Дзеркало для макіяжу Xiaomi Yeelight Sensor Makeup Mirror

Абсолютно новий рівень

Дзеркало для макіяжу Yeelight Sensor Makeup Mirror виводить догляд за обличчям та використання декоративної косметики на якісно новий рівень. Воно створено для полегшення процесу нанесення макіяжу і догляду за обличчям. Стильний інноваційний пристрій має лаконічний круглий форм-фактор і дизайн, який повністю відповідає поняттю мінімалізму.

Функціональне дзеркало подає світло таким чином, щоб ви не шукали джерело денного світла — з цим гаджетом нафарбуватися можна в будь-якому місці в будь-який час.

Продумана конструкція

Творці моделі приділили увагу деталям конструкції. Металева основа з ніжкою виглядає чудово та легко піддається очищенню. Шарнір дуже міцний і, одночасно, рухливий. Вимикач ззаду виконаний в плоскому форм-факторі та практично непомітний.

Все до найдрібніших деталей

Ви зможете побачити абсолютно все — нічого не сховається від вашого уважного погляду. Особливо з 60 светоелементами, розташованих по обідку пристрою. Колірна температура Ra95 комфортна очам, а також допомагає ефективніше розглянути всі найдрібніші нюанси на обличчі.

Три режими освітлення

Щоб вам було зручніше працювати з пристроєм, виробник зробив його здатним підтримувати будь-який з трьох доступних режимів роботи, які відрізняє колірна температура: «Догляд», «Макіяж», «Нічний».

Наявність чутливих датчиків

Дзеркало має «розумні» датчики, які активують його буквально відразу ж, як ви сідаєте перед ним: всього 10 секунд і, розпізнавши обличчя, пристрій приходить в дію. Це неймовірно зручно, коли ваші руки зайняті косметичними приладдям.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Вага: 0.7 кг
Бренд: Yeelight
Габарити: 36 x 20.4 см
Діагональ дисплея: 20.4 см
Додаткова інформація: 3 режими освітлення
Ємність акумулятора: 2000 мАг
Робоча температура: -10 - 40 ℃
Металева конструкція: Силіконова кнопка вмикання / вимикання. гнучкий регульований шарнір
Особливості: Підсвічування
Тип: Настільне