Набір для фітнеса Xiaomi Move It Fitness Set Black

  • Чорний
  • 12 місяців

Доставка

Звичайна ціна

Move It Fitness Set - це компактний набір спортивного інвентарю для функціонального тренування з власною вагою в домашніх умовах.

Модульний тренажер для домашніх тренувань Move It Fitness Set в зібраному вигляді має компактну конструкцію, а в розібраному стані являє собою 4 окремих модуля для тренування. У комплект тренажера включені: скакалка, упори для віджимань від підлоги, ролик для розтяжки і прокачування преса, а також функціональні еспандери для різних вправ.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Набір для фітнесу Move It Fitness Set

Move It Fitness Set - це компактний набір спортивного інвентарю для функціонального тренування з власною вагою в домашніх умовах. Пристрій є спільною розробкою компаній MIJIA і Move It.

Модульний тренажер для домашніх тренувань Move It Fitness Set в зібраному вигляді має компактну конструкцію, а в розібраному стані представляє 4 окремих модуля для тренування. У комплект тренажера включені: скакалка, упори для віджимань від підлоги, ролик для розтяжки і прокачування преса, а також функціональні гумки для різних вправ.

mijia move it fitness set

Дизайн Move It Fitness Set розроблявся спільно з BMW Design Studio і відомим атлетом Джорджем Худом (George Hood). Джордж Худ відомий як найстарший атлет, який встановив рекорд майже в 60 років - він простояв у вправі «планка» - 5 годині 15 хвилин і 15 секунд.

mijia move it fitness set

Компоненти тренажера мають таку форму, при якій в зібраному вигляді пристрій займає мінімум місця, завдяки чому його можна розмістити навіть в маленькій квартирі. Загальна вага тренажера становить 3.5 кг.

mijia move it fitness set

Move It Fitness Set має кілька типів вбудованих сенсорів для отримання інформації про Ваші тренування. Дані можна відстежувати в режимі реального часу зі свого смартфона. Замість того, щоб оснащувати кожен модуль тренажера набором датчиків, розробники створили взаємозамінні ручки, оснащені 7 різними сенсорами.

mijia move it fitness set

Так, в ручках знаходиться 6-осьовий гіроскоп, акселерометр, ємнісний сенсор торкання, датчик тиску і натяжіння, інфрачервоний датчик вирівнювання і вимірювання дистанції, а також радіомодуль, що працює на частоті 2.4 ГГц. Тренажер синхронізується з додатком на смартфоні по Bluetooth і може відображати графік Вашого прогресу, передаючи 41 тип даних про рухи і їх інтенсивність.

Для зарядки розумних ручок використовується спеціалізоване зарядний пристрій. Ручки забезпечені механізмом економії заряду, завдяки чому вони можуть працювати довгий час без підзарядки.

mijia move it fitness set

Вся ця інформація передається в додаток Move It, який підтримує режим тренування у команді. Ця функція дозволяє запрограмувати підпрограми так, щоб клієнт міг виконувати їх вдома в змагальному режимі з іншими власниками цього тренажеру. Такі тренування, перетворені в невеликі змагання, дозволяють не тільки візуалізувати інформацію в реальному часі, а й значно покращують ваші тренувальні показники. Крім того, програма відображає витрачені в ході тренування калорії.

mijia move it fitness set

Тренажер поставляється зі спеціальною програмою тренувань для телевізора. Вона дозволяє новачкам вдосконалювати техніку виконання вправ за допомогою відео-тренера на початкових етапах занять.

mijia move it fitness set

mijia move it fitness set

mijia move it fitness set

Матеріал: Високоякісний пластик
Бренд: Move It
Сумісність: Android, iOS
Передача даних: Bluetooth 4.1
Маса: 3.5 кг
Габарити: 40х38х21 см
Комплектація: скакалка, упори для віджимань від підлоги, ролик для преса, функціональні еспандери

Завантаження…