Дитячий самокат BEVA – яскравий, легкий, зручний

  • 21.09.2017
  • 1402

Партнер компанії Xiaomi, фірма BEVA, що спеціалізується на виробництві товарів для дітей, порадувала шанувальників китайської екосистеми новим дитячим самокатом. Це триколісне «диво» просто зобов'язане сподобатися вашій дитині!

BEVA самокат

Яскравий, легкий і зручний пристрій створений для діточок яким виповнилось 3-10 років. Особливо приємно, що підвищену увагу конструктори приділили безпеці використання самоката. Фахівці BEVA добре знають свою роботу та піклуються про здоров'я ваших малюків!

BEVA дитячий самокат

Отже, самокат BEVA оснащений чотирма ступенями безпеки.

Ручка з термопластичної гуми (TPR)

Висока якість матеріалу TPR і його практичні властивості вбережуть вашу дитину від можливого натирання долонь або інших подібних неприємностей.

BEVA ручка з термопластичної гуми

Надійна основна стійка

Товщина стінок 4 мм, витримує навантаження до 50 кг. Створена з алюмінію, несуча трубка самоката надійно впорається навіть з найактивнішою їздою вашого чада.

BEVA надійна стійка

Гарне ударопоглинання

Волокниста структура робить пластик корпусу самоката та накладки колеса досить гнучкими, що забезпечує поліпшене поглинання ударів.

BEVA гарне поглинная ударів

Широке заднє колесо

Ширина заднього колеса самоката 40 мм. Це покращує протиковзкий ефект і дозволяє краще гальмувати. Саме колесо створено з термопластичного поліуретанеластомера (PU).

BEVA широке задне колесо

Спеціальний дизайн рульового вузла забезпечує кращий контроль, і покликаний прискорити навчання дитини в управлінні пристроєм. Крім того, він може регулюватися по висоті (три положення, розраховані на різний зріст володаря).

BEVA регулювання ручки під зріст

BEVA регулювання рульового вузла

Всього для створення дитячого самоката BEVA було використано 46 деталей, які пройшли в цілому близько 35 процедур обробки і контролю.
Як бачите, цей дитячий транспорт вийшов просто чудовим! Чекаємо його, з нетерпінням, в нашій мережі!

BEVA хлопчик на самокаті

BEVA дівчинка на самокаті