Керуйте своїми гаджетами за допомогою розумної аудіоколонки Mi AI Speaker

  • 27.09.2017
  • 1384

Цей гаджет був тим самим «таємним» пристроєм, який було презентовано під час релізу Mi 5X і MIUI 9. Mi AI Speaker створена у форм-факторі очищувачів повітря Air Purifier. Ця розумна акустична система поєднує в собі функції голосового помічника, аудіоколонки та пристрою-шлюзу. При цьому ціна гаджета відносно невелика.

Mi AI Speaker розумна аудіоколонка

Конструкція пристрою досить цікава – на його корпусі розташовано цілих 6 мікрофонів для уловлювання звуку за принципом «360 градусів». Радіус дії мікрофонів – до 16 метрів. Така технічна «начинка» забезпечує якісне та комфортне розпізнавання голосових команд.

Mi AI Speaker голосове керування

Крім того, управління Mi AI Speaker може здійснюватися як вручну (для цього у верхній частині колонки розташований спеціальний контрольний пульт, обрамлений світлодіодним кільцем), так і зі смартфона. Інтерфейси бездротового зв'язку, що підтримуються: Wi-Fi і Bluetooth. Завдяки наявності сумісності зі стандартами DLNA, Mi AI Speaker може відтворювати аудіоконтент, а також взаємодіяти з іншими пристроями.

Mi AI Speaker світлодіодне кільце

Як згадувалося вище, розумний гаджет може бути запрограмований як домашній помічник. Він буде нагадувати вам про важливі зустрічі, розповідати прогноз погоди, будити вранці тощо.

Окремо слід відзначити його можливість перетворюватись на «шлюз» для інших гаджетів екосистеми Xiaomi – розумних розеток, датчиків, роботів-пилососів та інше.

Mi AI Speaker керування іншими гаджетами

Таким чином, купуючи Mi AI Speaker ви отримуєте багатофункціонального розумного помічника, що здатен істотно полегшити вам домашню повсякденність. На цей час гаджет може «розмовляти» тільки китайською мовою, однак, знаючи Xiaomi, швидше за все, через деякий час розумна колонка «почне розмовляти» й англійською.

Mi AI Speaker розумна акустична система