Валіза Xiaomi Runmi 90 Ninetygo Iceland TSA-lock Suitcase 20" Black (6972125143396)

  • 14 днів

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Звичайна ціна

Від партнерів

Додати у кошик Купити в 1 клік Он-лайн кредит
Купити у розстрочку

Валіза створена шведським дизайнером Андерсом Хеллбергом, який зміг об'єднати вражаючу функціональність зі стриманою північною красою. Міцний полікарбонатний корпус стійкий до ударів і подряпин, він забезпечить надійне транспортування Ваших речей.

Валіза забезпечить зручність і комфорт при використанні будь-яких подорожах - чи у відрядження, чи поїздках у відпустку.

TSA-замок

Всесвітньо відома шведська компанія FPC, розробила TSA-замок, створений за стандартами адміністрації транспортної безпеки США.

Стильний і надійний

Мінімалістичний дизайн, без надмірностей і химерності, відрізняється технічної продуманістю як механічних рухомих частин, так і відділення для зберігання речей.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Валіза RunMi 90 PC Suitcase 20"

Для створення валізи були використані високоякісні матеріали, які забезпечать надійне транспортування Ваших речей, а також зручність і комфорт при використанні валізи в будь-яких подорожах - чи у відрядження, чи поїздках у відпустку.

Новий рівень безпеки

TSA-замок

Всесвітньо відома шведська компанія FPC, розробила TSA-замок, створений за стандартами адміністрації транспортної безпеки США. Замок дозволяє залишати важливі документи і особисті речі без побоювань.

Стильний і надійний

Стримана краса від Андерса Хеллберга

Мінімалістичний дизайн, без надмірностей і химерності, відрізняється технічною продуманістю як механічних рухомих частин, так і відділенням для зберігання речей.

Міцний корпус

Корпус валізи здатний витримувати удари і падіння

Корпус валізи повністю виконаний з полікарбонату Bayer Makrolon, що дозволяє при мінімальній вазі досягти максимальної міцності та стійкості до механічних пошкоджень. Тришарова композитна структура відрізняється стійкістю до стискань і розтягувань, а також уникає деформації при падінні валізи. Пластик валізи витримує сидячу на ньому людини, масою до 40 кг, а також перевантаження до 5000 G.

Міцна алюмінієва ручка

Система антишоку запобігає передачі вібрації від коліс до руці

Ручка валізи має чотири ступені регулювання висоти, тому підійде для людини з будь-якою комплекцією і зростом. Вона виготовлена з анодованого алюмінієвого сплаву, що значно продовжує термін її служби. Конструкція ручки має антишок, який не передає вібрації і поштовхи при коченні валізи по нерівній поверхні, або бруківці. Ручка дозволяє піднімати валізу, масою до 14 кг.

Продумана внутрішня структура

Кишені і фіксатори допоможуть розподілити речі у валізі

Поділ внутрішньої частини валізи передбачає найкращу упаковку ваших речей - одягу, взуття, ноутбука, фотоапарата та аксесуарів. Кишені, фіксатори і розділяють секції допомагають зафіксувати речі всередині. Підкладка у валізі створена з поліестеру, який стійкий до забруднення і розриву.

Надійні та міцні колеса

"Плаваючі" колеса знижують трясіння

Вбудовані безшумні колеса, легко обертаються на 360° навколо своєї осі, полегшуючи рух валізи як на рівних, так і на ребристих поверхнях. Колеса з металевою втулкою і демпфуючим системою дозволяють зробити транспортування валізи простим і комфортним. Для перевірки надійності коліс валізу, масою 14 кг, провезли 12 км по нерівній поверхні.

Тип: Валіза
Бренд: Runmi
Матеріал: Корпус - полікарбонат Bayer Makrolon, підкладка - поліестер
Обсяг: 33 л
Діагональ: 20"
Захист: TSA-замок
Маса: 2.95 кг
Розміри: 510 x 355 x 215 мм
Колір: Чорний

Завантаження…

Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати