Огляд: Викрутка MiJia Wiha Screwdriver Set - інструмент з новим рівнем надійності та практичності

  • 02.10.2017
  • 1823

MiJia Wiha Screwdriver Set практична викрутка

Ледь почувши про те, що екосистема MiJia випустила спільний продукт зі всесвітньо відомим німецьким брендом Wiha, ми з нетерпінням почали чекати реліз цього цікавого творіння двох компаній. Одержаний результат у вигляді викрутки з насадками MiJia Wiha Screwdriver Set ми, без зайвих розмов, взяли для тестування. Ось що вийшло в результаті...

Відеоогляд MiJia Wiha Screwdriver Set

 

Упаковка та комплектація

MiJia Wiha Screwdriver Set упаковка

Інструмент упакований в лаконічну білу картонну упаковку, на якій зображений, безпосередньо, сам набір, а також нанесені логотипи MiJia і Wiha. Всередині, в спеціальній паперовій формі розташований сам MiJia Wiha Screwdriver Set.

MiJia Wiha Screwdriver Set коробка

MiJia Wiha Screwdriver Set комплектація

Викрутка та її 24 комплектні насадки затишно розмістилися в крутому стильному ергономічному чохлі з анодованого антикорозійного алюмінію, який отримав нагороду на відомому конкурсі промислового дизайну reddot award 2017.

MiJia Wiha Screwdriver Set алюмінієвий чохол

MiJia Wiha Screwdriver Set переможець reddot award 2017

Дизайн і конструкція

MiJia Wiha Screwdriver Set дизайн

З першого погляду на цей маленький інструмент мимоволі починаєш відчувати до нього повагу. Німецька компанія Віллі Хана (Wiha - значить Wilhelm Hahn) і китайська MiJia попрацювали на славу, придумавши лаконічний, приємний і шалено стильний дизайн викрутки.

MiJia Wiha Screwdriver Set конструкція

Стільки ж теплих слів можна сказати і про конструкцію інструменту. Алюмінієва викрутка забезпечена зручними для роботи гранями, що покращує «зчеплення» пальців з поверхнею інструменту. Тонка та довгаста - вона відмінно підійде для роботи з невеликими кріпленнями: болтами корпусів смартфонів, кріпленнями мікросхем, гвинтиками окулярів і подібного роду речами.

MiJia Wiha Screwdriver Set універсальна викрутка

Для надійної фіксації насадок викрутка забезпечена спеціальним магнітним кріпленням.

MiJia Wiha Screwdriver Set магнітне кріплення

Виправдовуючи девіз компанії Wiha - Enjoy work! (Насолоджуйтесь роботою!), тильна частина інструменту забезпечена спеціальним ковпачком, що обертається. Під час роботи ви можете уперти його в долоню і продовжувати працювати викруткою за допомогою пальців. Таким чином, викручуючи гвинтик, ви будете витрачати менше сил на прокручування викрутки. Плюс, уникнете надмірного натирання пальців.

MiJia Wiha Screwdriver Set ковпачок

Окремо слід відзначити чохол, в якому розміщений весь набір.

MiJia Wiha Screwdriver Set тонкий чохол

Він оснащений магнітними кріпленнями для кожної насадки, що не дозволяє їм випасти навіть якщо ви почнете трясти чохол.

MiJia Wiha Screwdriver Set надійне магнітне кріплення біт

Крім того, він замикається на спеціальну засувку, яка вберігає чохол від мимовільного розкриття.
Що стосується 24 комплектних біт-насадок – вони виготовлені з легованої сталі S2 і призначені для найбільш поширених типів гвинтів і болтів.

Практичне використання

MiJia Wiha Screwdriver Set набір з 24 насадками

Кажуть, що Wiha – це вибір професіоналів. Дивлячись на MiJia Wiha Screwdriver Set ми на 100% погодимося з цим твердженням. З однією лише поправкою - даний набір зможе допомогти будь-якій людині в повсякденному житті. Незалежно від його професіоналізму в сфері ремонту.

Викрутка дійсно дуже зручна у використанні. Вона не вислизає з рук, вона в міру тонка, вона дуже приємна на дотик. Важливий нюанс – MiJia Wiha досить легка (її вага становить всього 22 г), що забезпечить додатковий комфорт при роботі.

MiJia Wiha Screwdriver Set легка

На кожній біті вигравіруваний ідентифікатор, що дозволяє визначити для роботи з яким стандартом кріплень вона створена.

Чохол-пенал взагалі відмінна річ! Практичний і стильний, він дійсно відкривається за допомогою невеликого натискання на його верхню частину. Біля кожної з насадок, прямо навпроти гнізда присутній схематичний малюнок, що позначає тип різьблення. Дуже зручна річ для швидкого пошуку потрібної біти!

MiJia Wiha Screwdriver Set розмітка біт

Відразу відчувається німецький підхід до дрібниць – не пропущено жодної!

MiJia Wiha Screwdriver Set надійна викрутка

Робота за допомогою ковпачка, що обертається дійсно істотно відрізняється по зручності від роботи звичайною викруткою. Просто впріть інструмент в долоню, а пальцями, як зазвичай, крутіть його – ККД роботи суттєво покращиться!

MiJia Wiha Screwdriver Set німецька якість

Плюс, працюючи таким способом, ви дійсно уникаєте зайвого натирання пальців і полегшуєте роботу з кріпленнями, які розташовані у важкодоступних місцях.

MiJia Wiha Screwdriver Set ковпачок

Завдяки відмінно спроектованому чохлу, набір легко витримає навіть саме «неспокійне» транспортування, а значить, завжди зможе виявитися у вас під рукою в потрібну мить. А що ще потрібно для такого корисного інструменту?

Висновок

MiJia Wiha Screwdriver Set універсальний набір

MiJia Wiha Screwdriver Set отримує від нас оцінку 10 з 10 можливих. Такого дивовижного поєднання практичності, якості, ціни і зручності ми не бачили в нашій лабораторії вже дуже давно. Зайве підтвердження того, що конкурс промислового дизайну reddot award 2017 не помиляється зі своїми переможцями.

Інші новини