Зігріваючий пояс PMA A10 Graphene Heating Belt стрімко набирає популярність серед користувачів!

  • 11.04.2018
  • 1695

Це дійсно гаджет, який підійде для майже будь-якої вікової групи. Застудили поперек, розтягнули м'яз, просто хочеться зігрітися – PMA A10 Graphene Heating Belt легко допоможе вам зробити будь-яку із зазначених дій.

PMA A10 Graphene Heating Belt  компактний

Тож не дивно, що його популярність лише стрімко зростає, так як все більше і більше людей обирають ефективний обігрів попереку, який здійснюється легко і просто.

PMA A10 Graphene Heating Belt зігрівающий пояс

Пояс живиться від павербанка 5000 мАч і володіє габаритними розмірами 113x16x0.4 см. Це означає, що його можна використовувати не тільки вдома, а й взяти з собою в поїздку або на роботу. Пристрій не займе багато місця!

PMA A10 Graphene Heating Belt  живлення від павербанка

Окремо радує практичність та інноваційність гаджета. Створений із застосуванням графена і водовідштовхувальних матеріалів, пояс відмінно покаже себе в постійному використанні – його навіть можна прати в пральній машинці.

Що стосується принципу дії PMA A10 Graphene Heating Belt – він гідно представляє технології 21 століття! Пристрій генерує інфрачервоні хвилі довжиною 6-14 мкм, які стимулюють кровообіг в поперековій зоні. Тобто, вам потрібно просто одягнути і увімкнути пояс – інше він зробить сам!

PMA A10 Graphene Heating Belt  обігрів попереку

Єдине уточнення – пристрій не рекомендується одягати на голе тіло. Його потрібно використовувати тільки поверх одягу – футболки, сорочки тощо.

PMA A10 Graphene Heating Belt  зручний

Оцініть інновації екосистеми MiJia на особистому досвіді, адже даний пояс присутній в нашій мережі магазинів!

 

Інші новини