Відмінна обробна дошка з... рисового лушпиння!

  • 22.09.2017
  • 2117

Давайте згадаємо, які ми знаємо типи обробних дощок. Навіть не так. Сформулюємо питання по-іншому: з якого матеріалу створена обробна дошка, якою ви кожен день користуєтеся на своїй кухні?

Suiyuan обробна дошка

Дерев'яна?
Тоді з часом, від частого миття і використання вона почне розтріскуватися і можливо, навіть пліснявіти в кутах. Щоб не допускати цього якомога довше, слід правильно мити і обов'язково сушити дошку такого типу.

Suiyuan дерев'яна обробна дошка

Пластикова?
Так, волога не лякає пластикові кухонні дошки, однак, їх зносостійкість не така вже висока, як хотілося. До того ж, слід обов'язково обирати дошки з пластику, що не містить шкідливі речовини. Висока температура може пошкодити пластик, тому намагайтеся не класти на вашу дошку з цього матеріалу гарячі предмети.

Suiyuan пластикова кухонна дошка

Бамбукова?
Так, вона протистоїть впливу вологи краще, ніж дерев'яна, але погано витримує сильні удари, тому не рекомендуємо, наприклад, відбивати на ній м'ясні «биточки».

Suiyuan бамбукова обробна дошка

Які ще ви знаєте матеріали, з котрих може бути виготовлена обробна дошка для вашої кухні? Важко відповісти? Тоді ми вам підкажемо. Цей унікальний екологічний матеріал – рисове лушпиння. Так, ви не помилилися – це саме рисове лушпиння!

Suiyuan кухонна дошка з рисового лушпиння

З нього виготовлений набір, що складається з двох обробних дощок, який не так давно з'явився на краудфандинговій платформі Xiaomi. Дошка з рисового лушпиння – звучить оригінально, чи не так? Виробник цього кухонного начиння – Suiyuan, одна з компаній екосистеми китайського бренду.

Suiyuan набір обробних дошок

Однак не однією оригінальністю може похвалитись даний продукт екосистеми Xiaomi. Він краще протистоїть волозі, ніж дерев'яна та бамбукова дошка та екологічно нешкідливий, чого не скажеш про певні пластикові кухонні дошки.

Suiyuan кухонна дошка з рисового лушпиння

Suiyuan протистоїть впливу вологи

Цікава розробка китайських винахідників, само собою, буде доступна в нашій мережі магазинів.