Інноваційний Mi Mix продовжує збирати нагороди

  • 08.09.2017
  • 1499

Не встигли шанувальники продукції Xiaomi відсвяткувати отримання флагманським смартфоном Mi Mix престижної премії IDEA (Industrial Design Excellence Awards) що проходить в США, як інноваційний гаджет завоював нову нагороду. На цей раз Mi Mix був відзначений Фінським Національним Музеєм Дизайну.

Mi Mix дизайн

Суть нагороди полягає в тому, що найстаріший в Північній Європі музей дизайну в Гельсінкі включив Mi Mix в число своїх експонатів. Інноваційний флагман став першим китайським сучасним смартфоном, представленим в фінському музеї дизайну.

Mi Mix музей

«Mi Mix вказує на напрямок майбутнього дизайну смартфона». - Так висловився про смартфон Xiaomi Юкка Саволайнен, представник Фінського Національного Музею Дизайну. Він упевнений, що придумана Філіпом Старком концепція «безрамкового» екрану та керамічного корпусу Mi Mix матиме неабиякий вплив на індустрію дизайну.

Mi Mix дизайн

«Коли тримаєш Mi Mix в руках, відчуваєш цікаві позитивні тактильні відчуття, а його« безрамковий» екран створює відчуття, ніби ви тримаєте в руках цілий світ». - Не приховує свого захоплення флагманом Xiaomi Юкка Саволайнен.

Цікаво, скільки ще нагород збере Mi Mix? І яким буде Mi Mix 2 та Mi Note 3? Як ви вважаєте?

Інші новини
Інноваційний Mi Mix продовжує збирати нагороди
Інноваційний Mi Mix продовжує збирати нагороди
  • 08.09.2017
  • 1500
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини