Підвісний органайзер для зберігання білизни Xiaomi Nature Household Element Pink

  • Рожевий

Доставка

Звичайна ціна

Порядок назавжди!

Навіть у сучасних шафах рідко вдається зберегти порядок через те, що при пошуку речі доводиться перекладати з місця на місце. Ідеальним варіантом для підтримання належного розміщення предметів одягу виступає органайзер для зберігання білизни. Він мінімізує час на збори і пошук одягу, адже ви охоплюєте поглядом всі наявні примірники. 

Вся білизна під рукою

Для систематизації білизни дизайнери розробили захоплюючі своєю простотою підвісні комірчасті органайзери, які підвішуються всередині шафи і дозволяють систематизувати свій одяг.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Ідеальний порядок

Органайзер для білизни вдосконалить вашу шафу

В квартирі будь-якої площі рано чи пізно виникає питання зберігання речей, особливо невеликих предметів гардеробу і нижньої білизни. І хоча сучасні шафи пропонують різні по висоті і ширині полички, порядок на них зберігається лише до першого відкривання ящика. Адже пошук потрібного примірника змушує перевернути весь вміст, який потім рідко хто вкладає на місце.

Мінімум часу на пошуки

Акуратні підвісні органайзери покажуть весь арсенал аксесуарів і білизни

Ідеальним варіантом для підтримання належного розміщення предметів одягу виступає підвісний органайзер для зберігання білизни. Він мінімізує час на збори і пошук одягу, адже ви охоплюєте поглядом всі наявні примірники. А відкриваючи шафу – ви будете насолоджуватися видом акуратних коробочок зі стильним дизайном.

Underwear-storage-box-Element

Проста схема

Для поділу білизни застосована схема поділу на клітинки

Для систематизації білизни дизайнери розробили захоплюють своєю простотою підвісні ящики, які мають прямокутну або квадратну форму і які підвішуються всередині шафи.

Underwear-storage-box-Element

Завдяки якісному матеріалу Oxford і ніжному кольорі органайзер впишеться в будь-який інтер'єр. А складна структура дозволить легко сховати органайзер, якщо він не потрібен у даний момент.

Турбота про чистоту

Дихаючий матеріал перешкоджає розвитку цвілі і бактерій

Органайзер для білизни виготовлений з міцного дихаючого матеріалу, який не рветься при використанні, але при цьому дозволяє білизні дихати, перешкоджаючи розвитку цвілі або хвороботворних бактерій.

Underwear-storage-box-Element

Поділ одягу за категоріями дуже важливо для того, щоб захистити від перенесення мікрофлори, наприклад, з колготок на нижню білизну.

Чудовий подарунок

Органайзер стане прекрасним подарунком як для чоловіків, так і для жінок

Органайзер для білизни стане хорошим подарунком на день народження, адже він є зручною і практичною річчю, яку оцінять не лише жінки, але і чоловіки. Крім того, органайзер поставляється в стильному і красивій упаковці, яка не залишить байдужим нікого.

hang-underwear-storage-box-element

Underwear-storage-box-Element

Назва: Підвісний ящик для зберігання білизни Element
Бренд: Nature Household
Тип: Органайзер
Розмір: 290х290х250 мм - 3 ящики
290х290х135 мм - 2 ящика
Матеріал: Поліефірне волокно зі вставками армуючого поліпропіленового пластику
Колір: Рожевий