Зручні «дрібниці» в стилі Zen

  • 10.04.2018
  • 1609

Як відомо, комфорт та зручність нашого з вами життя починається з корисних дрібниць. Під «дрібницями» ми маємо на увазі різні невеликі, але дуже важливі предмети: одяг, аксесуари, гаджети та інше.

Всі ті невеликі штучки, завдяки яким, наше життя стає трохи кращим.

Zen`s, компанія-партнер екосистеми MiJia, якраз і спеціалізується на ось таких маленьких, але дуже корисних «дрібницях». У цій статті ми розповімо вам про два продукти з її асортименту: про настільний бамбуковий органайзер Zen`s Bamboo та придиванний столик Zen`s Bamboo Multifunctional Sofa Table.

Zen`s Bamboo Multifunctional Sofa Table органайзер

Настільний органайзер – це саме та річ, яка дійсно потрібна кожному з нас. Її призначення – це перетворювати хаос на вашому столі в порядок. Забудьте про розкидане по столу письмове приладдя, калькулятори, зарядки для мобільних тощо. Покладіть всі ці речі в зручний бамбуковий органайзер Zen`s Bamboo, і ви відразу помітите, що ваш робочий стіл тепер виглядає більш затишно, а місце на ньому витрачається більш практично.

Zen`s Bamboo Multifunctional Sofa Table настільний ораганайзер

До того ж сам матеріал, з якого зроблений аксесуар – бамбук – зовсім позбавлений будь-яких шкідливих хімічних речовин. Тільки екологічна безпека і висока якість!

Zen`s Bamboo Multifunctional Sofa Table бамбуковий органайзер

Абсолютно те ж саме можна сказати і про столик Zen`s Bamboo Multifunctional Sofa Table. Цей предмет меблів не тільки не займе багато місця – він дозволить вам його заощадити! Яким чином? Все дуже просто.

Zen`s Bamboo Multifunctional Sofa Table маленкий столик

При габаритних розмірах всього лише 40х61х35 см, столик може витримувати до 30 кг ваги і володіє місткою «кишенею» з бавовняної тканини. Столик створений з бамбука, тому він надзвичайно легкий – всього 3.2 кг.

Zen`s Bamboo Multifunctional Sofa Table бамбуковий столик

Завдяки таким цікавим параметрам, Zen`s Bamboo Multifunctional Sofa Table зможе «взяти» до себе безліч журналів або газет, які частенько в безладді розкидані по квартирі. На нього можна поставити чашку з кавою або тарілку з тістечками – розташуйте столик біля дивана, а самі розташуйтеся на дивані та дивіться телевізор.

Комфорт гарантований!

Zen`s Bamboo Multifunctional Sofa Table карман

Додайте більше комфорту та зручності в своє життя за допомогою корисних «дрібниць» від Zen`s.

 

Інші новини
Зручні «дрібниці» в стилі Zen
Зручні «дрібниці» в стилі Zen
  • 10.04.2018
  • 1610
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини