Відмінна обробна дошка з... рисового лушпиння!

  • 22.09.2017
  • 671

Давайте згадаємо, які ми знаємо типи обробних дощок. Навіть не так. Сформулюємо питання по-іншому: з якого матеріалу створена обробна дошка, якою ви кожен день користуєтеся на своїй кухні?

Suiyuan обробна дошка

Дерев'яна?
Тоді з часом, від частого миття і використання вона почне розтріскуватися і можливо, навіть пліснявіти в кутах. Щоб не допускати цього якомога довше, слід правильно мити і обов'язково сушити дошку такого типу.

Suiyuan дерев'яна обробна дошка

Пластикова?
Так, волога не лякає пластикові кухонні дошки, однак, їх зносостійкість не така вже висока, як хотілося. До того ж, слід обов'язково обирати дошки з пластику, що не містить шкідливі речовини. Висока температура може пошкодити пластик, тому намагайтеся не класти на вашу дошку з цього матеріалу гарячі предмети.

Suiyuan пластикова кухонна дошка

Бамбукова?
Так, вона протистоїть впливу вологи краще, ніж дерев'яна, але погано витримує сильні удари, тому не рекомендуємо, наприклад, відбивати на ній м'ясні «биточки».

Suiyuan бамбукова обробна дошка

Які ще ви знаєте матеріали, з котрих може бути виготовлена обробна дошка для вашої кухні? Важко відповісти? Тоді ми вам підкажемо. Цей унікальний екологічний матеріал – рисове лушпиння. Так, ви не помилилися – це саме рисове лушпиння!

Suiyuan кухонна дошка з рисового лушпиння

З нього виготовлений набір, що складається з двох обробних дощок, який не так давно з'явився на краудфандинговій платформі Xiaomi. Дошка з рисового лушпиння – звучить оригінально, чи не так? Виробник цього кухонного начиння – Suiyuan, одна з компаній екосистеми китайського бренду.

Suiyuan набір обробних дошок

Однак не однією оригінальністю може похвалитись даний продукт екосистеми Xiaomi. Він краще протистоїть волозі, ніж дерев'яна та бамбукова дошка та екологічно нешкідливий, чого не скажеш про певні пластикові кухонні дошки.

Suiyuan кухонна дошка з рисового лушпиння

Suiyuan протистоїть впливу вологи

Цікава розробка китайських винахідників, само собою, буде доступна в нашій мережі магазинів.

Останні відео

Колекційна модель Time for Machine Mysterions Timer

09.09.2019

Розумний годинник Amazfit GTS

06.09.2019

Презентуємо Roborock S5 Max

03.09.2019

Розумний дім Aqara Smart Home Solution

02.09.2019

Xiaomi Redmi Note 8 | Чотирикамерний Монстр

30.08.2019

Універсальна Qi батарея ZMі M10 Wireless PowerBank

28.08.2019

Елегантний годинник TwentySeventeen Quartz Watch

26.08.2019

Розкішні валізи RunMi 90

23.08.2019

Електросамокат Segway KickScooter T60

22.08.2019

Розумний замок MiJia Smart Door Lock Gold

21.08.2019