Огляд смартфонів серії Redmi 4 - розповідаємо про відмінності між моделями

  • 19.10.2017
  • 2318

Redmi серія

Як відомо, лінійка Redmi є основною серією бюджетних смартфонів Xiaomi. Саме ці пристрої розраховані на найширшу аудиторію користувачів, саме вони найбільше відомі українському покупцеві. Тому ми вирішили зробити стислий огляд-порівняння всіх моделей даної серії. У ньому ми розповімо, чим відрізняються смартфони лінійки Redmi 4 один від одного.

Redmi 4A

Redmi 4A смартфон бюджетний

Найбюджетніший смартфон серії. Так звана «нижня модель». Оснащений 4-ядерним процесором Qualcomm Snapdragon 425, 5-дюймовим екраном і підтримкою карт пам'яті microSD до 128 GB. Матеріал корпусу, само собою, пластик.

Redmi 4

Redmi 4 смартфон

Хороший «міцний» бюджетник. У нього додано все те, що було відсутнє в «молодшому побратимові»: сканер відбитків пальців, металевий корпус з пластиковими вставками і більш «серйозний» літій-полімерний акумулятор ємністю 4100 мАг (проти 3120 мАг літій-іонного акумулятора Redmi 4A). Плюс покращений процесор Qualcomm Snapdragon 430. Ось тільки оперативна/флеш-пам'ять були обмежені параметрами 2/16 ГБ.

Redmi 4 Pro

Redmi 4 Pro корпус

Виправити цю ситуацію була покликана модель Redmi 4 Pro. Дана модифікація підтримувала вже 3/32 ГБ оперативної/флеш-пам'яті. Однак інженери Xiaomi не були б собою, якби не внесли ще одну важливу зміну. А саме, замінили процесор на Qualcomm Snapdragon 625, що істотно додало пристрою «спритності».

Redmi 4X і Redmi 4X Pro

Redmi 4X і Redmi 4X Pro серія смартфонів

Після серії експериментів, конструктори китайського бренду змогли знайти «золоту середину»: створити смартфон з 5-ти дюймовим екраном, процесором Qualcomm Snapdragon 435, модифікованим акумулятором ємністю 4100 мАг, підтримкою карт пам'яті microSD до 128 ГБ, і розділити його на дві моделі, взявши за граничний критерій пам'ять.

Так Redmi 4X отримав 2/16 ГБ оперативної/флеш-пам'яті, а Redmi 4X Pro - 3/32 або 4/64 ГБ. Плюс сканер відбитків пальців, металевий корпус з пластиковими вставками й інші корисні «фішки». Окремо слід підкреслити можливості модифікованого акумулятора: при однаковій з Redmi 4 ємності, батарея Redmi 4X стала набагато довше тримати заряд. Що, звісно ж, поліпшило комфорт при використанні смартфона.

Redmi Note 4 і Redmi Note 4X

Redmi Note 4 і Redmi Note 4X екран

З одного боку – ця пара моделей, по суті, являє собою той же Redmi 4X, але тільки з діагоналлю екрана 5.5 дюймів. Однак з іншого – виробник вирішив не створювати непотрібну плутанину, і не виводити «верхні» моделі в окрему групу з приставкою Pro.
Тому тут ми можемо знайти всі модифікації смартфона – починаючи від 2/16 ГБ оперативної/флеш-пам'яті, і закінчуючи 4/64 ГБ.

Redmi Note 4 і Redmi Note 4X екран 5.5 дюймів

Якщо говорити про відмінності між, безпосередньо, Redmi Note 4 і Redmi Note 4X то, крім вдосконаленого акумулятора, який став набагато більш «витривалим», більш пізній Redmi Note 4X отримав 8-ядерний процесор Qualcomm Snapdragon 625, в той час як його попередник працював на 10-ядерному MediaTek Helio X20.

Однак через деякий час плани китайської компанії злегка змінилися, і в продаж, паралельно, була введена модифікація Redmi Note 4X, що отримала процесор MediaTek в якості «серця». Само собою, спочатку, подібний поворот вніс деяку плутанину серед користувачів. Яка, на щастя, швидко пройшла.

Порівняльна таблиця смартфонів серії Redmi

Модель Діагональ екрану Матеріал корпусу Процесор Наявність сканера відбитків пальців Ємність акумулятора
Redmi 4A 5 дюймів Пластик Qualcomm Snapdragon 425 Ні 3120 мАг
Redmi 4 5 дюймів Метал з пластиковими вставками Qualcomm Snapdragon 430 Так 4100 мАг
Redmi 4 Pro 5 дюймів Метал з пластиковими вставками Qualcomm Snapdragon 625 Так 4100 мАг
Redmi 4X и Redmi 4X Pro 5 дюймів Метал з пластиковими вставками Qualcomm Snapdragon 435 Так 4100 мАг (модифікований)
Redmi Note 4 5.5 дюймів Метал з пластиковими вставками MediaTek Helio X20 Так 4100 мАг
Redmi Note 4X 5.5 дюймів Метал з пластиковими вставками Qualcomm Snapdragon 625 або MediaTek Helio X20 Так 4100 мАг (модифікований)

Як бачите, популярна серія бюджетних смартфонів Xiaomi постійно вдосконалюється та покращується. За що спасибі інженерам китайської компанії!

Інші новини