моделями - первой версией и второй? Все? И HEPA фильтр? И боковые щетки? И основная?
Адміністрація MIOT.UA 15.02.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Константин, да, все расходные компоненты в моделях взаимозаменяемы.
пан Володимир, 20.03.2018
Нюанс: у Roborocks 2 покоління HEPA фільтр можна мити, а у 1 покоління - ні. Але у 1 покоління цей фільтр вищого класу
Sergej , 04.02.2018
насчет влажной уборки - очень удобно устанавливается и так же легко снимается (без переворачивания и т.п.) емкость с водой к которой крепится тряпочка-фибра, + отлично работают дозаторы (2 шт) воды, и 2 запасных идут, + в комплекте прозрачная с маленькими ножками круглая пластина, которая по желанию крепится к зарядной док-станции если он живет на ламинате или на деревянном полу. Когда ездит - воды совсем немного, ровно столько чтобы снять пыль, супер умно все продуманно.
Dima, 01.02.2018
Є інформація по даті поставки?
Адміністрація MIOT.UA 01.02.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Dima, очікуємо поставку у другій половині лютого.
Sergej , 29.01.2018
я лично просто в восторге. очень умный алгоритм работы, реально строит план, качественное всасывание. радует! )
Иван, 15.01.2018
Скажите пожалуйста, данная модель доступна для покупки ? Если нет , то когда можно будет ждать ее продажу.
Адміністрація MIOT.UA 15.01.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Иван, поставка данной модели планируется в первом квартале года.
Яна, 09.01.2018
Ми користуємось попередньою модееллю і дуже задоволені. Зараз хочемо купити подарунок батькам. Підкажіть як працює вологе прибирання? В нас дерев‘яна підлога і цікавить чи можна проводити лише сухе прибирання? Якщо проводиться вологе прибирання, то наскільки змочується підлога? Чи не шкодитиме дереву?
Адміністрація MIOT.UA 09.01.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Яна, вологе прибиранне не має значно зашкодити дерев'яній підлозі, але все ж рекомендуємо протягом деякого часу зробити спостереження, як вологе прибирання впливає на дерев'яне покриття Вашої підлоги. Зазвичай, дерев'яну підлогу покривають лаком, що захищає дерево від надмірного поглинання вологи.
Евгений, 21.12.2017
Добрый день! Дата поставки и возможность купить ещё не известны?
Адміністрація MIOT.UA 21.12.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Евгений, поставка планируется в первом квартале 2018 года.
Яна, 08.12.2017
Добрый день, еще нет даты когда ожидается в продажу?
Адміністрація MIOT.UA 08.12.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Яна, поставка планируется, точной даты поставки на данный момент не подскажем.
Eugene Sodin, 27.11.2017
Подскажите пожалуйста, когда пылесос будет в наличии? Читал в ответах, что он на сертификации - а сколько времени это займёт?
Адміністрація MIOT.UA 27.11.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Eugene, процесс сертификации длится от месяца до двух, после чего планируется поставка пылесоса.
Александр, 22.11.2017
Ответьте на пару вопросов, пожалуйста. 1. Розетка наша или китайская? 2. Подходят ли расходники (щетки, фильтры) от первой версии? 3. Что входит в комплектацию (в описании, например, указана виртуальная стена)? Thanks in advance
Адміністрація MIOT.UA 22.11.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Александр, вилка зарядного устройства - европейская. Расходники от первой версии подходят. Виртуальная стена (лента) в комплектацию не входит, приобретается дополнительно отдельно. В комплекте сам пылесос, укомплектован мусоросборником и всеми необходимыми щетками, зарядная база, зарядный силовой кабель базы, инструкция.
Ярослав, 11.01.2018
В разных источниках указывается, что виртуальные стены можно задавать в приложении, как и область для уборки, чего не было в предыдущей версии.
Михайло Крутій, 21.11.2017
Підкажіть будь ласка як він себе поводить на коврах і чи буде відключатись подача води коли він виїде на нього?
Адміністрація MIOT.UA 21.11.2017
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Михайло, з ковром робот-пилосос впорається. Подача води пилососом контролюється.
Михайло Крутій, 21.11.2017
Чим він відрізняється від попереднього аналога за 10000 крім того що миє?
Адміністрація MIOT.UA 21.11.2017
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Михайло, основна відмінність в наявності в новій моделі функції вологого прибирання, а також нова модель вміє долати перешкоди дещо вищі ніж попередня модель. Трохи змінилась і конструкція та дизайн робота. В іншому відмінностей нема.
Ruslan, 22.11.2017
соогласно презентации производителя, в новой версии в отличии от предыдущей, улучшенная программа, которая позволяет выбрать место уборки, усиление мощности 2000 в отличии от 1800, улучшенная сенсорная система, ну и мытье
Vitalii, 19.11.2017
Коли появиться в Україні?
Адміністрація MIOT.UA 19.11.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Vitalii, планируется поставка в январе.
Мари, 15.11.2017
Как долго длится процес сертификации, если он начался? Большое спасибо
Адміністрація MIOT.UA 16.11.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Мари, процесс сертификации занимает от 30 до 60 дней.
Александр, 13.11.2017
Цена актуальна на момент доступности? Это полотёр лишних 5 тысяч стоит? :)
Адміністрація MIOT.UA 14.11.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Александр, цена на данный момент актуальна.
User, 01.11.2017
Добрый день. Когда же его все-таки привезут?
Адміністрація MIOT.UA 02.11.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Устройство на данный момент находится на стадии сертификации в Украине, после прохождения данной процедуры, станут известны сроки поставки.
Vitalii, 27.10.2017
Коли чекати в наявності?
Адміністрація MIOT.UA 28.10.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Vitalii, ожидаем поставку новинки в течении 14 рабочих дней.
Евгений, 03.10.2017
Добрый день, подскажите, пожалуйста, когда ожидается поставка этой модели?
Адміністрація MIOT.UA 04.10.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Евгений, ожидаем поставку новинки в течении 14 рабочих дней.
Додати коментар