Навушники Xiaomi 1MORE Luxtrada Special Edition

Розсип кристалів Swarovski та ідеальний звук

1MORE Ceramic Triple Driver Over Head Luxtrada Special Edition – це елітний аксесуар, який поєднує в собі феноменальну якість і оригінальний яскравий зовнішній вигляд. По суті – це проривні навушники напіввідкритого типу, які отримали керамічний звуковідтворювальний драйвер, діафрагму з композитного аерокосмічного сплаву і абсолютно новий блок фазоінвертора. Все це зіграло вирішальну роль в якості звуку, зробивши його досконалим.

Для того щоб підкреслити елітарність пристрою, дизайнери створили його в футуристичному «космічному» стилі, використавши в якості декору величезну кількість кристалів всесвітньо відомої фірми Swarovski.

Звучання справжнього оркестру

Навушники мають дуже широкий частотний діапазон від 20 Гц до 40 000 Гц, що робить якість звуку такою, яку можна порівняти з живою музикою. Інженери 1МОRE змогли добитися виникнення відчуття присутності на концерті. Для цього акустична конструкція була спроектована так, щоб розширити звукове поле.

Hi Resolution AUDIO

Японське суспільство експертів сертифікувало навушники для прослуховування "Hi Resolution AUDIO", що дозволяє відтворювати високоякісну loseless музику на чудовому рівні.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

1MORE Ceramic Triple Driver Over Head Luxtrada Special Edition

1MORE Ceramic Triple Driver Over Head Luxtrada Special Edition – проривні навушники напіввідкритого типу, які отримали керамічний звуковідтворюючий драйвер, діафрагму з композитного аерокосмічного сплаву і абсолютно новий блок фазоінвертора. Це зіграло вирішальну роль в якості звуку, зробивши його досконалим.

1MORE Ceramic Triple Driver Over Head Luxtrada Special Edition крутые наушники

Крім того, навушники створені стильними та надзвичайно модними. Вони виконані у футуристичному «космічному» стилі та декоровані кристалами всесвітньо відомої фірми Swarovski.

1MORE Ceramic Triple Driver Over Head Luxtrada Special Edition кристали Сваровськи

За свій крутий дизайн, навушники отримали рекомендацію журналу Cosmopolitan.

1MORE Ceramic Triple Driver Over Head Luxtrada Special Edition журнал Космополитен

Діафрагма з аерокосмічного сплаву

Діафрагма є основою навушників, оскільки відіграє вирішальну роль в утворенні звуку. Для неперевершеної якості звуку, діафрагма навушників зроблена з композитного металевого сплаву, який застосовується у аерокосмічній галузі. Завдяки цьому вона зберігає жорсткість, але відрізняється легкістю.

1MORE Ceramic Triple Driver Over Head Luxtrada Special Edition класні навушники

Комп'ютерне моделювання показало, що найкращого звучання можна досягти, якщо використовувати конструкцію "сендвіча". Тому для двох зовнішніх шарів використали РЕТ матеріал, а посередині розмістили металевий шар.

1MORE Ceramic Triple Driver Over Head

Завдяки еластичним властивостям РЕТ матеріалу, ми маємо можливість насолоджуватися насиченим, об'ємним і потужним звучанням. Великий розмір діафрагми та її властивості створюють «багате» і об'ємне звучання, звертаючи увагу на всі дрібниці і деталі, наповнює звук вибуховою силою.

Інженери з 1МОRE змогли добитися виникнення відчуття присутності на концерті. Для цього акустична конструкція була спроектована так, щоб розширити звукове поле. Тепер ви зможете почути кожну нотку скрипки чи фортепіано. 1MORE Ceramic Triple Driver Over Head концертУ навушниках використана збалансована система шумозаглушення, на основі спеціального демпфуючого матеріалу і внутрішнього відбиття звукових хвиль. Це дозволяє зменшити спотворення звуку, досягаючи об'ємного поліфонічного звучання. Для повноти передачі басів використаний "блок віддзеркалення басу", що дозволяє підсилити низькочастотні звуки.

1MORE Ceramic Triple Driver Over Head Luxtrada Special Edition конструкція

Все це - драйвер, діафрагма з композитного аерокосмічного сплаву і абсолютно новий блок фазоінвертора дозволили створити навушники з досконалим звучанням.

Захищений від перешкод і розривів кабель

Проводи кабеля складаються з емальованої безкисневої міді, оплетенной навколо кевларового волокна. Це значно підвищує довговічність і міцність кабелю, запобігаючи його розтягуванню і розриву.

Кабель покритий еластичним ТРЕ матеріалом, який забезпечує м'якість, і захист від «ефекту стетоскопа» - передачі шорехів і звуків тертя до вух. Вплетений шар нейлону забезпечує міцність і стійкість, а також не дає проводу заплутуватися. 1MORE Ceramic Dual Driver In-Ear Headphones Luxtrada Special Edition стали одними з найбільш стійких до пошкоджень навушниками.

1MORE Ceramic Triple Driver Over Head Luxtrada Special Edition надійний кабель

Дріт і штекери з підключенням до динаміків

Для зручності навушники виконані по роз'ємній схемі, при наближенні до голови кабель роздвоюється (за типом букви Y) на два дроти до правого і лівого динаміків. Кожен динамік має гніздо для підключення кабелю, а самі проводи, підключені до динаміків, оснащені штекером (mini-jack 2.5 мм). Для поліпшення проведення сигналу контакти вкриті позолотою.

Провід до динаміків більш тонкий, ніж основний, він покритий силіконовою опліткою, що дозволяє уникнути роздратування і натертостей шкіри.

Основний штекер виконаний в розмірі mini-jack 3.5 мм, а також має перехідник для підключення в аудіороз'єми 6.3 мм

1MORE Ceramic Triple Driver Over Head Luxtrada Special Edition крута оплітка

Низький опір без зовнішнього підсилювача

У багатьох навушниках високий опір, тому при відтворенні музики через телефон якість звуку значно знижується. Завдяки використанню композитних матеріалів і двох драйверів інженерам вдалося досягти високого рівня чутливості при низькому опорі – всього 32 Ом. Тому у вас немає необхідності в зовнішньому підсилювачі, досить безпосередньо підключитися до вашого телефону, планшета, MP3-плеєра та інших пристроїв.

1MORE Ceramic Triple Driver Over Head Luxtrada Special Edition ідеальний звук

Ідеальний звук Hi-Resolution AUDIO

Спеціальне армування і поєднання аерокосмічних композитних матеріалів забезпечують захист від будь-яких спотворень звуку. Навушники мають дуже широкий частотний діапазон від 20 Гц до 40 000 Гц, що робить якість звуку порівняною з живою музикою.

Японське співтовариство експертів сертифікувало навушники для прослуховування "Hi-Res AUDIO", що дозволяє відтворювати високоякісну loseless музику на чудовому рівні.

1MORE Ceramic Triple Driver Over Head Luxtrada Special Edition тиждень моди в Нью Йорку

Наголів'я

Наголів'я навушників покрите високоякісною м'якою шкірою, тому при тривалому прослуховуванні музики у вас не виникне відчуття дискомфорту. Амбушюри наповнені м'яким поролоном, який забезпечує хорошу звукоізоляцію, при цьому не створюючи тиску на голову. Особлива конструкція динаміків дозволяє шкірі добре дихати.

1MORE Ceramic Triple Driver Over Head Luxtrada Special Edition якісні матеріали

Зручний розкладний дизайн навушників

1MORE Ceramic Dual Driver In-Ear Headphones мають складне наголів'я, що дозволяє компактно упакувати їх у зручний чохол при зберіганні або транспортуванні. Наголів'я налаштовується під різний розмір голови, а динаміки можуть обертатися на шарнірах до 45°, таким чином, щоб це було зручно Вам.

1MORE Ceramic Triple Driver Over Head Luxtrada Special Edition зірки обирають

1MORE Ceramic Triple Driver Over Head Luxtrada Special Edition якісний звук

Тип: Навушники
Бренд: 1MORE
Особенности: Інкрустація кристалами Swarovski
Частотний діапазон, Гц: 20 - 40000
Імпеданс, Ом: 32
Чутливість, дБ: 104
Номінальна потужність, мВт: 50
Штекер, мм: 3.5, 6.3
Кабель, м: 1.35
Колір кабеля: Срібна оплітка

Завантаження…