Огляд: Нічна лампа MiJia Induction Night Light – маленька досконалість!

  • 18.10.2017
  • 1916

MiJia Induction Night Light нічна лампа

Нічник, який оснащений датчиком руху і не вимагає підключення до стаціонарної електричної розетки? Стильний, надійний і дуже компактний? Так, все це - MiJia Induction Night Light.

Упаковка та комплектація

MiJia Induction Night Light коробка

Гаджет упакований в звичну для екосистеми MiJia білу картонну коробку. Всередині, під спеціальною кришкою з невеликим ущільненням (для захисту пристрою при транспортуванні) знаходиться сам нічник і його комплектація.

MiJia Induction Night Light упаковка

MiJia Induction Night Light надійна упаковка

У комплект постачання, крім, безпосередньо, MiJia Induction Night Light входить:

  • Інструкція на китайській мові, яка забезпечена безліччю картинок, що описують конструкцію та призначення гаджета;
  • Три фірмові батарейки Rainbow стандарту АА, необхідні для живлення пристрою;
  • Пластикова «міні-вішалка».

MiJia Induction Night Light комплектація

Як бачимо, китайські фахівці подбали про всі основні дрібниці для того щоб власник міг почати використання нічної лампи відразу ж після покупки.

Дизайн і конструкція

MiJia Induction Night Light дизайн

Як відомо, стильний і ергономічний дизайн гаджетів – це одна з візитівок екосистеми MiJia. Тому немає нічого дивного в тому, що MiJia Induction Night Light отримала округлу форму без гострих кутів. Такий дизайн дозволяє пристрою легко вписатися в будь-який інтер'єр квартири: будь-то хоч «хай-тек», хоч «лофт».

MiJia Induction Night Light стильний нічник

Виконана з поліетилену високої міцності центральна вставка лицьового боку нічника трохи пружна, в той час як сам корпус гаджета створений з міцного ABS-пластика. На тильній стороні нічної лампи розташоване кільце на липкій основі – традиційне кріплення для багатьох пристроїв MiJia. З його допомогою власник зможе прикріпити гаджет на меблі або стіну.

MiJia Induction Night Light липка основа

На цю ж липку основу, при необхідності, кріпиться і пластикова «міні-вішалка», завдяки чому MiJia Induction Night Light можна перевішувати з одного місця на інше без зайвого клопоту.

Технічні характеристики

MiJia Induction Night Light технічні характеристики

Що стосується потужності сенсора, встановленого на пристрої – його показники вражають. Кут охоплення датчика руху становить близько 120 градусів. Вловивши рух, пристрій миттєво активується і буде світитися весь час, поки фіксує рух. Після того, як об'єкт, що рухається покине зону дії сенсора, пристрій автоматично відключиться через 15 секунд.

MiJia Induction Night Light компактний

Радіус дії сенсора становить близько 3 метрів.

Крім датчика руху, гаджет оснащений ще й світлочутливим сенсором. Таке конструкторське рішення забезпечує спрацьовування MiJia Induction Night Light виключно в темний час доби. Таким чином, економиться енергія та повністю виправдовується призначення гаджета, як нічника.
Крім того, пристрій оснащений двома режимами інтенсивності освітлення - більш яскравим і менш яскравим. Перемикач режимів знаходиться всередині корпусу, біля гнізд для батарейок АА.

MiJia Induction Night Light перемикач яскравості

З його допомогою користувач зможе сам вибирати, як його гаджет буде світити сьогодні – яскраво або приглушено.
Нічник досить компактний – його габаритні розміри 84x84x36 мм при вазі 71 г.

MiJia Induction Night Light вага

Практичне використання

MiJia Induction Night Light практичне використання

MiJia Induction Night Light являє собою відмінний приклад того, як класичний пристрій перетворюється в сучасний гаджет. Поки що китайські інженери мабуть, не придумали, як помістити в нього можливість управління зі смартфона, і чим, власне, належить управляти.

Однак і без цього пристрій відмінно справляється зі своїми функціями. Компактність гаджета і його незалежність від електромережі дозволяє використовувати нічник саме там, де вам потрібно. Ви можете прикріпити його на стіну в коридорі, повісити в шафу, встановити в коморі – пристрій справно служитиме вам в будь-якому з цих місць.

MiJia Induction Night Light універсальний пристрій

Єдине, що варто пам'ятати – це два нюанси. Перший - датчик руху охоплює частину простору виключно в області передньої частини нічної лампи, тому про охоплення в 360 градусів годі й думати.

Другий – це радіус дії гаджета. Незважаючи на заявлені виробником 5-7 метрів, реально пристрій реагує на рухи на дещо меншій дистанції – близько 3 метрів.

MiJia Induction Night Light розумний гаджет

В іншому до MiJia Induction Night Light немає ніяких претензій. Сенсор освітленості працює чудово, як і датчик руху. Світло гаджета, одночасно, в міру яскраве і м'яке, що особливо важливо для нічної лампи.

MiJia Induction Night Light м'яке світло

Ми розміщували пристрій і в шафі, і в коридорі, і навіть на підвіконні - MiJia Induction Night Light не підвів нас жодного разу.

Висновок

MiJia Induction Night Light надійний нічник

Чергове поповнення екосистеми MiJia, черговий приємний і корисний гаджет. Він не залежить від стаціонарних електричних розеток, він реагує на рух, він круто виглядає і м'яко світить. Він просто ідеальний нічник!

Інші новини
Огляд: Нічна лампа MiJia Induction Night Light – маленька досконалість!
Огляд: Нічна лампа MiJia Induction Night Light – маленька досконалість!
  • 18.10.2017
  • 1917
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини