VioMi відкриває свій інноваційний «соціальний музей» в місті Усі

  • 27.09.2017
  • 1507

Широко відомий на території Китаю, завдяки своєму інноваційному підходу до створення гаджетів з очищення води, бренд VioMi отримав справжнє «народне» визнання. Об'єднавшись з Академією Наук міста Усі, компанія екосистеми Xiaomi відкрила в ньому «соціальний музей» присвячений своїм розробкам гаджетів концепції «Інтернет речей» і «Розумний Дім».

VioMi відкрито музей

VioMi відкрито виставку

VioMi відкрито ярмарок

У «музеї», в якості експонатів, представлені всі кращі пристрої VioMi, які існують на сьогоднішній день. Тепер всі бажаючі зможуть ознайомитися з досягненнями вчених китайської компанії. Крім того, студенти технологічних вузів будуть відвідувати даний музей, щоб на власні очі оцінити силу інженерної думки і, можливо, перейняти якусь частину досвіду для власних розробок.

VioMi розумний холодильник

VioMi інноваційні розробки

VioMi інноваціні технології

Генеральний менеджер VioMi, пан Ван Мі пишається запуском даного соціального проекту спільно з Академією Наук Усі.

«Ми починали три роки тому з очищувача води. - Згадує Ван Мі. - Тепер наші розумні пристрої повні інновацій. Холодильник, який може прийняти дзвінок, витяжка, яка сама регулює потік повітря, новітні водні фільтри – ми віримо, що саме за такими гаджетами майбутнє. Ми вважаємо, що такі пристрої незабаром замінять традиційні».

VioMi розумна витяжка

VioMi технологія

Як бачимо, інноваційне майбутнє з фантастичних фільмів дуже швидко стає реальністю. І допомагають йому в цьому, в тому числі, такі високотехнологічні компанії, як VioMi.

VioMi соціальний музей