Набір для фітнесу MijiA Move It Fitness set був нагороджений премією reddot award 2017

  • 02.06.2017
  • 1690

Ще одна перемога екосистеми MijiA – модульний тренажер Move It Fitness set був нагороджений «Оскаром в світі дизайну» - премією німецького конкурсу промислового дизайну reddot award 2017.

Move It Fitness дизайнерська винагорода

Новий продукт екосистеми спрямований на просування здорового способу життя та відмінно підходить для занять спортом у домашніх умовах.

Move It Fitness багатофункціональний тренажер

Тренажер складається з чотирьох модулів: скакалка, упори для віджимань від підлоги, ролик для розтяжки і прокачування преса, а також функціональні гумки для різних вправ.

При розробці Move It, інженери компанії активно співпрацювали з BMW Design Studio та знаменитим атлетом Джорджем Худом (George Hood).

Move It Fitness атлет Джордж Худ

У Китаї дуже високу оцінку тренажеру дали: фіналістка чемпіонату Гуанчжоу з фітнесу (2 місце) Тсаі Ван-Інь (Tsai Wan-In)

Move It Fitness фітнес

і професійний фітнес-тренер (фітнес-бікіні) Лу Чуньян (Luo Chunyan).

Move It Fitness фітнес-бікіні

Вага тренажера становить всього близько 3.5 кг. При цьому його конструкція розроблена таким чином, щоб в зібраному вигляді Move It займав мало місця. Такий підхід творців пристрою дозволяє зберігати тренажер навіть в невеликих квартирах або кімнатах.

Move It Fitness компактний розмір

Головною родзинкою тренажера є його інноваційна розумна частина. Вона являє собою набір датчиків, вбудованих в ручки Move It, які збирають дані про дії власника та аналізують їх.
В ручки вмонтовані:

  • 6-осьової гіроскоп;
  • Акселерометр;
  • Ємнісний сенсор торкання;
  • Датчик тиску та електричної напруги;
  • Інфрачервоний датчик вирівнювання та вимірювання дистанції;
  • Радіомодуль, що працює на частоті 2.4 ГГц.

Move It Fitness синхронізація зі смартфоном

Розумна частина тренажера підтримує Bluetooth, завдяки якому пристрій синхронізується зі смартфоном і передає в спеціальний мобільний додаток отримані дані.
Таким чином, ви або ваш тренер зможете бачити повну статистику ваших занять з тренажером, кількість втрачених калорій під час занять і іншу корисну інформацію. Завдяки додатку ви отримуєте доступ до ком'юніті інших власників Move It, з якими ви можете вести свого роду змагання, покращуючи свої спортивні показники під час заняття з тренажером.

Move It Fitness мобільний додаток

Як бачимо, конструктори MijiA знову змогли здивувати світ, перетворивши звичайний тренажер в розумний пристрій, стимулюючий власника до вдосконалення свого тіла.

Move It Fitness модульний тренажер

Інші новини
Набір для фітнесу MijiA Move It Fitness set був нагороджений премією reddot award 2017
Набір для фітнесу MijiA Move It Fitness set був нагороджений премією reddot award 2017
  • 02.06.2017
  • 1691
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини