Куртка Xiaomi Mitown Pilot jacket down male Black XL

  • Чорний

Доставка

Звичайна ціна

Надійність, перевірена часом

Модель куртки MITOWN Pilot jacket була розроблена за образом льотних курток часів Першої світової війни з урахуванням сучасних матеріалів, а також технології створення зручного і функціонального одягу.

Міцна тканина, теплий пух

В якості зовнішьої тканини використаний поліестер Oxford 150D, що відрізняється високою механічною міцністю, а завдяки спеціальному просоченню - ще і стійкістю до води. Для утеплення застосований натуральний качиний пух, що забезпечує збереження тепла в будь-яких умовах.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Куртка MITOWN Pilot down jacket male Black XL

Справжня льотна куртка

Дизайн пуховика створений за мотивами льотних курток часів Першої світової війни з урахуванням сучасних досягнень як у використовуваних матеріалах, так і в технології пошиття одягу. Круглий дизайн плеча, зручний рукав, візуальна безперервність крою і продуманий захист від вітру роблять куртку незамінною для зими.

xiaomi-MITOWN-Pilot-jacket-down jacket-male

Ідеальний качиний пух

Ваше тепло збереже високоякісний пух

В якості утеплювача куртки використаний натуральний качиний пух. Він екологічно чистий, легкий, довговічний та має дуже високі теплоізоляційні властивості.

Для пухового прошарку використаний качиний пух найвищої якості, взятий з качиного черевця. Саме цей пух відновлює свою форму, зважений з мінімальною похибкою, найкраще зберігає тепло.

xiaomi-MITOWN-Pilot-jacket-down jacket-male

Захисна тканина

Щільна зовнішня тканина

Спеціальна тканина 150D Oxford, стійка до ультрафіолету, не пропускає воду, сніг і захищає від вітру. Вона добре ізолює тепло у внутрішніх шарах, блокуючи його вихід назовні. Крім збереження тепла, це дозволяє снігу не танути на поверхні куртки.

xiaomi-MITOWN-Pilot-jacket-down jacket-male

Багатошарова структура

Куртка складається з 4 шарів матеріалу

Для максимального захисту від холоду і пронизливого вітру куртка має складну структуру, що складається з 4 шарів. Так, для підкладки використовується міцна тканина, яка добре ковзає по одягу, далі йде пуховий шар, захисний шар і шар зовнішньої тканини 150D.

xiaomi-MITOWN-Pilot-jacket-down jacket-male

Захист від снігу і дощу

Функціональна водовідштовхувальна обробка

Зовнішня тканина оброблена за спеціальною технологією для підвищення захисних характеристик тканини, за рахунок чого вона набуває підвищеної водовідштовхувальної здатності. Дрібні краплі дощу і розталого снігу не вбираються в тканину, а збираються в більш великі краплі і скочуються з поверхні куртки.

xiaomi-MITOWN-Pilot-jacket-down jacket-male

Зручні кишені

Розташування кишень забезпечує максимальний комфорт

Для того, щоб зігріти руки взимку або зберігати потрібні речі завжди під рукою, кишені куртки розташовані максимально ергономічно. Так, кишені для рук мають спеціальну конструкцію клапана, а зсередини оздоблені м'якою оксамитової підкладкою, що дозволяє зігріти руки навіть у сильний мороз. Передні кишені закриті клапаном для захисту від попадання в них снігу та дощу, а на рукаві є непромокаюче відділення для документів і грошей.

xiaomi-MITOWN-Pilot-jacket-down jacket-male

Функціональний крій

Деталі куртки підігнані для максимальної зручності

При пошитті куртки використовувалися особливі лекала для створення максимальної зручності при носінні. Круглий дизайн плеча, зручний рукав, хороша захищеність шиї від вітру, а також щільний регульований капюшон роблять куртку максимально захищеною від вітру і холоду, що особливо важливо взимку.

xiaomi-MITOWN-Pilot-jacket-down jacket-male

xiaomi-MITOWN-Pilot-jacket-down jacket-male-size-ua

Тип: Куртка-пуховик
Бренд: Mitown
Матеріал: Зовнішня тканина - 150D Oxford, внутрішній утеплювач - натуральний качиний пух
Додатково: Захист від вітру і вологи
Модель: Чоловіча
Розмір: XL
Колір: Чорний