Вітаємо Вас! Продано більше 1 мільйона роботів-пилососів Mi Robot Vacuum Cleaner (Roborock)

  • 04.04.2018
  • 1924

До хорошого звикаєш швидко. Ця проста істина вкотре підтверджується знову і знову. Особливо вона справедлива на прикладі робота-пилососа Mi Robot Vacuum Cleaner, також відомого як Roborock.

Mi Robot Vacuum Cleaner робот-пилосос

Пристрій приєднався до екосистемі MiJia в 2016 році, і лише через пару років досяг знакової позначки – 1 мільйон реалізованих одиниць.

Погодьтеся, вражає - за 2 роки 1 000 000 штук. Ніби як у казці.

Чим же так полюбився цей гаджет користувачам? Чому його продаж лише стрімко зростала з моменту релізу? А коли вийшла модель RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner, з можливістю вологого прибирання, так просто стрибнула угору!

Mi Robot Vacuum Cleaner вологе прибирання

У чому ж секрет робота-пилососа, який вже обрали для себе більше мільйона чоловік по всьому світу? Давайте згадаємо ключові особливості гаджета.

Пристрій дуже потужний. Під час прибирання він здатен генерувати тиск до 1800 Паскалей, що сприяє ефективному очищенню навіть плиткових швів на підлозі. Все завдяки японському безщітковому двигуну NIDEC.

Mi Robot Vacuum Cleaner безщітковий двигун

Робот надзвичайно розумний. Завдяки лазерному далекоміру і системі різноманітних датчиків, він здатний складати карти приміщень, в яких здійснює прибирання, а потім прокладати по ним найбільш раціональні маршрути. Не один куточок не залишиться забутим!

Mi Robot Vacuum Cleaner змінний картридж

Робот-пилосос здатний працювати в максимальному наближенні від стін – на відстані всього 1 сантиметра.

Mi Robot Vacuum Cleaner розумний робот

Mi Robot Vacuum Cleaner оснащений акумулятором ємністю 5200 мАг, який дозволяє роботу безперервно працювати протягом близько 2.5 годин. Коли заряду залишається мало, гаджет самостійно припинить роботу і відправитися до док-станції на підзарядку.

Mi Robot Vacuum Cleaner розумний гаджет

Пристроєм можна керувати зі смартфона. Задавати маршрути прибирання, позначати зону очищення та інше.

Вся ця пишнота коштує надзвичайно прийнятні гроші.

Mi Robot Vacuum Cleaner синхронізація зі смартфоном

У вас ще залишилися питання, чому за всього 2 роки було продано більше 1 мільйона роботів-пилососів цієї лінійки? У нас точно не залишилося жодного!

 

Інші новини