Холодильник VioMi iLive - просторий і інноваційний

  • 30.08.2017
  • 1719

Яким повинен бути ідеальний холодильник? Надійним, містким, інноваційним? Не тільки! Він повинен бути ще й розумним. Таким, як, наприклад, холодильник VioMi iLive.

VioMi iLive холодильник

Дана модель оснащена трьома відділеннями, її загальний об'єм становить 268 літрів. Якщо говорити конкретно про відділення, то тоді картина виглядає наступним чином: обсяг головного відділення становить 146 літрів, об'єм середнього - 46 літрів, а об'єм морозильної камери - 81 літр. Місткий, чи не так?

VioMi iLive місткий

Охолодження продуктів в холодильнику відбувається за допомогою холодного повітря. Спеціальна система розподілу його потоків 3D Cooling System, забезпечує рівномірне і якісне охолодження.

VioMi iLive охолоджуюча система

Дана технологія дозволяє не тільки підтримувати стабільну температуру всередині VioMi iLive, але й усуває неприємні запахи. Особливо повітряна система охолодження сподобається фруктам і овочам, які не покриються льодом і уникнуть зневоднення. А це, в свою чергу, дозволить їм зберегти свіжість і смак досить довгий час.

VioMi iLive холодне повітря

Дуже корисною інновацією є вбудований датчик, що реагує на коливання температури. Припустимо, ви випадково поставили гарячу їжу або напій в холодильник. Як відомо, така прикра помилка може призвести до порушень нормальної роботи. Але тільки не у випадку VioMi iLive! Ледве датчик визначить підвищення температури, він тут же активує охолоджуючу систему, щоб стабілізувати виставлену вами температуру всередині холодильника.

Однак це ще не всі інновації. Холодильник забезпечений компактною УФ-лампою, яка обробляє продукти всередині холодильника, знищуючи шкідливі бактерії.

VioMi iLive УФ лампа

Електронний дисплей на зовнішній стороні дверей холодильника показує інформацію про температуру всередині пристрою, рівень вологості тощо.

VioMi iLive електронний дисплей

Не забуваємо і про розумну складову! VioMi iLive може синхронізуватися зі смартфоном, завдяки чому його власник отримає дані про температуру, вологість, стан системи вентиляції та інше на екрані свого смартфона, за допомогою спеціального мобільного додатку.

VioMi iLive синхронізація зі смартфоном

Крім того, планується модифікація холодильника, з вмонтованим Bluetooth-чіпом, що дозволяє перетворити електронне табло пристрою на пульт управління іншими Bluetooth-гаджетами.

VioMi iLive стильний холодильник

Інші новини
Холодильник VioMi iLive - просторий і інноваційний
Холодильник VioMi iLive - просторий і інноваційний
  • 30.08.2017
  • 1720
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини