Столик Zen`s Bamboo Multifunctional Sofa Table Bamboo

  • Бамбуковий

Доставка

Звичайна ціна

Корисний столик для будь-якого інтер'єру

Журнальний столик - незамінний елемент офісу або квартири. Він може виступати в якості елемента дизайну інтер'єру та як вельми корисні меблі. Присутність столика в приміщенні - дає можливість розвантажувати забиті журналами, газетами тумбочки та полки.

Столик Zen`s Bamboo - досить міцна і легка модель, яка виготовлена ​​з екологічно натурального матеріалу - бамбука. Бамбук має масу переваг: легка вага, висока щільність і міцність, екологічність, довговічність і т.ін.

Бамбуковий журнальний столик розрахований на невелику завантаженість і може витримувати до 30 кг ваги. Він дуже зручний для зберігання різних домашніх дрібничок, може виступати в якості підставки для ноутбука або чайних/кавових чашок. Крім того, столик оснащений спеціальною бавовняною кишенею, в якій можна зберігати різні аксесуари.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Компактний та комфортний предмет інтер'єру

Столик з натурального бамбука

Столик з натурального бамбука Zen`s Bamboo має висоту 610 мм, довжину - 400 мм і ширину - 350 мм. Тому він не буде займати багато простору в робочому або житловому приміщенні. Завдяки застосуванню натуральних матеріалів і стильному дизайну з прямокутною стільницею - він стане чудовою прикрасою інтер'єру.

Столик Zen`s Bamboo Multifunctional Sofa Table крупним планом

Якість, унікальний дизайн і ергономіка - ключові характеристики виробу з бамбука. Ви можете розмістити бамбуковий столик поблизу дивана та насолоджуватися читанням книги, тримаючи в руці чашку теплого солодкого чаю, яку в будь-який момент можна поставити на стільницю виробу, продовживши приємне проведення часу.

Столик Zen`s Bamboo Multifunctional Sofa Table дівчина читає на дивані

Ідеально згладжені кути ніжок

Ніжки прекрасного та корисного предмета інтер'єру - «позбавлені» гострих кутів, що надає йому додаткову витонченість та «оберігає» від непотрібних травм і подряпин, що особливо актуально для безпеки дітей.

Столик Zen`s Bamboo Multifunctional Sofa Table ніжки

Зручний чохол для зберігання дрібних предметів

Під основною стільницею бамбукового столика знаходиться невелика бавовняна кишеня, в якій можна розмістити смартфон, журнал, дрібну аксессуаріку та інші предмети.

Столик Zen`s Bamboo Multifunctional Sofa Table кишеня

Натуральний бамбуковий матеріал

При виробництві витонченого столика Zen`s Bamboo, в якості основного матеріалу, застосовується ретельно відібраний натуральний вічнозелений бамбук, який володіє високою щільністю і міцністю, а також є безпечним для здоров'я і навколишнього середовища матеріалом.

Столик Zen`s Bamboo Multifunctional Sofa Table бамбук

Використання традиційних елементів пазів і штифтів і ретельно відшліфовані деталі конструкції, підкреслюють преміум клас виробу, яка придатна не тільки для зберігання книг, газет, журналів або кросвордів, а й для розміщення в спальній кімнаті, як приліжкове місце для нічника, будильника, смартфона.

Столик Zen`s Bamboo Multifunctional Sofa Table стільниця

Фарба на водній основі

На поверхню стільниці виробe (в моделі з білою стільницею) нанесена екологічно чиста фарба на водній основі, яка на відміну від звичайної фарби не містить формальдегідів, бензолу, толуолу та інших шкідливих речовин. Фарба немов «випромінює» приємний блиск зберігаючи при цьому природну текстуру оригінального бамбука.

Столик Zen`s Bamboo Multifunctional Sofa Table фарба

Вага столика - всього 3.2 кг, завдяки чому ви з легкістю зможете переставити його в інший «куточок» або перенести в сусідню кімнату.

Столик Zen`s Bamboo Multifunctional Sofa Table легкий

Столик Zen`s Bamboo Multifunctional Sofa Table дівчина на кухні

Столик Zen`s Bamboo Multifunctional Sofa Table установка

Найменування: Столик Zen`s Bamboo Multifunctional Sofa Table White
Бренд: ZEN’s Bamboo
Тип: Столик
Матеріал: Бамбук + ДВП/HDF високої щільності
Максимально допустиме навантаження: До 30 кг
Вага: 3.2 кг
Розмір:
Додатково: Вищевказані дані є результатами лабораторних тестів, через відмінності тестового середовища - показники можуть відрізнятися.
Колір: Бамбук