Холодильник з штучним інтелектом? Впізнаю VioMi!

  • 01.10.2017
  • 619

Чи давно ви телефонували за допомогою холодильника вашим друзям або слухали музику по холодильнику під час приготування їжі? А чи давно ви робили онлайн-замовлення по холодильнику або переглядали на ньому свій улюблений фільм?

Вважаєте, ми говоримо дурниці? Ні, ми просто описуємо деякі можливості інноваційного розумного холодильника VioMi iLive Voice Edition. Оснащений системою штучного інтелекту VioBrain, цей гаджет повністю змінить ваше уявлення про сучасні холодильники!

VioMi iLive Voice Edition холодильник

VioMi iLive Voice Edition зручний холодильник

Почнемо з того, що ви точно не сплутаєте цей інноваційний пристрій з його «колегами». Все тому, що на зовнішній стороні дверей iLive розташований великий 10-дюймовий екран. Саме завдяки йому ви зможете дзвонити або приймати дзвінки, саме по ньому ви зможете дивитися фільми.

VioMi iLive Voice Edition 10 дюймовий екран

Але це тільки початок дивовижних можливостей холодильника VioMi. Завдяки підтримці голосового управління і Bluetooth, власник зможе не тільки віддавати деякі голосові команди інноваційному гаджету, але і перетворити його на своєрідний центр управління іншою розумною кухонною технікою.

VioMi iLive Voice Edition розумний холодильник

Наприклад, можна запустити витяжку або ввімкнути електричний чайник прямо з екрану VioMi iLive Voice Edition. Само собою, гаджет може синхронізуватися зі смартфоном, а його дисплей оснащений режимом економії електроенергії, який переводить екран в неактивний режим, всього через 15 секунд простою. Чудовий приклад Інтернету Речей (IoT)!

VioMi iLive Voice Edition керування зі смартфона

Класична складова VioMi iLive Voice Edition така ж визначна, як і розумна. Холодильник складається з трьох відділень, загальним обсягом 268 літрів (об'єм головного відділення становить 146 літрів, об'єм середнього - 46 літрів, а об'єм морозильної камери - 81 літр).

VioMi iLive Voice Edition великий холодильник

За якісне охолодження продуктів відповідає спеціальна система 3D Cooling System. Вона розподіляє потоки холодного повітря таким чином, щоб охолодження циркулювало по всьому внутрішньому простору пристрою рівномірно і регулярно.

VioMi iLive Voice Edition охолоджуюча система

Вбудована УФ-лампа дозволяє знищити бактерії, зберігши тим самим свіжість продуктів в холодильнику на більш тривалий термін.

VioMi iLive Voice Edition свіжість

Для того щоб відстежувати і контролювати температуру всередині пристрою, VioMi iLive Voice Edition оснащений відразу 5 термодатчиками. Завдяки їм, навіть якщо ви випадково поставили в холодильник гарячу їжу, з пристроєм нічого не трапиться. Все тому, що датчики зафіксують коливання температури і подадуть сигнал центральній системі холодильника, яка, в свою чергу, миттєво активує охолоджуючу систему в відділенні. Таким чином, температура буде оперативно стабілізована, а ви про це навіть і не дізнаєтеся.

VioMi iLive Voice Edition

Так що, якщо ви замислились, з чого почати створення вашої особистої розумної кухні... вважаю, ви вже знаєте відповідь на це питання!

VioMi iLive Voice Edition

Інші новини
Холодильник з штучним інтелектом? Впізнаю VioMi!
Холодильник з штучним інтелектом? Впізнаю VioMi!
  • 01.10.2017
  • 620
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини
Останні відео

Mi 10 Pro - Погляд Зсередини

19.02.2020

Xiao Ai Smart Moxibustion Box

18.02.2020

Зарядний пристрій Baseus 45Вт Quick Charger

17.02.2020

Роутер Xiaomi AIoT Router AX3600

14.02.2020

Xiaomi Mi 10 - Представлено Офіційно

13.02.2020

Подушка 8H Memory U-shaped Neck Pillow

12.02.2020

108МП Камера | Mi Note 10

10.02.2020

Краса Приховується в Деталях | Mi Note 10

08.02.2020

Настільний годинник Baseus Rotation Magnetic Digital Timer

06.02.2020

Розумна викрутка MiJia Screwdriver

05.02.2020