Подовжувач Xiaomi KingMi Power Strip with Wi-Fi (5 розеток) White

Ви ніколи не забудете вимкнути праску!

Подовжувач має функцію контролю витрат електроенергії, а також, завдяки вбудованому Wi-Fi модулю і спеціальному додатку в смартфоні, дозволяє задавати розклад включення і дистанційного управління подовжувачем.

Зручність підключення

Подовжувач KingMi Power Strip має 5 гнізд для підключення електричних пристроїв.

Безпека використання

Розумний подовжувач піклується про Вашу безпеку - його розетки закриті захисними кришками, а корпус виготовлений з негорючого пластика. Крім того, він забезпечує захист техніки від короткого замикання, від стрибків напруги, перевантаження та витоку струму.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Роман, 17.07.2017
Не можу зєднати з mi home мигає синя кнопка як скинути назад на жовту? в програмі не видно девайса
Den, 27.06.2017
Скажите пожалуйста, можно ли управлять каждым гнедом отдельно?
Всі відгуки

KingMi Power Strip with Wi-Fi (5 розеток)

Ви ніколи не забудете вимкнути праску!

Унікальна система статистики живлення дозволить вам переглядати дані про споживання електроенергії (електрика + потужність), також ви можете записувати інформацію про споживання і оптимізувати витрати.

Вам прийде смарт-повідомлення, якщо ви раптом забули вимкнути електроприлад і енергія витрачається, ви навіть зможете вимкнути його дистанційно, завдяки програмі «розумний будинок». Зменшуйте занепокоєння, заощаджуйте гроші.

Пульт дистанційного керування для вашої техніки

Щоб повітря в будинку було очищеним до вашого повернення додому, а їжа підігріта – увійдіть у додаток «Розумний будинок» по дорозі додому і синхронізуйте смартфон з розумним подовжувачем, щоб управляти приладами інтелектуальної техніки Xiaomi.

А якщо ви боїтеся забути увійти в додаток – встановіть таймер автоматичного включення/вимикання пристроїв «розумного будинку».

Зручність підключення

Подовжувач KingMi Power Strip має 5 гнізд для підключення електричних пристроїв. Забудьте про перехідники і зарядні пристрої у розетках!

Безпечний і надійний корпус

Корпус подовжувача KingMi Power Strip виготовлено по безшовній технології з високоякісного пластика, що містить негорючі компоненти. Це забезпечує йому термостійкість до 750 градусів за Цельсієм і дозволяє уникнути пожежі. Контакти KingMi Power Strip виконані з високоякісної бронзи, що знижує ризик ураження струмом, а також забезпечує хороший контакт з ніжками виделки.

Інтелектуальна зарядка

Подовжувач обладнаний трьома портами USB, які підтримують струм до 3.1 А. Силу струму, оптимальну для зарядки Вашого приладу розраховує унікальний Smart чип USB, тому подовжувач не викликає негативного впливу на срок експлуатації акумулятора.

ChingMi Power Strip

Захист від ураження електричним струмом

Для захисту від удару електричним струмом передбачено максимальний поріг захисту від витоку струму 20μA. Це означає, що при попаданні води на подовжувач, він автоматично відключиться. Порівняно з оригінальними зарядними пристроями, подовжувач забезпечує коефіцієнт перетворення енергії до 82%, що робить його не тільки енергозберігаючим, але і більш високоефективним. Потовщений кабель з мідною жилою стійкий до пошкоджень та механічних навантажень.

ChingMi Power Strip

Трирівневий захист KingMi Power Strip запобігає короткому замиканню завдяки електроніці компанії Joemex, яка протягом останніх 20 років розробляє пристрої захисту від перевантажень.

Протиковзкі ніжки

Для того щоб подовжувач був стійким на будь-яких поверхнях, на його нижній частині передбачені спеціальні протиковзкі ніжки, які захистять меблі від подряпин і забезпечать хорошу стійкість.

ChingMi Power Strip

Модель: Mi Power Stip (5 Розеток)
Бренд: KingMi
Тип: Розумний подовжувач
Бездротовий стандарт: Wi-Fi 2.4GHz - IEEE 802.11 b/g/n
Матеріал корпусу: Термостійкий негорючий PC-пластик
Довжина шнура: 1.7 метри
Кількість розеток: 5
Тип розеток: Європейска (Тип - F); Американська без заземлення (Тип - А) Австралійська (Тип - I);
Вхідна вилка: Євро
Вимикач: Присутній
Провід: Трьохжильний
Максимальна нагрузка: до 10 А, 2500 Вт, 250 В
Вхідні параметри: 10 A, 250 В ~
Вихідні параметри: 10 А, 250 В
Рабочі параметри: Рабоча температура — -10 ℃~ +40 ℃
Вологість — 10% —90% RH (без конденсату)
Особливості: Віддалене керування за допомогою смартфона, 10 рівнів захисту
Габаритні розміри: 250 x 42 x 26 мм
Вага: 300 г (з кабелем)
Колір: Білий
Комплектація: 1 x Подовжувач
1 x Інструкція користувача

Завантаження…

Відгуки користувачів
Роман, 17.07.2017
Не можу зєднати з mi home мигає синя кнопка як скинути назад на жовту? в програмі не видно девайса
Адміністрація Mi.UA, 17.07.2017
Дякуємо за вашу зацікавленість Mi. Роман, по цьому питанню Ви зможете отримати повну консультацію в нашій службі технічної підтримки: +38 (044) 503-35-81 сайт: SERVICE.XIAOMI.UA e-mail: [email protected]
Андрiй, 21.02.2018
Дуде долго тримати кнопку та починке миготiти помаранчевим. Головна проблемма що якщо напряга падае подовжувач сам губить сiтку.
Den, 27.06.2017
Скажите пожалуйста, можно ли управлять каждым гнедом отдельно?
Адміністрація Mi.UA, 29.06.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Den, нет. Удаленное управление возможно всем рядом гнезд удлинителя.
Sviatoslav Sydorenko, 13.03.2017
Придбав 2 такі минулого тижня, встановив відповідну програму (Mi Home). Обрав англійський інтерфейс (китайської не знаю). Програма визначила наявність поблизу розетки і я почав процедуру налаштування згідно інструкції (в комплекті китайська, у мережі є українська). Після введення паролю WiFi почекав доки прогрес доріг кінця і на екрані з'явилося повідомлення про те, що час очікування збіг і пропозиція спробувати ще. Всі процедури прямо біля точки WiFi. Повторив кілька варіантів процесу налаштування зі скиданням налаштувань і видаленням пристрою. Поки результат один - розетка в списку з позначкою "не налаштовано", відповідно нічого з нею робити не можу. Якщо у когось є інформація щодо вирішення проблем - діліться :)
Sviatoslav Sydorenko, 14.03.2017
Розібрався, Вирішилося перемиканням локалі із USA на Mainland China. (мову так і залишив англійською, це окреме поле в налаштуваннях). Мову ОС не довелося змінювати. Єдине що інтерфейс керування розеткою китайською мовою лишився, схоже ще не локалізували.
Додати коментар