Roborock Vacuum Cleaner - новий пилосос екосистеми розумного дому

  • 22.09.2017
  • 1279

Родина МІ-екосистеми поповнилась ще одним  пристроєм – це Roborock Vacuum Cleaner. На перший погляд, від попередньої моделі він відрізняється тільки кількістю кнопок на верхній поверхні (у новій моделі їх три). Але це не так! В новому пилососі є зміни, які не видно на перший погляд, але вони суттєві.

Roborock Vacuum Cleaner робот-пилосос

По-перше, це нова система відстеження перешкод та система підвіски коліс. Завдяки цьому робот-прибиральник може подолати висоту бар'єру від 1.5 до 2.0 см.

Roborock Vacuum Cleaner потужний

По-друге, це ще крутіші лазери! Пилосос обладнаний самодостатнім високоточним сенсором LDS, який може сканувати кімнату на 5x360°/сек за допомогою оригінального алгоритму SLAM. Після цього програма Roborock Vacuum Cleaner побудує карту приміщення та спланує маршрут у режимі реального часу. Таким чином, робот-прибиральник самостійно вирішує, звідки почати, і який маршрут слід обрати для найбільш оптимальної очистки. Однак, ви  можете і самостійно встановити план очищення через спеціальний додаток для смартфонів. Просто намалюйте маршрут на екрані свого смартфона та натисніть «Пуск». Roborock Vacuum Cleaner розпочне очищення відповідно до вибраного вами маршруту. На жаль, поки що, голосовий контроль доступний лише для китайських користувачів.

Roborock Vacuum Cleaner керування зі смартфона

Пилосос обладнано 13 датчиками. Далекомір знаходиться ближче до центру. Сумісна робота далекоміра та датчиків дозволяють пилососу обходити перешкоди та обирати найбільш ефективний маршрут і швидко знайти зарядну станцію.

Roborock Vacuum Cleaner контейнер для води

И головне! Вдосконалені також фільтри і щітки. Прогресивним  рішенням є використання нової біологічної системи вологості. Завдяки їй Roborock Vacuum Cleaner здатен не тільки мити поверхню, а й промивати тканину для протирання підлоги. Саме тому цей пилосос здатний мити приміщення до 45-60 хвилин. Фільтр всередині може автоматично поглинати воду, і при цьому підтримувати достатню кількість води. Крім того він фільтрує домішки у воді. Фільтр з тефлоновим покриттям можна промити, а заміни він потребує приблизно один раз на рік.

Roborock Vacuum Cleaner вологе прибирання

Потужність. Так, вона варта окремої уваги. Roborock Vacuum Cleaner має підвищену продуктивністю з максимальним всмоктуванням 2000 Па. Інтелектуальна система може автоматично збільшувати потужність двигуна, коли на шляху пилососа трапляється килим.

Roborock Vacuum Cleaner дбайливе прибирання

І, нарешті, нова модель робота-прибиральника  оснащена акумулятором,  ємністю 5200 мАг, який забезпечує  2.5 години  автономної роботи. Достатньо, щоб почистити 250 кв.м  підлоги.  А це, погодьтесь, немало. Я вже хочу такого помічника до своєї оселі. А ви?

Roborock Vacuum Cleaner ергономічний робот-пилосос