Огляд: IP камера YI Dome 360° Black 1080P – практичний і дуже зручний гаджет

 • 31.05.2017
 • 1868

YI Dome 360° Black 1080P стильна камера

Не має таємниці в тому, що якісні і надійні IP-камери, давно вже стали однією з візитівок екосистеми Xiaomi. Сьогодні в нашу тестову лабораторію потрапила одна з кращих моделей суббренда китайської корпорації – компанії Yi. Кажуть, що IP камера YI Dome 360° Black 1080P надзвичайно зручна у використанні, а її налаштування інтуїтивно зрозуміло завдяки грамотному меню і підтримки англійського інтерфейсу. Ми, звісно ж, вирішили перевірити все вищесказане власноруч.

Відеоогляд IP камери YI Dome 360° Black 1080P

Упаковка та комплектація

YI Dome 360° Black 1080P коробка

Упакована камера в цікаву картонну коробку, з двома сторонами, покритими прозорим пластиком. Таким чином, користувач може побачити «товар обличчям», не виймаючигаджет з коробки. Окремо варто відзначити ряд схематичних малюнків на одній зі сторін коробки, що описують основні переваги YI Dome 360° Black 1080P.

YI Dome 360° Black 1080P упаковка

Комплектація гаджета надзвичайно проста: кабель USB/Micro USB, адаптер живлення з європейською вилкою, пластикова основа для монтажу камери на стіну та інструкція на різних мовах, включаючи англійську та російську.

YI Dome 360° Black 1080P комплектація

Дизайн і конструкція

YI Dome 360° Black 1080P крутий дизайн

YI Dome 360° Black 1080P - це дуже стильна купольна IP-камера, виконана в чорному кольорі, з елементами сталевого кольору. Камера виглядає красиво, футуристично та позитивно. Складається враження, що ми дивимося на голову та плечі якогось маленького робота з фантастичного фільму. Нижня сторона камери забезпечена спеціальним прогумованим кільцем, що протистоїть ковзанню по поверхні.

YI Dome 360° Black 1080P лінза захищена

YI Dome 360° Black 1080P покриття проти ковзання

Завдяки своїй конструкції, верхня частина камери може повертатися на 360 градусів по горизонталі, а її оптичний елемент може рухатись по вертикалі. Скляні лінзи камери забезпечені спеціальним захисним покриттям, яке захищає їх від подряпин і можливих пошкоджень.

Завдяки універсальному кріпленню камеру можна монтувати на стіну, меблі або навіть стелю. Вага камери становить всього 230 г, а габаритні розміри 110х64х93 мм. У плані дизайну та конструкції камера отримує 11 балів за 10-ти бальною шкалою.

YI Dome 360° Black 1080P габаритні розміри

Технічні характеристики

YI Dome 360° Black 1080P конструкція

Камера має багато корисних технічних «сюрпризів». Якщо описувати їх стислою «сухою» мовою, сильні риси гаджета виглядають так:

 • Якість запису 1080P;
 • Широкий кут огляду 112°;
 • Вбудований динамік і мікрофон;
 • Детектор руху;
 • Нічний режим зйомки завдяки ІК-сенсорам;
 • 0.8 mm CNC - гучномовці об'ємного звучання;
 • Можливість повороту на 360°;
 • LDC-технологія корекції зображення;
 • Функція «Авто-круїз»;
 • Можливість панорамного фото;
 • Реагує на дитячий плач;
 • Підтримка карт пам'яті: MicroSD Class 4 до 32 ГБ;
 • Платформи, що підтримуються: iOS 7.0 або Android 4.0 і новіші версії.

Як бачите, ця IP-камера здатна не тільки записувати відео, вона ще дозволяє вам чути те, що відбувається в зоні спостереження, як вдень, так і вночі. Плюс, завдяки динаміку, ви зможете говорити з рідними або дітьми через цей розумний гаджет. За допомогою функції «Авто-круїз» ви зможете задавати модель поведінки камери, прив'язуючи її зйомку на певну годину.

На тильній стороні гаджета знаходиться порт Micro USB, слот для карт пам'яті та кнопка перезавантаження Reset.

YI Dome 360° Black 1080P кнопка Reset

YI Dome 360° Black 1080P динамік

Якщо YI Dome 360° Black 1080P помітить якийсь рух, вона тут же відправить вам повідомлення в додаток Yi Home, а він, у свою чергу, відправить попередження на смартфон. Завдяки можливості розпізнавання дитячого плачу, гаджет можна розміщувати біля своєї маленького дитини, щоб стежити за її поведінкою та, в разі якихось проблем, заспокоїти малюка своїм голосом.

Практичне використання

YI Dome 360° Black 1080P практичне використання

Відразу відзначимо, що використання камери викликало у нас тільки позитивні емоції.
Як уже було згадано вище, для синхронізації зі смартфоном використовується додаток Yi Home, що підтримує англійську мову. Сама синхронізація проходить досить просто: ви підключаєте камеру до джерела живлення, потім додаєте на смартфоні камеру в додатку Yi Home і виконуєтеусі голосові та текстові підказки англійською мовою. Слід зазначити два важливих моменти:

 1. Синхронізація проходить по Wi-Fi, тому він повинен бути обов'язково увімкнений;
 2. Для роботи IP-камера повинна бути підключена до якогось джерела живлення: розетки, павербанку, ПК тощо.

YI Dome 360° Black 1080P налаштування камери YI Dome 360° Black 1080P мобільний додаток

Після налаштування та підключення, ви зі свого смартфона потрапляє в меню керуванням камерою. Зроблено меню дійсно інтуїтивно зрозуміло, розібратися в ньому досить просто. При налаштуванні світлодіод на корпусі камери блимає жовтим кольором, після того, як камера синхронізована, світлодіод починає світити синім кольором (крім того, в налаштуваннях мобільного додатку цей світлодіод можна відключити).

YI Dome 360° Black 1080P світлодіод

YI Dome 360° Black 1080P налаштування камери

Завдяки можливостям програми власник YI Dome 360° Black 1080P може, зі свого смартфона, повноцінно управляти всіма можливостями камери: встановлювати «Авто-круїз», активувати функцію контролю руху, при якому камера буде повертатися в сторону джерела руху, стежачи за ним тощо. У разі якщо камера зафіксує рух, вона автоматично запише 10-ти секундний відеоролик.

YI Dome 360° Black 1080P запис відео YI Dome 360° Black 1080P зйомка камери у верхньому положенні

Якість запису гаджета знаходиться на хорошому рівні, без спотворень і розмитості.Камера має можливість наближення, проте, традиційно, фото в наближенні робити не може.

Процедура «Авто-круїзу» працює просто чудово. Камера повільно рухається по колу, скануючи ділянки приміщення, в якому вона встановлена. Якщо власник встановив функцію «контролю руху», камера зафіксує рух, запише ролик, відправить повідомлення, а після того, як об'єкт покине поле зору камери, продовжить свій «круїз».

YI Dome 360° Black 1080P якість фото

До динаміків і мікрофона претензій також немає. Звуки розпізнаються чітко, навіть в повному галасу приміщенні. Для того щоб ваша промова транслювалася через динаміки, ви повинні затиснути на смартфоні значок мікрофона і почати говорити.

YI Dome 360° Black 1080P мікрофон

Висновок

YI Dome 360° Black 1080P монтаж IP камери

IP камера YI Dome 360° Black 1080P – це відмінний гаджет, практичність і користь якого дуже важко переоцінити. Камера записує відео, робить фотографії, знімає як днем, так і вночі, реагує на дитячий плач, синхронізується зі смартфоном і має низку досить цікавих функцій. Як ми не намагалися знайти мінуси у цього гаджета, здається, що їх просто немає! IP-камера від Yi дійсно є простим, зручним і дуже симпатичним пристроєм.

Інші новини
Огляд: IP камера YI Dome 360° Black 1080P – практичний і дуже зручний гаджет
Огляд: IP камера YI Dome 360° Black 1080P – практичний і дуже зручний гаджет
 • 31.05.2017
 • 1869
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини