Інверторний кондиціонер SmartMi Full DC inverter – стильний та розумний

  • 01.09.2017
  • 2144

Творцем пристрою є SmartMi – одна з компаній-партнерів китайського бренду. Цей стартап вже відомий розробкою таких корисних гаджетів, як підлоговий вентилятор SmartMi ZhiMi DC Electric Fan і очищувач повітря Mi Air Purifiers. Тому багато хто справедливо чекав від нового інверторного кондиціонера певних інновацій та... дочекався!

SmartMi Full DC Inverter кондиціонер

Як ви знаєте, термін «інверторний» означає можливість контролювати швидкість обертання двигуна компресора. Така технологія робить кондиціонер більш ефективним і економічним, ніж аналогічні пристрої зі звичайним компресором. Так що, не дивно, що кондиціонер SmartMi Full DC inverter належить саме до інверторного типу (укомплектований компресором виробництва Hitachi).

SmartMi Full DC Inverter габаритні розміри

SmartMi Full DC Inverter потужний двигун

Потужність кондиціонера становить 1.5 к.с., що дозволяє йому прокачувати до 700 кубічних метрів повітря в годину. При цьому потужність охолодження кондиціонера становить 3500 Вт, а теплова - 4500 Вт.

Точність налаштування температури заявлена до 0.1 градуса. За тиху роботу відповідає двигун NIDEC DC і вентилятор виробництва Panasonic.

Для комфорту користувача SmartMi Full DC inverter забезпечений дисплеєм круглої форми і Wi-Fi-модулем, що перетворює його в розумний гаджет.

SmartMi Full DC Inverter мобільний додаток

За допомогою спеціального мобільного додатку SmartMi Air користувач може управляти кондиціонером зі свого смартфона. Крім того, пристрій підтримує і традиційне дистанційне керування за допомогою комплектного пульта.

Інші новини
Інверторний кондиціонер SmartMi Full DC inverter – стильний та розумний
Інверторний кондиціонер SmartMi Full DC inverter – стильний та розумний
  • 01.09.2017
  • 2145
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини