Дитячий паровозик Xiaomi Qingdao Thomas&Friends Deluxe Set

Доставка

Звичайна ціна

Легендарний паровозик, який зміг привернути увагу дітей

Qingdao Thomas & Friends - дитячий іграшковий паровозик, який виконаний з гіпоалергенних матеріалів і призначений для дітей старше 18 місяців.

І це непросто іграшка, оскільки вона допомагає розвинути інтелектуальні здібності малюка. Адже навчання у вигляді гри - відмінний спосіб тренування мозкових і моторних навичок дитини. Навички логіки, пам'яті, концентрації, терпіння, посидючості і т.ін. - слід розвивати з раннього віку.

Прекрасним помічником у цьому стане легендарний паровозик, відомий з однойменного британського мультфільму, який поза сумнівом приверне увагу барвистістю і різноманітністю деталей, забезпечивши приємне і корисне проведення часу малюка.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Цікаве та корисне проведення часу вашого малюка

Розвиток навичок дитини

Qingdao Thomas & Friends - легендарний паровозик, який полюбили багато дітвори. Це іграшка, яка здатна забезпечити приємне, а головне - корисне проведення часу вашого малюка. Ключові навички, які покликані розвивати цікава іграшка - дрібна моторика, посидючість, логіка, і уважність.

Паровозик Qingdao Thomas & Friends Deluxe Set комплект

Томас і його друзі

Іграшка створена на основі популярного мультфільму

Популярний британський мультфільм Thomas & Friends відомий багатьом дітлахам. Він оповідає про те, як на невеликому острівці живуть маленькі поїзди, що відрізняється сміливістю, веселістю вдачі, взаємопідтримкою і які завжди готові до пригод. Паровозик допоможе зануритися в світ захоплюючого мультфільму і забезпечить незабутнє проведення часу малюка. Граючи, дитина буде розвивати дрібну моторику рук, логічне мислення, посидючість, а також зможе проявити свій творчий потенціал.

Паровозик Qingdao Thomas & Friends Deluxe Set Томас і його друзі

Надійна конструкція виробу

Гіпоалергенні матеріали

Thomas & Friends виконаний з гіпоалергенних матеріалів: ABS-пластика, поліпропілену (PP) і термопластичного еластомеру (TPE), які є безпечними для дітей і навколишнього середовища, не мають неприємного запаху і забезпечать надійність конструкції виробу. Барвисті деталі паровозика, є стійкими до впливу води і піску. Крім того, фарба не розтріскується і не вигорає на сонці.

Паровозик Qingdao Thomas & Friends Deluxe Set кольорові деталі

Розвиток творчих і комунікативних навичок

Qingdao Thomas & Friends навчить вашого малюка нестандартного мислення, проявляти творчі та комунікативні навички (якщо паровозиком граються декілька діточок). Цікаве проведення часу в компанії з Томасом, подарує масу позитивних емоцій вашій дитині.

Паровозик Qingdao Thomas & Friends Deluxe Set дитина грається

Цікаве проведення часу

"Ігрова конструкція" паровозика

Якщо ви відправляєтеся з дитиною на водойму, то обов'язково візьміть паровозик з собою. Поливаючи воду на коліщатко, яке розміщене на задній стороні виробу, воно почне обертання. Перетворіть водні процедури малюка в цікаву гру.

Паровозик Qingdao Thomas & Friends Deluxe Set обертання коліщатка

Висипавши "жменьку" піску в трубу паровозика, дитина зможе спостерігати як він висипається через отвір розташований на лицьовій стороні виробу. З паровозиком Thomas & Friends малюк вже точно не встигне скучити.

Паровозик Qingdao Thomas & Friends Deluxe Set забава з піском

Додатковий набір

"Інструменти" для паровозика

У комплекті з паровозиком Томасом, малюк зможе знайти набір з двох совків і грабельок. Вони компактно розміщуються в вагончику, який надійно кріпиться до "усміхненого" поїзду, яке готове до нових пригод.

Паровозик Qingdao Thomas & Friends Deluxe Set інструменти для паровозика

Конструкція без гострих елементів

Як іграшка, так і інструменти для гри в воді або пісочниці - мають гладку та приємну на дотик поверхню. Крім того, вони позбавлені гострих кутів, щоб ваш непосида не поранився. Нерозбірна конструкція поїзда, убезпечить дитину від проковтування дрібних деталей.

Паровозик Qingdao Thomas & Friends Deluxe Set грабельки в руці малюка

Дизайн опрацьований до дрібниць

Якісно зроблені колеса паровозика дуже добре їздять на різних поверхнях. Крім того, вони можуть повертатися в трьох напрямках і оснащені функцією амортизації. Досить широка кольорова ергономічна ручка не врізається в долоньки і не створює дискомфорту маляті при переміщенні вагончика. Червоний гачок розташований в "хвості" потяга, дозволяє легко та безперешкодно приєднати вантажний вагончик.

Паровозик Qingdao Thomas & Friends Deluxe Set елементи конструкції

Паровозик Qingdao Thomas & Friends Deluxe Set в упаковці

Паровозик Qingdao Thomas & Friends Deluxe Set розміри комплекту

Найменування: Дитячий паровозик Qingdao Thomas & Friends Deluxe Set
Бренд: Qingdao
Модель: ST-07
Матеріал: ABS пластик + поліпропілен (PP) + термопластичний еластомер (TPE)
Вага з упаковкою: 2262 г
Рекомендований вік: Від 18 місяців
Розмір: