Використайте набір для гоління Handx Razor Set – порадуйте власну бороду!

  • 22.09.2017
  • 1615

Яку бритву ви використовуєте для гоління? Ручну або електричну? Ручну? А скільки лез на вашому станку для гоління? Одне, три, п'ять?
А як щодо шести?! Адже саме стільки лез розташовано на ручній бритві, яка входить в набір Handx Razor Set, що випускається компанією екосистеми MiJia.

Handx Razor Set набір для гоління

Отже, що ж входить в набір, крім, власне, самої бритви? Це: 5 змінних касет, підставка під верстат і піна для гоління. Все, що потрібно для якісного та комфортного процесу позбавлення від непотрібних вусів або бороди!

Handx Razor Set набір для гоління

Якість комплектуючих бритви вище будь-яких похвал! Леза бритви виготовляються зі сталі HITACHI – на створення однієї касети йде близько 30 різних виробничих процедур!

Handx Razor Set 6 лез

Сам же набір випускається в Німеччині, в славному місті Золінген.

Handx Razor Set комфортне гоління

Зміна бритвеної касети відбувається надзвичайно просто – ви отримаєте справжнє задоволення від всіх аспектів використання бритви. Творці набору потурбувались про всі дрібниці!

Handx Razor Set ручне гоління

Кажуть що леза для гоління або бритва – це вже «немодний», нецікавий подарунок. Handx Razor Set, не тільки своїм шикарним зовнішнім виглядом, але і вражаючою якістю доводить зворотне. Такий подарунок, без сумніву, оцінять представники сильної статі!