Легендарна дитяча іграшка Thomas Train

  • 25.09.2017
  • 1841

Створила цю всесвітньо відому іграшку дуже харизматична людина - англієць Уілберт Одрі ще в середині 20 сторіччя. Спочатку образ веселого паровоза з людським обличчям з'явився в дитячій книжці, присвяченій пригодам декількох «живих» паровозиків.

Thomas Train творець паровоза

Якось Уілберт зізнався, що ідея створити подібного персонажа прийшла до нього з дитинства. Будучи маленьким хлопчиком, чуючи ночами шум поїздів, що проходили повз, Одрі уявляв їх собі у вигляді живих істот – зі своїми обличчями і характерами.

Thomas Train іграшковий паровоз

Образи паровоза Томаса і його друзів-паровозиків дуже сподобалися англійцям. Розпочався випуск іграшки, почали зніматися мультфільми, навіть з'явилися поштові марки з усміхненим Томасом. Дуже скоро симпатичного позитивного паровозика любив весь світ.

Thomas Train світовий улюбленець

У наш час популярність образу Томаса не згасла, а навпаки збільшилася до неймовірних розмірів. Дійшло до того, що в Японії почали випускати льодяники з фізіономіями героїв оповідань про смішного паровозика!

Thomas Train льодяники Томас

Екосистема Xiaomi не залишилася осторонь і випустила власну модель дитячого іграшкового паровоза Thomas Train.
Іграшка являє собою паровозик з одним причіпним вагончиком.

Thomas Train паровозик з вагончиком

Ваша дитина може сипати пісок в трубу паровозика - через спеціальний отвір, весь насипаний пісок буде висипатися назовні. Крім того, весела іграшка оснащена невеликим водяним колесом. Все для того щоб урізноманітнити ігри вашої дитини!

Thomas Train цікава іграшка

Thomas Train щаслива дитина

Thomas Train створений з комбінації трьох матеріалів: ABS-пластика, поліпропілену РР і термопластичного полімеру ТРЕ.
Порадуйте своє чадо, подаруйте йому легендарну іграшку, яка забавляє дітей по всьому світу вже більше 70 років.

Thomas Train дитяча іграшка

Thomas Train комплект лопаток