Робот пилосос миючий Xiaomi Roborock Vacuum Cleaner 2 Black S55

Розумний пилосос Roborock Vacuum Cleaner 2 забезпечить ефективне прибирання приміщення, а набір вбудованих датчиків - дозволить йому правильно визначати відстань до предметів і стін, тип напольного покриття, швидкість обертання вентилятора та потужність роботи. Завдяки фірмовому алгоритму SLAM він робить процесс прибирання максимально якісним та швидким.

Відгуки користувачів
Анна Шевченко, 19.08.2020
Здравствуйте! Сориентируйте, пожалуйста, сколько примерно стоит данная модель?
Адміністрація MIOT.UA 19.08.2020
К сожалению данная модель снята с производства. Советуем обратить Ваше внимание на более новые модели S6, S6 Pure, S6MAX и S5MAX
Корінь Ірина, 01.07.2020
Добрий день:) Коли дана модель робота пилесоса з'явиться у наявності?
Адміністрація MIOT.UA 01.07.2020
Доброго дня, на даний момент інформації немає але Ви можете зробити предзамовлення (залишити заявку повідомити про наявність), після оформлення Вам на електронну пошту прийде повідомлення, одразу як даний товар з'явиться у наявності.
Всі відгуки

Робот пилосос Roborock Vacuum Cleaner 2 Black S55

Пилосос з набором корисних датчиків

Розумний пилосос Roborock Vacuum Cleaner 2 забезпечить ефективне прибирання приміщення, а набір вбудованих датчиків - дозволить йому правильно визначати відстань до предметів і стін, тип напольного покриття, швидкість обертання вентилятора та потужність роботи. Завдяки фірмовому алгоритму SLAM він робить процесс прибирання максимально якісним та швидким.

Робот-пилосос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner на підлозі

Вологе прибирання

Ємність для води і мікрофібра

Розумний пилосос Roborock Vacuum Cleaner 2 дозволяє робити вологе прибирання. У нижній частині розумного пилососа розміщується ємність для води, яка в свою чергу, в процесі збирання, зволожує спеціальну мікрофібру (основою нитки мікроволокна є поліамід і поліефір) призначену для ефективного протирання підлоги. Резервуара наповненого водою буде достатньо для 45-60 хвилинного вологого прибирання в кімнаті.

Робот-пилосос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner миє підлогу

Фільтрація і контроль подачі води

Фільтр для води

Розташований усередині Roborock Vacuum Cleaner 2 фільтр завдяки інтелектуальній системі управління та внутрішній трубчастій конструкції не тільки очищає воду від різних домішок, а й контролює рівень її подачі (грунтуючись на капілярному принципі впорскування) при «змочуванні» мікрофібри. При припиненні вологого прибирання фільтр автоматично блокує подачу води. Фільтр можна промивати і рекомендується міняти не рідше 1 разу на рік.

Робот-пилосос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner крупним планом

Принцип побудови системи вологого прибирання

Дерева поглинають перенесення води капілярною дією судинних пучків в коренях і транспирації листя. Коли транспирація листя стає менше, поглинена вода також зменшується відповідно.

Робот-пилосос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner система впорскування

Ідеально підібрана конструкція очищення

Точність конструкції бака для води і мікрофібри

Конструкція мікрофібри розроблена дуже точно для її ідеального кріплення «паз в паз» до резервуару для води, що виключить її прослизання і забезпечить більш якісний процес прибирання.

Робот-пилосос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner мікрофібра

Розбірна конструкція

Інсталяція та деінсталяція бака для води

Перед стартом вологого прибирання або після його закінчення виникне необхідність дістати резервуар, щоб долити води (або її замінити) для наступного прибирання, яке ви запланували. Ємність для води розміщується в нижній частині розумного пилососа і дістається за принципом побудова шухляди, що позбавить від необхідності перевертати корпус пилососа і відповідно від пролиття води. Швидко, зручно і ніякого хвилювання!

Робот-пилосос RoboRock Sweep One Vacuum Клеаньер резервуар для води

Лазерне сканування

SLAM-алгоритм і LDS-лазер

Завдяки високоточному датчику вимірювання відстані LDS-лазера (потужний лазерний далекомір встановлений на обератючийся на 360 градусів "вежі» розумного пилососа) до предметів, стін і інших перешкод, зі швидкістю сканування 5 секунд за оборот в 360 градусів і ведучого в галузі алгоритму SLAM (алгоритм одночасної навігації і побудови карти місцевості / приміщення в реальному режимі часу), карти простору формуються в режимі реального часу. В результаті Sweep One може чітко визначити маршрут очищення (в тому числі і Z-подібний) для забезпечення максимально ефективного прибирання ввіреного роботу-пилососу приміщення.

Робот-пилосос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner лазерне сканування

Налаштування зони прибирання

Управління через смартфон

Якщо ви хочете очистити одну кімнату, все спальні або невеликий передпокій, вам потрібно тільки перетягнути віконце сканування на карті, яка відображається в вашому смартфоні, щоб пилосос очистив задану область.

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner управління зі смарфтону

Просто як у грі

Вказівка місця очищення на екрані смартфона

Торкніться карти на екрані смартфона, щоб вказати інструкції для прибирання, робот може переміщатися в цільову точку (зазначену вами) також може автоматично планувати маршрут, щоб уникнути перешкоди на своєму шляху. Немає карти? Просто встановіть цільову точку прибирання, а робот буде прибирати в зазначеному місці.

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner налаштування прибирання через смартфон

Підвищена продуктивність розумного помічника

Більш потужний двигун

Робот-пилосос оснащений ультрасучасним безщітковим двигуном NIDEC, який створює тиск у 2000 Паскалей. Крім того, Roborock Vacuum Cleaner 2 здатний долати різні перешкоди з висотою до 2 сантиметрів. А про безперебійну 2.5 годинну роботу розумного пристрою подбає потужний акумулятор ємністю 5200 мАг.

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner двигун пристрою

Ультрапотужне всмоктування 2000 Па

Очистить поверхню від різних забруднень

Завдяки ультрасильному всмоктуванню безщіткового мотора, робот-пилосос легко очистить забруднену поверхню від пилу, пшона (і інших круп), сої і навіть маленьких сталевих кульок.

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner демонстрація потужності всмоктування

Ефективне прибирання і ніяких залишків сміття

Процес очищення поверхні

Основна щітка пилососа, яка має V-образну структуру щетинок і дуже значну швидкість обертання (1350 об / хв) в сукупності з бічними щітками з Z-подібною структурою щетинок і швидкістю обертання 330 об / хв забезпечать ефективне видалення сміття навіть з кутових ділянок приміщення. Сильний потік повітря (перевищує 0.67 м3 / хв) і ультрапотужне всмоктування, дозволять зібрати сміття з підлоги, килима, ламінату і багатьох інших поверхонь.

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner конструкція елемінтів очищення

Кілька хвилин і пилосос готовий до роботи

Швидке очищення фільтра

Підкладка фільтра E11 покрита водонепроникним тефлоном. Сірий та брудний пилозбірник промитий під струменем води через пару хвилин буде як новенький. Регулярне чищення підкладки фільтра допоможе забезпечити до 95% його продуктивності протягом року.

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner миття фільтра під водою

Ніяких перешкод

Просте подолання 2 сантиметрових перешкод

Roborock Vacuum Cleaner 2 може вільно переміщатися між кімнатами, адже йому не страшні пороги висота яких не перевищує 2 сантиметри.

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner подолання 2 см порога

2.5 годинна безперебійна робота

Потужний літій-іонний акумулятор

Вбудований акумулятор з високою щільністю енергії 18650 і потужністю 5200 мАч в стандартному режимі використання може забезпечити безперервну роботу розумного помічника протягом 2.5 годин і за цей час Sweep One здатний очистити до 250 квадратних метрів поверхні.

*Ці лабораторні показники були отримані на основі тестування пилососа на поверхні дерев'яної підлоги в стандартному режимі і можуть відрізнятися при його фактичному повсякденному застосуванні.

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner акумулятор пристрою

Інтелектуальна ідентифікація

Автоматичне чищення килимів

Розумний пилосос Roborock Vacuum Cleaner 2 автоматично розпізнає поверхню килима і активує максимальну силу всмоктування для очищення, після «відходу» з поверхні килима він автоматично повертається в нормальний режим всмоктування.

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner розпізнавання поверхні

Захист від намотування волосся

3 щітки для очищення поверхні

Особлива конструкція основної і бічної щітки, а також чистячих валиків розроблена спеціально проти намотування волосся і вовни, щоб запобігти їх потрапляння в мотор і тим самим убезпечити його від перегріву.

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner основна и бокові щітки

Ретельна настройка зниження шуму

Вбудований глушник

Roborock Vacuum Cleaner 2 оснащений ще і глушником, унікальна конструкція якого забезпечить більш тихий процес чищення. Комфортна очищення і ніяких шумів!

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner глушник

Безпечне та комфортне прибирання

Система датчиків

На верхівку купола, а також на бічні грані пилососа можна одягати спеціальну прогумовану кришку, щоб убезпечити ваші меблі від подряпин під час очищення поверхні безпосередньо під меблями. Вбудований LDS-датчик дозволить скорегувати траєкторію руху пилососа, щоб уберегти пристрій від застрявання і зіткнення. Датчик падіння не дозволить пристрою «звалитися» зі сходів або височин під час переміщення.

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner в різних ракурсах

Подвійний електронний компас

Віртуальна стіна

Спеціальна віртуальна стіна, яку ви можете встановити для Sweep One не дозволить йому увійти в зону обмеженого доступу.

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner в процесі роботи

Безперервний процес оптимізації

App додаток для розумного пристрою

За допомогою спеціального мобільного додатку ви можете здійснювати контроль і управління розумним пилососом, а також оновлювати програмне забезпечення, яке регулярно оптимізується, щоб зробити процес прибирання ще більш і більш інтелектуальним.

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner APP додаток

Автоматична зарядка пилососа

Зарядна станція з ІК-датчиком

Якщо рівень заряду пристрою не досить для його подальшої роботи, він повертається на зарядну станцію обладнану ІЧ-датчиком. ІЧ-сигнал передається на відстань до 4 метрів і на 180°. Зарядна станція має ідеальний захист від перевантаження по струму, перенапруги, короткого замикання і низької напруги.

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner зарядна станція та пилосос

Пошук і визначення зарядної станції

Лазерний LDS-датчик

Після завершення очищення розумний пилосос повернеться на зарядну станцію для зарядки акумулятора. При пошуку зарядної станції розумний помічник Sweep One може швидко досліджувати навколишнє середовище за допомогою лазерного LDS-датчіка.Чтоби пилосос ефективно очистив приміщення він має бути добре заряджений, тому не поспішайте продовжувати прибирання, якщо рівень заряду недостатній.

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner повернення на зарядну станцію

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner розмір

Робот-пылесос RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner комплектація

Найменування: Робот пилосос Roborock Vacuum Cleaner 2 Black S55
Бренд: Roborock
Потужність всмоктування: 2000 Па (Паскаль)
Батарея: Літій-іонна
Ємність: 14.4V / 5200mAh
Номінальна потужність (пилососа): 58 Вт
Номінальна напруга: 14.4 В
Бездротове з'єднання: Wi-Fi (інтелектуальне швидке з'єднання)
Док-станція (розмір): 130 x 151 x 98 мм
Номінальна потужність (док. cтанції): 42 Вт
Вхідна напруга (док. cтанції): 100-240 В ~
Вихід (док.станціі): 20В  1.8А
Номінальна частота (док. станції): 50/60 Гц
Колір: Чорний

Завантаження…

Відгуки користувачів
Анна Шевченко, 19.08.2020
Здравствуйте! Сориентируйте, пожалуйста, сколько примерно стоит данная модель?
Адміністрація MIOT.UA 19.08.2020
К сожалению данная модель снята с производства. Советуем обратить Ваше внимание на более новые модели S6, S6 Pure, S6MAX и S5MAX
Корінь Ірина, 01.07.2020
Добрий день:) Коли дана модель робота пилесоса з'явиться у наявності?
Адміністрація MIOT.UA 01.07.2020
Доброго дня, на даний момент інформації немає але Ви можете зробити предзамовлення (залишити заявку повідомити про наявність), після оформлення Вам на електронну пошту прийде повідомлення, одразу як даний товар з'явиться у наявності.
Наталия, 08.01.2020
Здравствуйте! В чем отличие этой модели от аналогичной белой S50 кроме цвета?
Адміністрація MIOT.UA 08.01.2020
Добрый день, только цвет.
Николай, 18.08.2019
Добрый день. Подскажите или такая модель бывает в белом цвете? Спасибо
Адміністрація MIOT.UA 18.08.2019
Спасибо за Ваш интерес к MiOT. Николай, нет. В белом цвете можем предложить аналог - https://www.xiaomi.ua/robot-pylesos-moushiy-roborock-xiaowa-vacuum-cleaner-white-e20/p22101/
Богдан, 18.08.2019
Доброго дня. А чи не могли б ви поділитися голосовим пакетом з українською мовою?
Адміністрація MIOT.UA 18.08.2019
Дякуємо за Вашу зацікавленість до MiOT. Богдан, з даного питання Ви зможете отримати повну консультацію у відділі технічної підтримки: +38 (044) 503-35-81; Сайт: miot.com.ua e-mail: [email protected]
Виталий, 13.08.2019
расскажите вкратце, пожалуйста, чем отличается RoboRock Vacuum Cleaner 2 Black S55 от Vacuum Cleaner 1S White?
Адміністрація MIOT.UA 13.08.2019
Спасибо за Ваш интерес к MiOT. Виталий, основное отличие данной модели от 1S в наличии функции влажной уборки, а также немного мощнее.
Viktor, 19.06.2019
Подскажите, пожалуйста , в чем отличие S55 от S50. Спасибо.
Адміністрація MIOT.UA 19.06.2019
Спасибо за Ваш интерес к MiOT. Viktor, только в цвете.
назарій горобець, 15.05.2019
виноградна вулиця дом номер 2 чорний робот пилисос. подарунок бабусі на дня наррожженя помічник бабусі
Александр, 27.03.2019
Вилка европейская или китай?
Адміністрація MIOT.UA 27.03.2019
Спасибо за Ваш интерес к MiOT. Александр, азиатского типа, переходник на евровилку в комплекте.
Константин, 07.03.2019
Спасибо ребятам из Xiaomi, утром заказал, вечером пылесос уже был у меня. Из коробки настроен на украинский аудио пакет (это радует), которого почему то нет в настройках приложения mi home, настройка заняла 2 минуты, очень качественно и быстро убирает, за 30 минут 50 квадратов.
Александр, 23.02.2019
У вас есть global версия?
Адміністрація MIOT.UA 23.02.2019
Спасибо за Ваш интерес к MiOT. Александр, да.
АЛЕНА, 31.01.2019
подскажите - когда данная модель будит опять доступна к заказу в интернете? что бы можно было ОФОРМИТЬ - КРЕДИТ?
Адміністрація MIOT.UA 31.01.2019
Спасибо за Ваш интерес к MiOT. АЛЕНА, поставка планируется в течение 30 рабочих дней.
Олег, 19.01.2019
Цей робот, схоже, дійсно розумний ;-) - особливо це помітно, коли він проводить «розвідку» - знайомство з хатою - усюди де вдається зазирнути - зазирне, куди не вдається - розуміє одразу, «головою в стіну не б’ється»... З основним призначенням - сухим та вологим прибиранням - справляється чудово! Перший тиждень працює «важко» - тричі на день, за розкладом , але не скаржиться! - рекомендую! Магазин спрацював добре, замовлення прийняв швидко, на запитання відповів коректно, робот приїхав ретельно спакованим та неушкодженим - дякую, повернусь ще! ;-) - рекомендую також!
Михаил, 06.01.2019
Приобрели в вашем магазине, как новогодний подарок робот пылесос Roborock Vacuum Cleaner 2 Black S55. "Зверь" машина ;) Прямо "танк" какой-то ;). Электрические кабели, достаточно высокие пороги, ковровые покрытия берет "на раз"! Наблюдать как он работает - одно удовольствие ;) Пока столкнулись только с одной проблемой, не принципиальной. С коробки, "на борту", у пылесоса был прошит прекрасный аудиопакет с украинским языком. Но вот пришло обновление прошивки и "стёрло" этот пакет ;( Теперь на борту только китайские и английский аудиопакет. Получается, что если даже самому перепрошить украинским аудиопакетом, то при очередном обновлении он снова будет уничтожен новой прошивкой :( Вопрос: есть ли варианты решения данной проблемы?
Адміністрація MIOT.UA 06.01.2019
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Михаил, рекомендуем перепрошить устройство в условиях сервисного центра, по данному вопросу Вы сможете получить полную консультацию в отделе технической поддержки: +38 (044) 503-35-81; Сайт: miot.com.ua e-mail: [email protected]
Александр, 07.12.2018
В чем отличие от RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner?
Адміністрація MIOT.UA 07.12.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Александр, отличие между пылесосами только в цвете.
Александр, 21.11.2018
У данной версии отличие от белой, только в цвете? Почему разница в цене такая большая?
Адміністрація MIOT.UA 21.11.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Александр, да, отличие только в цвете.
Глеб, 31.10.2018
Добрый день!! А в чем отличие от робота который стоит 13299?? Заранее спасибо!
Адміністрація MIOT.UA 31.10.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Глеб, отличие только в цвете.
Alexey Smotrov, 02.10.2018
Приветствую! В чем отличие от предыдущей модели?
Адміністрація MIOT.UA 02.10.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Alexey, отличия можно посмотреть здесь - https://www.xiaomi.ua/news-and-actions/sravnivaem-roboty-pylesosy-mijia-roborock-sweep-one-i-xiaowa-kajdyy-krut-po-svoemu/
Додати коментар