Ковдра Charpa - легка, комфортна, з гарною терморегуляцією

  • 25.09.2017
  • 1406

Якою має бути справжня якісна та комфортна ковдра?

Charpa ковдра

По-перше, досить легкою, щоб не тиснути під час сну.

По-друге, не дуже товстою, і не дуже тонкою. Надмірно товста та важка ковдра може спровокувати нічні кошмари і «перегрів» людини, яка спить під ним. У той час як занадто тонка ковдра не забезпечить потрібного тепла.

Charpa універсальна ковдра

По-третє, ковдра повинна мати гарний повітрообмін, з урахуванням кліматичних особливостей середовища, в якій вона застосовується.

По-четверте, важливий критерій – це терморегуляція. Від того, наскільки добре чи погано ковдра буде зберігати або віддавати тепло, залежить практичність його використання.

По-п'яте, ви повинні визначитися для себе – який наповнювач використовується в обраній вами ковдрі? Пух, вовна, синтетика? А може що-небудь інше?

Щоб допомогти вам зробити правильний вибір, екосистема Xiaomi запустила на своїй краудфандинговій платформі чергову успішну кампанію. На цей раз, по збору коштів на випуск універсальної ковдри Charpa.

Charpa гарна терморегуляція

Ковдра може бути двох розмірів: 200х230 або 220х240 см.

Наповнювач Charpa: 28% регенероване целюлозне волокно, 72% поліефірне волокно. Завдяки своєму складу, даний елемент спального комплекту має відмінну терморегуляцією, а значить, його можна використовувати як в холодну, так і в теплу погоду.

Charpa гарна модель ковдри

Відмінний вибір для тих людей, які звикли спати комфортно та міцно!

Charpa гарна ковдра